Horoskop tygodniowy od 25.09 do 29.09

Ten tydzień przyniesie wiele zmian...

horoskoptygod.jpg

BARAN

Praca: w tym tygodniu pracy Wam nie zabraknie. Nadgodzin jednak nie będzie i trzeba dać sobie radę pracując również w domu. Musisz tak zrobić, inaczej poszukasz sobie pracy gdzie indziej. Twarde są prawa rynku, nie ma litości nad płotkami.

Finanse: żyjesz od wypłaty do wypłaty, nie starcza Ci na żadne dodatkowe wydatki, o luksusach nie wspominając. Dlatego potrzebna Ci jest praca dodatkowa. To pozwoli na w miarę normalne życie i stabilizację finansową, co prawda na niskim poziomie. 

Zdrowie: wybierz się do dentysty, zrób to jak najszybciej. Później spuchniesz i będzie bardzo bolało. Poza tym przy okazji zrób porządek z pozostałymi zębami. Jak tak dalej pójdzie, to zostaniesz się w młodym wieku bez zębów. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 18, 21, 32, 39, 43.
Ważne dni to 25, 26, 27 września 2017 roku.

BYK

Praca: w przyszłym tygodniu idziesz na krótki, tygodniowy urlop. Nareszcie wypoczniesz i oddasz się krótkiemu nieróbstwu. Takie nicnierobienie bardzo się przyda, nie lubisz aktywnego wypoczynku, wolisz bierny. Wszelka aktywność fizyczna zdecydowanie Cię nie pociąga. 

Finanse: wypoczywasz biernie, ale w pracy jesteś bardzo aktywna. Przekłada się to na Twoje zarobki, są na dość dobrym poziomie, a Twoja sytuacja materialna jest stabilna. Nic nie świadczy o tym, aby cokolwiek miało się pogorszyć w najbliższym czasie. 

Zdrowie: nie masz wyraźnych dolegliwości, postaraj się jednak zaopiekować swoim żołądkiem. Ważna jest odpowiednia dieta, rezygnacja z używek, woda mineralna niegazowana. Poza tym zadbaj również o swoje nerwy. 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 9, 16, 28, 34.
Ważne dni to 28, 29, 30 września 2017 roku.

 

BLIŹNIĘTA

Praca: zmiana miejsca pracy dobrze Ci zrobi, zaczniesz nowy etap w swoim życiu. Czasem zatęsknisz za poprzednim miejscem, ale jak już się zaadaptujesz, to przestaniesz. Nowa praca, nowe wyzwania całkiem Cię zmienią. Zaczniesz być świadoma swojej wartości. 

Finanse: zmiana pracy odrobinę obniżyła Twoją stabilizację finansową i powinnaś zacząć kontrolować wydatki. W przeciwnym razie mogą wystąpić problemy. 

Zdrowie: niewłaściwe odżywianie jest przyczyną wielu Twoich dolegliwości. Zasięgnij porady dietetyka i zacznij leczyć jedzeniem swój organizm. Przede wszystkim zmień swoje nawyki żywieniowe i zrezygnuj z używek. 

Twoje szczęśliwe numery to 24, 29, 36, 41, 43, 49.
Ważne dni to 29, 30 września, 1 października 2017 roku. 

RAK

Praca: problemy dla Ciebie są wyzwaniem. Żaden nie jest zagrożeniem, tylko chwilową niedogodnością. Bardzo szybko staniesz na nogi, szef zawsze dodatkowo wynagradza za pracę poza godzinami. Ta właśnie do takich należy, a Ty lubisz takie skomplikowane sprawy. 

Finanse: trochę ostatnio się poprawiły dzięki pracy po godzinach, bezpośrednio płatnej. Przydadzą się, wyjdziesz na prostą i będziesz sobie mogła pozwolić na niewielkie inwestycje. Dlatego też powinnaś zadbać o swoje finanse i pamiętać o kontrolowaniu wydatków. 

Zdrowie: życie w ciągłym stresie powoduje różnego rodzaju dolegliwości, których tak naprawdę nie ma. Ten tydzień, a właściwie weekend, przeznacz na krótki wyjazd i solidny wypoczynek. Taki jaki lubisz, wystarczy na kilka tygodni. 

Twoje szczęśliwe numery to 5, 8, 11, 16, 17, 28.
Ważne dni to 25, 28, 29 września 2017 roku.

 

LEW

Praca: w tym tygodniu dla Lwów szykuje się wyzwanie zawodowe. Dwa spotkania biznesowe, w tym jedno na wyjeździe i to w dodatku za granicą. Nie martw się, dasz radę, wyrobisz się ze wszystkim. Awansu co prawda nie dostaniesz ani podwyżki, ale nagrodę pieniężną tak. 

Finanse: masz stabilną sytuację materialną. Może się tylko poprawić, co prawda w późniejszym czasie, ale zawsze. W tym tygodniu dostaniesz również nagrodę finansową. Będziesz zadowolona z jej wysokości. 

Zdrowie: ten tydzień upłynie pod znakiem wątroby. Okaż jej trochę uczucia i nie jedz tego, czego ona nie lubi. Odpłaci Ci brakiem bólu i dobrym samopoczuciem. Cóż, jednak będziesz musiała zmienić swoją dietę i zrezygnować z używek. 

Twoje szczęśliwe numery to 5, 6, 8, 23, 39, 45.
Ważne dni to 25, 27, 30 września 2017 roku.

PANNA

Praca: jesteś pracowita, szef to docenia, dlatego powierza Ci ważne sprawy zawodowe i wysyła w delegacje wymagające szczególnych zdolności. Negocjacje to również Twoja mocna strona, najważniejsze jednak, że przekłada się to na wynagrodzenie. Nie narzekaj, choć jesteś przepracowana i zmęczona, to jednak wiesz za ile. 

Finanse: masz bardzo stabilną sytuację finansową, ale nie masz wolnego czasu i nie masz czasu na wydawanie pieniędzy. Dlatego Twoje konto grubieje, a Ty masz powody do zadowolenia. Możesz mieć tylko nadzieję, że taka sytuacja potrwa jeszcze długo. 

Zdrowie: masz powody do zmartwienia, Twój kręgosłup wymaga leczenia. Nie masz czasu, bo praca, ale jak będziesz jeździła na wózku to też będą problemy. Dlatego musisz znaleźć czas na leczenie. 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 7, 12, 34, 44.
Ważne dni to 29, 30 września, 1 października 2017 roku.

 

WAGA

Praca: przez własną nieostrożność straciłaś dobrą pracę. Teraz jesteś w trakcie szukania, to jednak trochę potrwa. Znajdziesz ją co prawda już do końca tego roku, ale jednak podejmiesz ją dopiero w styczniu przyszłego roku. 

Finanse: Twoje dochody drastycznie się zmniejszyły. Teraz korzystasz z oszczędności. Na szczęście podejmiesz pracę zanim się skończą. Musisz jednak być cierpliwa i oszczędna. 

Zdrowie: masz tak dużo drobnych dolegliwości, że praktycznie jesteś zdrowa. Nie truj się lekami, to sama chemia, zdecyduj się na zioła. Efekt ten sam, a kosztuje dużo mniej. Pomyśl również o lekach homeopatycznych. 

Twoje szczęśliwe numery to 24, 28, 31, 39, 42, 47.
Ważne dni to 28, 30 września, 1 października 2017 roku.

SKORPION

Praca: zyskałaś na zmianie pracy, lepsze stanowisko i wyższa pensja pozwoli Ci na polepszenie poziomu życia. Będziesz musiała się zaadaptować w nowym miejscu, a przede wszystkim poznać swój personel. Nie obawiaj się, poradzisz sobie ze wszystkim. 

Finanse: wraz ze zmianą uposażenia podniósł się również Twój standard życia. Nie szalej jednak, kontroluj swoje wydatki, oszczędzaj. Będziesz mogła zainwestować, a Twoje pieniądze zaczną na siebie pracować. 

Zdrowie: nie masz powodów do narzekania, a lekarze się na Tobie nie wzbogacą. Jesteś po prostu za zdrowa i nie nadajesz się do szpitala. Takich zdrowych osób nie ma. 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 15, 16, 25, 38, 43.
Ważne dni to 26, 28, 30 września 2017 roku.

 

STRZELEC

Praca: lubisz swoją pracę i nie masz zamiaru zmieniać jej na inną. Nie masz wysokich aspiracji, ale to co robisz jest bardzo użyteczne. Zarobki też są na najniższym poziomie, Tobie jednak wystarczą. Ogólnie jesteś abnegatką i nie masz zamiaru się wysilać. 

Finanse: nie masz specjalnych aspiracji. Wystarcza Ci to co masz. Ale pracodawcy lubią takich mało wymagających pracowników. Żadne dodatkowe pieniądze Cię nie czekają. Finanse się nie zmienią. 

Zdrowie: w tym tygodniu zajmij się problemami z oskrzelami i zatokami. Lepiej skorzystaj z lekarzami prywatnych. Zaoszczędzisz w ten sposób czas i nerwy, a to wyjdzie Ci na dobre. Ubieraj się ciepło i zmień dietę. 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 17, 20, 27, 35, 46.
Ważne dni to 27, 30 września, 1 października 2017 roku. 

KOZIOROŻEC

Praca: jest Twoją pasją, ciągle się dokształcasz i starasz się poszerzać swoją wiedzę. Jesteś doceniana przez szefa i wręcz podziwiana przez współpracowników. To oznacza jedno: jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu. 

Finanse: masz dobrą sytuację finansową, zarabiasz więcej niż możesz wydać. Nic nie zapowiada, żeby coś miało się zmienić w najbliższym czasie. Teraz może być tylko lepiej. Warto się uczyć. 

Zdrowie: masz dolegliwości adekwatne do swojego wieku. Żadna poważna choroba Ci nie zagraża. Cierpisz na hipochondrię, więc zrób badania kontrolne, to Cię uspokoi. Na wszelki wypadek pij zioła wzmacniające. 

Twoje szczęśliwe numery to 10, 11, 19, 22, 29, 30.
Ważne dni to 26, 27, 30 września 2017 roku.

 

WODNIK

Praca: masz swoją firmę, praca na swoim jest plusem i minusem. Plus to to, że zależysz tylko od siebie, a minus ten, że finansowo zależysz też od siebie. W tym tygodniu podpiszesz ważną dla swojej firmy umowę, która pozwoli na stabilne dochody co najmniej przez dwa lata. 

Finanse: są stabilne, na dobrym średnim poziomie. W połowie tygodnia okaże się na jak duże polepszenie możesz liczyć już niedługo. Twoje finanse zależą tylko od Ciebie i licz tylko na siebie. Mam nadzieję, że tak robisz. 

Zdrowie: ciężka, wyczerpująca praca Ci służy. Jak się zmęczysz, to czujesz się spełniona. Powinnaś pić dużo wody mineralnej i herbaty ziołowe. Poza tym zmień swoje nawyki żywieniowe i zrezygnuj z używek. 

Twoje szczęśliwe numery to 22, 28, 30, 41, 45, 48.
Ważne dni to 25, 30 września, 1 października 2017 roku. 

RYBY

Praca: szukasz odpowiedniej pracy już kilka tygodni. W tym tygodniu otrzymasz wiadomość i zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Przejdziesz ją pomyślnie i dostaniesz ten etat. Postaraj się go utrzymać, wynagrodzenie podłe. Jednak praca przyszłościowa, a warunki socjalne bardzo dobre. 

Finanse: nie masz już żadnych oszczędności, wszystko wydałaś w trakcie bezrobocia. Zaczniesz zarabiać już niedługo, ale jeszcze nie teraz. Na konkretne pieniądze jeszcze poczekasz. Pamiętaj, nie wydawaj ich bezmyślnie. 

Zdrowie: dolegliwości żołądkowo- jelitowe, jakie Ci dokuczają, można zlikwidować odpowiednią dietą. Skonsultuj się z dietetykiem, nie potrzebujesz leków tylko odpowiedniego pożywienia. Poza tym jesteś alergikiem i mogą to być oznaki alergii. 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 7, 8, 13, 19, 23.
Ważne dni to 25, 26, 30 września 2017 roku.

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Poniedziałek 25.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×