Horoskop tygodniowy od 26.06. do 02.07.

Czy to będzie udany tydzień? Sprawdź, jakie wyzwania przed Tobą!

iStock-527057108.jpg

BARAN

Praca: zaczyna się typowy sezon urlopowy. Będziesz miała możliwość pokazania się z jak najlepszej strony. Zastępując współpracowników, tak naprawdę pracujesz dla siebie, na swój awans i dobrą opinię. 


Finanse: zapowiada się konkretna poprawa pod koniec tygodnia. Będziesz bardzo zadowolona z tego powodu. Możliwość inwestowania stanie się realna – jeśli mogę doradzić, to giełda lub nieruchomości. 


Zdrowie: rzeczywistość nie rozpieszcza Cię, a zdrowie masz nienajlepsze. Wizyta u lekarza jest konieczna. Przyczyną dolegliwości jest pięknie przez Ciebie wyhodowana nerwica. Zacznij więc od neurologa. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 16, 23, 32, 39, 43.

Ważne dni to 26, 27, 28 czerwca 2017 roku.


BYK

Praca: zapowiada się udany zawodowo tydzień. Dwa spotkania zawodowe, bardzo ważne dla Twojej kariery. Obydwa udane, będziesz zadowolona z wyniku. Poza tym pod koniec tygodnia zapowiada się szkolenie, weź w nim udział. 


Finanse: nie zapowiadają się na razie żadne zmiany. Poprawa będzie, ale w późniejszym czasie. Teraz o tym nie myśl, ale postaraj się ograniczyć wydatki. 


Zdrowie: pisanie dla samego pisania staje się nudne. Nie dbasz o siebie, nawet nie starasz się odpowiednio odżywiać. Pewnych składników Twoja wątroba już nie lubi, szkodzą jej. Postaraj się o nią zadbać. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 8, 12, 19, 23, 38, 41.

Ważne dni to 29, 30 czerwca, 1 lipca 2017 roku.

BLIŹNIĘTA

Praca: nie piszę o pracy, zaczął się Twój dwutygodniowy urlop i już masz zakończone przygotowania do wyjazdu. Pracę zostawiłaś za sobą, a przed sobą masz krajowy wypoczynkowy wyjazd. Lubisz takie dłuższe wyjazdy i naprawdę wypoczniesz. 


Finanse: przed Tobą same wydatki, ale nie oszczędzaj na swoim wypoczynku. Nic się przez czas złego Twojej nieobecności nie wydarzy. Wrócisz wypoczęta i nadrobisz zaległości. 


Zdrowie: masz jednak poważny problem, Twój kręgosłup wymaga kapitalnego remontu. Zadbaj o siebie, inaczej czeka Cię operacja. Pamiętaj również o rehabilitacji i właściwym odżywianiu. 


Twoje szczęśliwe numery to 1, 4, 9, 22, 28, 34.

Ważne dni to 30 czerwca, 1, 2 lipca 2017 roku.


RAK

Praca: w tym tygodniu będziesz miała powód do zadowolenia. Nareszcie dostaniesz umowę na stałe ze stałym wynagrodzeniem. Zasłużyłaś na to swoim zaangażowaniem i doświadczeniem zawodowym. 


Finanse: już niedługo się poprawią i ustabilizują. Poprawa będzie niewielka, ale stała umowa doda Ci pewności. O inwestycjach żadnych nie myśl, ale kredyt będziesz mogła wziąć. 


Zdrowie: narzekasz, ale masz powody. Za dużo masz różnych dolegliwości i nie wiadomo które schorzenie jest gorsze. Wizyta u lekarza jest konieczna, a później wizyty u specjalistów. 


Twoje szczęśliwe numery to 11, 13, 18, 25, 37, 45.

Ważne dni to 27, 28, 29 czerwca 2017 roku. 

LEW

Praca: dzięki brakom „urlopowym” Twoja pozycja bardzo się wzmocni. Okaże się, że możesz właściwie zastąpić każdego. Pracujesz na swój przyszły awans i podwyżkę. Zmieni się również Twoja pozycja w firmie. 


Finanse: nareszcie zaczną się zmieniać na plus, będziesz mogła trochę odłożyć . Zanim jednak zaczniesz oszczędzać, podaruj sobie odrobinę luksusu. Poczujesz się lepiej psychicznie i dowartościujesz się. 


Zdrowie: jesteś właściwie zdrowa, pojawiły się jednak drobne dolegliwości. Trochę Ci dokuczają, ale nie powinnaś się aż tak bardzo nimi przejmować. Oczywiście powinnaś iść do lekarza. 


Twoje szczęśliwe numery to 14, 16, 20, 29, 31, 39.

Ważne dni to 26, 30 czerwca, 2 lipca 2017 roku


PANNA

Praca: dostaniesz ofertę pracy w połowie tygodnia, będzie wyglądała całkiem nieźle. Dobrze się zastanów, zanim ją przyjmiesz, ale lepiej zaczekaj na coś lepszego. Masz dobrą opinię w branży, możesz wybierać w ofertach. 


Finanse: nie masz powodu do narzekań. Twoje finanse są stabilne i takie pozostaną. Możesz sobie pozwolić na odrobinę luksusu. Powinnaś również sobie pozwolić na większe zakupy. 


Zdrowie: powinnaś zasięgnąć porady ortopedy. Twoje kolana są w fatalnym stanie. Masz wybór albo się zajmiesz swoimi nogami, albo będziesz jeździła na wózku w wieku dojrzałym. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 15, 19, 28, 32, 46.

Ważne dni to 26, 29, 30 czerwca 2017 roku. 

WAGA

Praca: zaczyna się czas urlopowy, będziesz mogła się wykazać i wzmocnić swoją pozycję zawodową. Postaraj się jednak odpoczywać w weekendy, inaczej się wykończysz. Zacznij sobie spokojnie planować swój jesienny urlop. Wyjedź gdzieś daleko. 


Finanse: są stabilne, bankructwo Ci nie zagraża. Dochody z dodatkowej pracy też się przydają. Możesz sobie pozwolić na dodatkowe zakupy. Jednak nie szalej zbytnio. 


Zdrowie: żołądek i jelita to Twoje dwa kłopoty. Zacznij się w końcu leczyć, bo problem może się powiększyć. Wtedy nie skończy się na lekach. Medycyna naturalna też Ci już nie pomoże. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 5, 6, 28. 30, 42.

Ważne dni to 27, 28 czerwca, 2 lipca 2017 roku. 


SKORPION

Praca: pomimo lata za oknem Ty musisz pracować. Powinnaś odreagować, niekoniecznie na wyjeździe. W domu też można odpocząć. Pracy będziesz miała dużo, nie martw się, dasz radę.


Finanse: są stabilne, nie powinnaś się martwić. Zawsze finansowo dasz radę, a poza tym możesz liczyć na dodatkowy zarobek. Świetna opinia zawodowa jest przeliczana na pieniądze. 


Zdrowie: jesteś podatna na stres, jego skutkiem jest nerwica, a nerwicę trzeba leczyć. Nie odkładaj tego na później, tłumacząc się brakiem czasu. Może to się źle dla Ciebie skończyć. 


Twoje szczęśliwe numery to 8, 10, 23, 34, 39, 40.

Ważne dni to 29, 30 czerwca 1 lipca 2017 roku.

STRZELEC

Praca: jednak pracujesz, nie dostałaś urlopu, będziesz go miała dopiero jesienią. Teraz jesteś skazana na pracę, ale to bardzo dobrze. Umocnisz swoją pozycję zawodową, co może skutkować awansem i podwyżką. O tym później. 


Finanse: zupełnie nie powinnaś się martwić. Masz stabilną pracę, dobry zarobek. Wszystko układa się po Twojej myśli. Może być jedynie lepiej. Żadne bankructwo Ci nie zagraża. 


Zdrowie: masz dolegliwości adekwatne do wieku. Wystarczy odpowiednia dieta, odrobina gimnastyki i dużo wody mineralnej. Oczywiście niegazowanej, nie zapomnij również herbatach ziołowych i sokach. 


Twoje szczęśliwe numery to 13, 19, 20, 28, 31, 42.

Ważne dni to 28, 29, 30 czerwca 2017 roku.


KOZIOROŻEC

Praca: w tym tygodniu nareszcie będziesz mogła się wykazać. Twoja wiedza, kompetencje i zaangażowanie zaskoczą przełożonych. Okaże się, że jesteś w firmie niezbędna. Dostaniesz podwyżkę i samodzielny etat. 


Finanse: poprawią się w najbliższym czasie, ale jeszcze nie teraz. Dostaniesz również dodatkowe pieniądze: popularne gry losowe, zdrapki itd. Ogólnie nie powinnaś się obawiać o stan swojego konta. Finanse masz pod kontrolą.


Zdrowie: kręgosłup, zęby, zatoki i uszy, to tym powinnaś się zająć. Skorzystaj z pomocy lekarza i bioterapeuty. Zioła również Ci nie zaszkodzą, a mogą pomóc. Nie tłumacz się, że nie masz czasu, to Twoje zdrowie.


Twoje szczęśliwe numery to 5, 7, 15, 23, 37, 42.

Ważne dni to 26, 28, 30 czerwca 2017 roku. 

WODNIK

Praca: urlop masz jeszcze przed sobą, teraz pozostała Ci praca i dom. Będziesz mogła się wykazać zaangażowaniem. Pamiętaj, że pracujesz na swój wizerunek. Zaprocentuje to stabilizację finansową i zawodową. 


Finanse: są stabilne na średnim poziomie, trochę za dużo wydajesz na zupełnie niepotrzebne rzeczy. Ogranicz swoje wydatki i zacznij nimi rozsądnie gospodarować. Nie oszczędzaj na czarną godzinę, inwestuj. 


Zdrowie: problemy skórne świadczą o alergii. Zrób sobie odpowiednie badania i zacznij się leczyć. Możesz być uczulona na wszystko. Również na niektóre składniki jedzenia. 


Twoje szczęśliwe numery to 12, 17, 23, 35, 39, 47.

Ważne dni to 29 czerwca, 1, 2 lipca 2017 roku.


RYBY

Praca: ten tydzień zaskoczy Cię ilością pracy. Będziesz musiała wziąć nadgodziny, płatne zresztą, ale i tak zasłużysz na nagrodę. Takie zaangażowanie sprawi, że awans i podwyżkę masz zagwarantowane. 


Finanse: są stabilne nawet na niezłym średnim poziomie, z tendencją do wzrostu w późniejszym czasie. Dodatkowa praca również wpłynie dodatnio na stan Twojego konta. Będziesz mogła zacząć inwestować. 


Zdrowie: zależy tylko od Ciebie. Od tego, co jesz i pijesz. Jeżeli woda mineralna, to tylko niegazowana. Herbaty tylko owocowe i ziołowe, mogą być również soki warzywne. Ogranicz sól i cukier, zrezygnuj również z używek. 


Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 7, 12, 27, 39.

Ważne dni to 29 czerwca, 1, 2 lipca 2017 roku. 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).


Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)


Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Zdjęcie: iStockDodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 26.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×