Kamień dla twojego znaku zodiaku!

Kamienie są dobre dla wszystkich, ale odpowiednie kamienie w połączeniu z Twoim znakiem zodiaku mają silniejsze działanie. Kamienie są przypisane do usuwania typowych dla danego znaku dolegliwości zdrowotnych, ale też usuwają negatywy czy wzmacniają pozytywy w danym znaku.


Kamień dla twojego znaku zodiaku!Kamień dla twojego znaku zodiaku!


BARAN

Baranom przypisany kamień to Granat, który wzmacnia siły życiowe, napełnia wiarą w siebie, pobudza energię seksualną. Także Hematyt, który baranowi pozwala wytrwać w swoich zamiarach, wzmacnia silną wolę. Hematyt i granat wzmacniają krew.


BYK

Cytryn ułatwia Bykowi wyrażanie uczuć, wzmacnia zaufanie i szacunek do samego siebie. Malachit natomiast ułatwia kontakty z innymi, usuwa negatywne wibracje i pozwala zaakceptować własne słabości. Zdrowotnie wzmacnia wzrok, a Cytryn pomaga w sprawach związanych z przewodem pokarmowym.

BLIŹNIĘTA

Tygrysie Oko Bliźniętom pomaga w rozwoju wewnętrznym, wzmacnia potencjał intelektualny, dodaje pewności siebie, której bliźniętom czasem brakuje. Natomiast Akwamaryn pozwala jasno wyrażać swoje myśli i emocje. Wpływa kojąco na nerwy. Tygrysie Oko wpływa na odprowadzanie wody z organizmu; wzmocni nogi.

RAK

Karneol pozwala Rakowi odciąć się od przeszłości z czym często miewa kłopoty. Otwiera na bycie "tu i teraz", pomaga realizować zadania dnia codziennego. Zdrowotnie wpływa na okolicę splotu słonecznego oraz usuwa bóle głowy. Jaspis wzmaga poczucie rzeczywistości, dodaje wigoru i leczy anemię.

Kamień dla twojego znaku zodiaku!

Kamień dla twojego znaku zodiaku!


LEW

Bursztyn wspomaga Lwy w działaniach, bez względu na to jakie one są, czy to zawodowe czy też osobiste. Chroni stan posiadania, nie pozwala zgubić ważnych rzeczy. Zalecany w chorobach gardła, tarczycy i nadciśnieniu. Kamień Księżycowy natomiast uwrażliwia i korzystnie wpływa na relację z partnerem. Leczy dolegliwości kobiece.

PANNA

Sodalit przynosi rozkojarzonym pannom spokój i skupienie. Kamień ten pomoże zlęknionym i tym, którzy nie umieją uzewnętrznić własnych potrzeb. Topaz również wzmaga koncentrację, zwiększa kreatywność i umiejętność pracy z innymi. Usuwa nerwobóle, pobudza regenerację tkanek.

WAGA

Dla rozchwianych Wag doskonałym kamieniem jest Szafir, który oczyszcza umysł z chaosu i złudzeń, ułatwia zaakceptowanie nowego, oraz wprowadza równowagę emocjonalną. Łagodzi wszelkie dolegliwości dermatologiczne. Kwarc różowy zaś pozwala otworzyć się na drugą osobę. Pomaga leczyć psychosomatyczne choroby serca.

SKORPION

Dla Skorpiona Obsydian to remedium do odnalezienia potencjału w sobie, pracy ze swoją podświadomością, wzmacnia wewnętrzną i zewnętrzną wolność. Wspomaga leczenie chorób układu pokarmowego. Agat natomiast zapewnia harmonię pomiędzy ciałem umysłem i duchem. Łagodzi wszelkie schorzenia związane z gorączką.

STRZELEC

Lapis Lazuli sprzyja wyciszeniu, medytacji oraz osiągnięciu harmonii, usuwa natrętne myśli. Ogólnie jest stosowany przy wszelkiego rodzaju bólach i obrzękach. Chalcedon zaś rozkojarzonym Strzelcom ułatwia kontakty i komunikację z innymi. Uspokaja stany histerii. Leczniczo stosuje się go we wszelkich dolegliwościach gardła.

KOZIOROŻEC

Kwarc dymny wspiera rozwój wewnętrzny Koziorożca, pomaga odrzucić  to, co blokuje przed pójściem do przodu. Pochłania negatywne energie. Pomocny w załamaniach nerwowych, zanurzeniach neurologicznych. Szmaragd natomiast zapewnia regenerację na wszelkich poziomach, pomaga żyć w zgodzie z sobą i Wszechświatem. Pomaga w leczeniu chorób oczu i infekcjach oddechowych.

WODNIK

Dla Wodnika kamieniem, który przynosi spokój oraz pozwala otworzyć umysł na wyższe wibracje, doznania jest Ametyst. Wprowadza on również w związkach harmonię i zrozumienie. Jest pomocny w stanach lękowych, nerwicach. Fluoryt chroni podczas medytacji, rozjaśnia umysł. Łagodzi ataki złości, frustrację. Leczniczo wpływa pozytywnie na układ kostny.

RYBY

Akwamaryn ułatwia kontakt z Wyższym "Ja", oraz usuwa z każdego zakamarku duszy wszelkie negatywne energie. Łagodzi charakter i likwiduje chaos. Zdrowotnie stosuje się go we wszystkich dolegliwościach związanych z przejedzeniem i przepiciem, działa też kojąco na nerwy. Drugim kamieniem jest koral, który nasila zdolność wizualizacji, bardzo dobrze wpływa na jasność umysłu. Pomaga rozwiązywać konflikty. Wspiera układ moczowy, oraz usuwa dolegliwości żołądkowe.


Oczyszczanie energetyczne, usuwanie blokad, Tarot, Karty Anielskie i inne porady.
Wróżka Alenna
Zadzwoń: 700 588 344
Opłata za minutę połączenia to 3.69 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.ALENNA. treść pytania do eksperta
pod numer 74068   Koszt SMS to 2.46 zł brutto
Zobacz profil Wróżki tutaj!Dodał(a): Katarzyna Kowalewska , Czwartek 23.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Malinka
Kamienie to fajny dodatek, można go traktować nawet jako gadżet, albo faktycznie amulet, jeśli się w niego wierzy. Nie trzeba jednak wydawać na takie "amulety" majątku! Wystarczy najpierw poczytać, posprawdzać i porównać oferty! przestrzegam przed zakupami u EVA HL. Ceny kosmiczne, a kamienie... zwykłe. Więcej: bit.ly/EwaHL
Dodano: 2017-02-07 18:11:36 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×