Jakim On jest partnerem - sprawdź po znaku zodiaku

Chcesz wiedzieć jakim partnerem jest twój mężczyzna? Dowiedz się przy pomocy naszej ekspertki, wróżki Karo.

love horoscope.jpgMAIN.jpg

Jakim On jest partnerem - sprawdź po znaku zodiaku

Baran
Partner spod tego znaku może być nieobliczalny i nieprzewidywalny. Jego nagłe reakcje od entuzjazmu, do wycofania się mogą skutecznie dezorientować partnerkę. Jest niecierpliwy i najpierw robi, a później zdarza  mu się myśleć. Nie należy do łatwych partnerów i co najważniejsze stałych! Miłośnik wolności i niezależności. Dopiero w późniejszym wieku jest szansa na lekką stabilizację i domatorstwo.

Byk
Przeważnie niereformowalny, wiedzący swoje i uznający jedna rację- swoją! Najbardziej stabilny i stały partner. Gdy kocha można na niego liczyć, jednak trzeba nie wymagać zbyt wiele, bo to może zburzyć utarty porządek. Aby zabłysnąć w jego oczach trzeba dobrze gotować. Byki same gotują i dużo jest kucharzy z tego znaku, ale zawsze wolą jak im elegancko się poda i w większych ilościach.


Kliknij i zobacz, czy myślisz magicznie?


Bliźniak
Gadatliwy intelektualista, często z podwójną osobowością, kapryśny i trudno nadążyć za jego humorami. Często pozostaje z duszą dziecka do końca życia. Wieczny tułacz i poszukiwacz, zarówno miłości jak i swego miejsca na ziemi. Trudno z nim coś zaplanować, bo zapomina co obiecał i nie wie o co ktoś zwraca mu uwagę. Swoje decyzje zmienia tak samo szybko jak i życiowe partnerki.

Rak
Melancholijny i humorzasty. Przeważnie domator, jednak dużo raków podpartych silną numerologią kocha życie i jego uroki, niekoniecznie w zaciszu domowym. Dla partnerki zrobią wszystko, ale w granicach rozsądku, gdyż Rak nie należy do rozrzutnych! Partner trudny i ciągle potrzebujący wsparcia od swojej polówki. Trzeba też często nadążyć za jego filozoficznym myśleniem.

Lew
Szarmancki, z gestem. Dusza towarzystwa. Niepoprawny romantyk, nikt tak nie zaskoczy partnerki jak on! Pełen ekstrawagancji, nonszalancji i pomysłów. Kobieta przy nim czuję się księżniczką, kiedy jednak spada poziom adrenaliny mogą być apatyczni i nawet gruboskórni. Należą do wiernych partnerów, ale tylko wtedy kiedy jest uczucie; kierują się sercem.

Panna
Partner z konserwatywnymi poglądami, ale szczególnie gdy chodzi o partnerkę. Do siebie bardziej pobłażliwy. Jego nadmierne czepianie się szczegółów może niejednokrotnie utrudnić życie. Rzadko zdarza im się coś zrobić ot tak sobie i spontanicznie. Wszystko trzeba poddać analizie i nie może być pomyłki. Mają swoje poglądy na życie, ale są bardzo dobrymi rodzicami, lepszymi niżeli mężami.

Kliknij i przeczytaj co wiesz o wróżbach Andrzejkowych!

Waga
Elegancki, gustowny nie używający brzydkich słów, czasami poeta i romantyk. Bardzo wrażliwy i z wyczuciem piękna. Dla partnerki delikatny i szarmancki. Potrafi przekonać bez podnoszenia głosu i emocji. Bije od niego spokój i delikatność. Dobry na początku relacji z czasem jednak okazuje się, że nie zawsze można na niego liczyć, gdy życie stawia poprzeczki.

Skorpion
Najlepszy wzrokowiec i obserwator. Nic nie ujdzie jego uwadze jak też i pamięci. Nie zapomni urazu i będzie o nim długo przypominać! Wymagający lojalności, ale sam nie należy do najwierniejszych znaków. Kocha seks i uroki życia nie zawsze z tą samą partnerką. Bardzo uczuciowy i kochliwy. Jednak jak coś idzie nie po jego myśli to bywa wybuchowy i agresywny.

Strzelec
Wszechstronny, utalentowany, niepoprawny optymista, kocha podróżne, nowości  oraz taniec. Z takim podejściem do życia i czarującym uśmiechem zdradza swoją partnerkę jak tylko nadarzy mu się okazja. Ma swój urok osobisty i nie można się długo na niego gniewać, on sam też nie chowa dożywotniej urazy do bliźniego.

Koziorożec
Partner odpowiedzialny i praktyczny, przeważnie z zasobnym portfelem. Nie jest rozrzutny, ale dla ukochanej osoby zrobi dużo, czasami nawet może bez powodu przynieść kwiaty. Trzyma się zasad i ziemi oraz tradycji. Nie robi niczego pochopnie i rzadko się zakochuje, bardziej jest to rozsądna i przemyślna decyzja niżeli polot serca. Ważna dla niego jest rodzina.

Wodnik
Magnetyczny i z urokiem osobistym. Potrafi zauroczyć przy pierwszej rozmowie. Jako partner wymagający, nie zapomina też przewinień względem swojej osoby. Ma szerokie horyzonty myślowe i trzeba dla niego osoby, która nadąży intelektualnie. Nie lubi głupiego gadania o niczym a od partnerki spodziewa się ogólnej akceptacji jego poglądów.

Kliknij i dowiedz się, co wiesz o Archaniele Zadkielu?

Ryby
Bardzo wrażliwy i podatny na sugestie. W tym partnerze nie bardzo można znaleźć oparcie, gdyż przez większą cześć życia sam oparcia i wsparcia potrzebuje. Oderwany od rzeczywistości, często topiący smutki w trunkach nie do końca nadaje się na poważny związek. Idealny na krótki i intensywny romans. Życie przeważnie go przerasta i często szuka pocieszenia.

Wróżby z Tarota, Karty klasyczne, znaki runiczne, miłość i inne porady.
Wróżka Karo
Zadzwoń: 700 688 343
Opłata za minutę połączenia to 4.26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.KARO. treść pytania do eksperta
pod numer 73068 Koszt SMS to 3.69 zł z VAT

Zobacz profil WróżkiDodał(a): Bogumiła Grassmann , Czwartek 27.12.2012 (aktualizacja: 2012-12-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×