Jak ułożą się Twoje sprawy sercowe?

Wróżka Agnes przygotowała dla Ciebie horoskop miłosny na najbliższy tydzień (27.01-03.02). Nie pozwól się zaskoczyć i zobacz, jak ułożą się Twoje sprawy sercowe!

Jak ułożą się Twoje sprawy sercowe?

Jak ułożą się Twoje sprawy sercowe?


Baran - Ściąga Cię w dziwne obszary doznań i uczuć. Czasami wydaje Ci się, że jesteś gdzieś poza realiami życia. Samotnych czekają gorące i pełne namiętności randki. Osoby w związkach - trochę rozsądku Wam nie zaszkodzi.

Byk - Twoja druga połówka może Cię zdradzić. Bądź czujna, nie daj się zwodzić. Twój związek  leży teraz w Twoich rękach, więc działaj. Dla samotnych szykuje się ognisty romans.

Bliźnięta - Szykuje się wiele wypadów ze znajomymi, podczas których może się  coś ciekawego wydarzyć. Naucz  się jaśniej wyrażać swoje potrzeby i emocje. Osoby w związkach czekają miłe chwile, samotni zaczną myśleć czy dobrze zainwestowali uczucia.

Kliknij żeby przeczytać o enigmatycznym uczuciu zakochania!

Rak - Jeśli nie poradzisz sobie z wewnętrznymi napięciami, możesz zniszczyć wartościowy związek. Pamiętaj, że nie każdy może to znieść. Przed osobami w związkach trudne rozmowy, samotnych czeka wyjazd, który może odmienić życie.

Lew - Najwyższy czas byś przestał być bierny. Masz szansę by naprawić uczucia i odbudować wszystko na nowo. Jeśli zobaczysz, że partner coś przed Tobą ukrywa porozmawiaj z nim o tym. Czasem roszczeniowa postawa jest konieczna; oczyszcza związek, wprowadza harmonię.

Panna - Na stary związek, w którym miałaś problemy możesz spojrzeć na nowo i z pozytywną energią. Miłość to piękne uczucie, ale niepielęgnowane zwiędnie. Dla singli ten tydzień okaże się decydujący. Miłość spadnie na Was niespodziewanie, będzie gorąco i namiętnie.

Waga - Zamiast marzyć o miłości idealnej, zacznij działać. Wybacz dawnej miłości, na nowo poukładaj w swoim sercu uczucia. Teraz wszystko się uda, ta lekcja Was wzmocniła i otworzyła nowe perspektywy. W stałych związkach bez większych  porywów, ale spokojnie.

Skorpion - Uporządkuj swoje uczucia, jeśli będziesz zwlekać wyrządzisz sobie szkodę. Otocz partnera miłością  i ciepłem. To czas, kiedy możecie na nowo stworzyć  małżeńską idyllę. Samotni, zatrzymajcie się i przemyślcie swoje działania… korekta drogi konieczna.

Strzelec - Musisz zrozumieć, że powstała bariera w komunikacji i nikt tak naprawdę nie ponosi  za to winy, a więc możesz sobie i drugiej połówce wybaczyć. Tym samym wniesiesz do związku nową energię, poczujecie się jak w czasach narzeczeństwa. Samotni,  prawdopodobnie zaiskrzy z kimś spod znaku ziemskiego- bądźcie czujni.

Koziorożec - Jeśli jesteś sam i poszukujesz partnera, możesz mieć z tym problem, chyba że zaangażujesz się w jakąś pracę społeczną i w niej poznasz swoją miłość. Pary małżeńskie nie będą się nudzić… gorące uczucie i namiętność to Wasz częsty gość.

Przeczytaj horoskop finansowy na 2013 rok!

Wodnik - Jesteś przewrażliwiony i za bardzo wszystko bierzesz do siebie.  Potrzebny jest Ci dystans do uczuć i emocji. Za bardzo jesteś kochliwy, źle odczytujesz sygnały drugiej strony…. Zejdź na ziemię inaczej słowa „rozstanie” nie wymażesz ze swojego słownika. Pary po ognistej kłótni czeka takie samo pojednanie.

Ryby - Twoje emocje czasem biorą górę nad rozsądkiem i wtedy szybciej mówisz niż myślisz a potem  żałujesz, a próby narzucenia swojej woli partnerowi spełzną na niczym. Spróbuj ocieplić Wasz związek, może kolacja, kino? Osoby żyjące w parach: podejrzenia względem  partnera są niesłuszne, skupcie się na sobie, nie na plotkach.

Horoskop indywidualny, tarot, rytuały, doradztwo duchowe i inne porady

Wróżka Agnes
Zadzwoń: 700 688 336
Opłata za minutę połączenia to 4. 26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.AGNES. treść pytania do eksperta pod numer 73068.
Koszt SMS to 3. 69 zł brutto.
 Zobacz profil Wróżki:www.wizytauwrozki.pl


Dodał(a): Joanna Szczepan , Poniedziałek 28.01.2013 (aktualizacja: 2013-01-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
keczi
trafione w sedno
Dodano: 2013-02-28 08:13:55 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×