Jak rozkochać mężczyznę

Każdy mężczyzna jest inny, tak jak różne mogą być znaki zodiaku. Należy zatem najpierw poznać charakterystykę jego znaku, a potem zastanowić się przez chwilę... Jak rozkochać mężczyznę spod danego znaku zodiaku?

rozkochac mezczyzne

RYBY:

Miłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego zakochanie można porównać do zakochania bohaterów z romantycznych ballad. Gdy pokocha jest oddany swojej kobiecie bez granic i gotów jest pokonać każdego smoka, wejść na każdą szklaną górę i uwolnić białogłowę z najwyższej wieży. Gdy zostanie zdradzony nie ukrywa łez, ale gdy ona poprzysięgnie po raz kolejny swą wierność, to przebaczy. Miłość męskiej Rybki przejawia się także w pomysłowości. Nie należy więc oczekiwać od niego banalnego wyznania miłości lub jakichś tam brylantów. Prędzej wyznając miłość obrzuci Twój dom płatkami róż, a zamiast brylantów da własnoręcznie wykonany prezent.


Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Ryb?

Aby rozkochać pana spod znaku Ryb należy przede wszystkim zadbać o to, by nie był w stanie dowiedzieć się nic bulwersującego z przeszłości zainteresowanej nim kobiety. Kobieta, która zarzuca sieć na męską Rybkę musi wiedzieć, że zanim on się w niej zakocha, to ona zostanie prześwietlona przez niego prawie do lat dziecięcych. Gdy znajdzie choćby małą rysę w jej życiorysie, to z rozkochiwania nic nie wyjdzie. Jeśli przeszłość jest w porządku, to teraz trzeba go przekonać, że jesteś kobietą energiczną, wiedzącą czego chcesz od życia i pragmatyczną w każdej dziedzinie życia. Jeśli już uda się rozkochać, to jest to miłość na całe życie. Będziesz miała swojego własnego rycerza.


BARAN:

Mężczyzna spod znaku Barana kocha w sposób zdecydowany. Zakochuje się powoli, ale gdy już przekroczy próg miłości, wówczas nigdy się nie odkochuje. Paradoksalnie jego miłość może zamienić się w nienawiść, ale w głębi serca wciąż będzie kochał. Ta nienawiść narodzi się wtedy, gdy w miłości zostanie oszukany. Nie potrafi przejść obojętnie obok nielojalności kobiety, do której żywi uczucie. Zasadą, jaką wyznaje w miłości jest: "wszystko, albo nic". Nie umie wybaczać, ale wciąż zakochany najchętniej tak właśnie by postąpił. W związku z tym cierpi podwójnie.


Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Barana?  

Aby rozkochać mężczyznę spod znaku Barana należy go kokietować, dawać do zrozumienia, że kobieta jest nim zainteresowana, a następnie trzymać go na dystans. Pod żadnym pozorem nie wolno od razu wskakiwać mu do łóżka, bo choć skwapliwie skorzysta z okazji, to potem nie będzie już zainteresowany tak łatwą zdobyczą. W miłości domeną Barana jest zdobywanie. Im dłużej kobieta będzie się mu opierała, tym większe będzie jego pożądanie, miłość i wiara we wspólną przyszłość. Trzeba to jednak rozgrywać bardzo mądrze, by go nie zniechęcić do podboju. Rozpalenie ognia jego miłości powinno być jak fale morza przed sztormem. Z każdą chwilą coraz większe, ale co chwila cofające się.


BYK:

byk

Miłość mężczyzny spod znaku Byka jest nieco zaborcza. Pozornie udaje człowieka delikatnego, o charakterze wybitnie spokojnym i skłonnym do dozgonnej miłości. W rzeczywistości pan Byk nie toleruje w miłości konkurencji i gdy już wyzna miłość, to wychodzi z niego macho. Zbyt silny sprzeciw, jaki może okazywać kobieta niechybnie spowoduje, że jego miłość będzie nikła w oczach. Tak naprawdę, to Byczek potrafi kochać tylko kobiety uległe i słabe. Posiada potrzebę opiekowania się niewiastą swojego życia i kierowania nią. Jeśli pokochałaś go, to musisz poddawać się jego woli, a jednocześnie okazywać swoje szczęście, że masz przy sobie człowieka, który będzie za ciebie decydował w każdej sprawie. Od zakupu biustonosza, po pozycję seksualną w łóżku.


Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Byka?

Aby rozkochać w sobie mężczyznę spod znaku Byka należy prawić mu komplementy. Jest na nie łasy jak łakomczuch na słodycze. Najlepsze skutki przynoszą stwierdzenia: "Przy tobie czuję się taka bezpieczna", "Ty to jesteś prawdziwy facet, a nie jakieś tam byle co", a po akcie seksualnym kilkukrotnie zapewnić go jakim to jest wspaniałym kochankiem. Po takich słowach pan Byk zaczyna po prostu głupieć. Jest otumaniony i można z nim zrobić wszystko, co kobieta zapragnie, a on i tak będzie przekonany o swojej wyższości. Nie wolno się z nim kłócić i przekonywać do swoich racji. Wystarczy powiedzieć, że to on jest najmądrzejszy, a potem i tak zrobić po swojemu.

BLIŹNIĘTA:

Dla mężczyzny spod znaku Bliźniąt miłość to bardzo skomplikowana sprawa. Kobieta albo musi go bardzo kochać, albo mieć stalowe nerwy, aby wytrzymać zmienne miłosne nastroje Bliźniaka. Jednego dnia wystarczy mu sama obecność ukochanej kobiety, a następnego oczekuje od niej ciągłego udowadniania, że jest kochany. Natomiast on potrafi zakochać się w pięć minut, a odkochać w trzy. Nigdy nie wiadomo co mu może strzelić do głowy. Bez problemu będzie wyznawał ogniste uczucie jednej kobiecie, myśląc o innej. Właśnie dlatego zakochana niewiasta musi dbać o Bliźniaka najbardziej z możliwych sposobów.


Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Bliźniąt?

Mężczyznę spod znaku Bliźniąt jest bardzo łatwo rozkochać. Wystarczy kilka miłych słów, ognisty pocałunek, wyrafinowany seks i już jest zakochany po uszy. Inna sprawa, że jego zakochanie może nagle odejść w niebyt. Dlatego też ważniejsze jest utrzymanie jego miłości. Jest to zadanie trudne i udaje się tylko tym paniom, które potrafią inteligentnie z nim postępować. Bliźniak potrzebuje bowiem kobiety delikatnej, ale agresywnej, twardo stąpającej po ziemi, ale bujającej w obłokach, niewinnej, ale wyuzdanej. Ktoś powie, że te cechy wzajemnie się wykluczają. Otóż nie! Aby utrzymać miłość Bliźniaka trzeba wyczuwać jego nastrój i dopasowywać się do niego. Trudne? Niektórym paniom udaje się to doskonale.


RAK:

Miłość mężczyzny spod znaku Raka nader często oparta jest o udane życie seksualne. Jeśli ta sfera życia nie jest odpowiednio zaprawiona, wówczas można się spodziewać, że jego miłość będzie słabła. Wystarczy jednak kilka ognistych erotycznych spotkań i miłość do partnerki powróci jak za dotknięciem zaczarowanej różdżki. Nie należy starać się go zdominować w życiu codziennym, bo bardzo się boi wejścia pod pantofel. Będzie się przed tym bronił w sposób instynktowny i nawet wtedy, gdy będzie zakochany może okazywać niezbyt przyjemne zachowanie. Sam nie będzie chciał zdominować, bo w miłości woli partnerskie zasady. Kochać i być kochanym bez zastrzeżeń - to jest motto mężczyzny spod znaku Raka.


Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Raka?

Aby rozkochać w sobie mężczyznę spod znaku Raka wystarczy oferować mu często, intensywny, a przede wszystkim urozmaicony seks. Nie dość, że będzie wierny, to jeszcze będzie czuł się zobowiązany do miłości. Oczywiście nie będzie to zobowiązanie wyrachowane, a instynktowne. Drugim elementem rozkochiwania w sobie Raka jest umiejętność tolerowania jego zmiennych humorów, a zarazem wprowadzanie go w dobry nastrój, gdy wydaje się, że jest wściekły. Nie jest to trudne, bo Raczek jest taki trochę nieboraczek i bardzo łatwo wziąć go pod włos, prawiąc mu komplementy.


LEW:

lew

 Miłość mężczyzn urodzonych pod znakiem Lwa jest dość samolubna, bo Lew najpierw kocha siebie, a dopiero potem kobietę. Ma wewnętrzne przekonanie, że uczuciem darzą go wszystkie panie bez wyjątku. Gdy jednak tak nie jest, to nie obwinia siebie za ten stan rzeczy tylko pomyśli sobie, że ona albo jest lesbijką, albo jest głupia. Wbrew pozorom taki charakter Lwa jest bardzo dobry dla kobiety, którą pokochał. Rzecz w tym, że jego miłość nie potrzebuje akceptacji i ciągłego udowadniania mu, że jest kochany. Jednocześnie mając wewnętrzne przekonanie, że wszyscy go kochają, nie potrzebuje udowadniać sobie, że wciąż jest pożądany i tym samym cały czas jest przy jednej kobiecie. Co prawda wydaje mu się, że to on kieruje tą miłością, ale tak naprawdę najczęściej poddaje się woli kobiety.

Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Lwa?

Aby rozkochać mężczyznę spod znaku Lwa należy przyjąć taktykę obojętności wobec niego. Kobieta powinna udawać, że go nie zauważa, ale jednocześnie musi go traktować z chłodnym szacunkiem. Pan spod znaku Lwa długo nie będzie mógł zrozumieć, dlaczego niewiasta tak go traktuje, skoro wszystkie inne chciałyby mu służyć za podnóżek. W końcu przejmie inicjatywę i zacznie swój miłosny podbój mając wrażenie, że to on jest prowadzącym grę. Gdy już to się stanie trzeba go powoli dopuszczać do swych uczuć i bez ostentacji dawać do zrozumienia, że niech się dalej stara, a być może coś z tego będzie. Bardzo ważne jest również to, aby kobieta cały czas zachowywała się jak dama, a nie roztrzepana kobietka.


Dodał(a): Marcelina Romańska , Poniedziałek 16.01.2012 (aktualizacja: 2012-09-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
karolina5265
Miłości i rozkochanie swoją drogą, ale wszystko zawsze kończy się na większej więzi. Więc wiecie miłość francuska co to jest? Bo uważam, że w dalszych relacjach coś takiego może Wam pomóc.
Dodano: 2018-03-12 01:24:25 Zgłoś nadużycie
czay
Myślę że nie ma co 'rozkochiwać' w sobie faceta, miłość przyjdzie jeśli będą ku temu dobre warunki. Sama poznałam swojego na portalu kochaj.pl i znamy się dość dobrze, nigdy nie próbowałam jakoś specjalnie zabiegać czy rozkochiwać go w sobie. I mimo to mamy szczęśliwy związek z miłością.
Dodano: 2017-12-19 17:47:50 Zgłoś nadużycie
bboybemybaby
nie wierzę w to ;)
Dodano: 2012-01-16 13:50:32 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×