Jak się odkochać?

Rytuał ten jest przeznaczony dla osób, które przeżywają żal po stracie miłości, kiedy obiekt naszych uczuć nie jest nami już w ogóle zainteresowany, a my ciągle tkwimy w przeszłości i nie możemy się od tego uczucia uwolnić. Tracimy naszą energię i czas, zamiast otworzyć się na nowe możliwości.

kolorowe świeczki

Z mojej praktyki wróżbiarskiej wiem, że stan ten trwa czasami 2-3 lata, a nawet dłużej. Aby odciąć się definitywnie od tego stanu proponuję rytuał.

Proszę przygotować: niebieską, fioletową i brązową świecę, łyżkę ziemi, zieloną nić, olejek lniany, białą chryzantemę, miseczkę z wodą. Następnie: Wypisz na świecach imię osoby, od której nie potrafisz się uwolnić, namaść je olejkiem, zwiąż świece nicią, a następnie przywiąż do siebie, zapal świece. Ok. 20 min w skupieniu wspominamy to, co przeżyliśmy z tą osobą.

Po 20 min. bierzemy chryzantemę, delikatnie odrywamy jej płatki, rzucamy na wodę w miseczce i wypowiadamy następujące słowa: "Co musiało odejść- odeszło, teraz niech odejdzie mój ból i żal, Niech tak się stanie". Słowa te wypowiadamy trzykrotnie. Rytuał wykonuje się przez 3 kolejne soboty. Kiedy oberwiemy wszystkie płatki, posypujemy je czarną ziemią i przepalamy nić łączącą nas ze świecami... Następnie ściągamy nić ze świeczek i spalamy ją, a popiół z niej wrzucamy do miseczki z wodą, w której znajduje się już ziemia i płatki chryzantemy. Świece muszą dopalić się do końca, a zawartość miseczki należy wylać do toalety lub do rzeki.

Życzę powodzenia: Zuzanna.


Tarot, Biała Magia, Usuwanie uroków, Rytuały i inne porady.
Wróżka Zuzanna
Zadzwoń: 700 688 344
Opłata za minutę połączenia to 4.26 zł brutto
Wyślij SMS o treści:
TC.ZUZANNA. treść pytania do eksperta
pod numer 72068   Koszt SMS to 2.46zł  brutto
Pełny profil Wróżki zobaczysz tutaj.Dodał(a): Karolina Kawecka , Poniedziałek 07.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×