Kolory ubrań mówią same za siebie

Barwy ubrań, które nosimy wcale nie są przypadkowe. To nasza podświadomość podpowiada nam w kierunku jakiego koloru kierujemy swój wybór przy zakupie. Przekonaj się, co o Tobie mówi Twoja garderoba.

Kolory w Twojej szafie

Kolory w Twojej szafie

Kolorystyka ubrań, które nosimy mówi naprawdę wiele o nas i naszych upodobaniach:

 • Biały - noszą go osoby kochające wolność, chcące być niezależne i podkreślające swoją indywidualność. Jednak bardzo często zdarza się, że noszą go także osoby, które są ograniczane i w ten sposób chcą zamanifestować zerwanie tych ograniczeń.


 • Pomarańczowy - to dla osób, które chcą pokazać swoją ekstrawagancką indywidualność. Te osoby potrafią radzić sobie w życiu w różnych sytuacjach. Osoby te są na ogół radosne i beztroskie, ale równie często potrafią nie liczyć się z innymi i chcą być szczęśliwi nawet kosztem innych.


 • Różowy - ten kolor często preferują osoby, które nie zaznały ciepła, miłości, uczuć w dzieciństwie i ich podświadomość domaga się ich teraz od otoczenia. Ten kolor mówi "Przytul mnie i zaopiekuj się mną". Często  u takich osób etap dojrzewania emocjonalnego jest powolniejszy.


 • Brązowy - kolor, który wiąże się z żywiołem Ziemi; daje spokój, stabilizację, poczucie bezpieczeństwa. Ludzie noszący ubrania w tym kolorze właśnie tego potrzebują; chcą znaleźć oparcie w sobie samych. Często mają dużo kompleksów i brak im wiary w siebie. Jednak starają się udowodnić innym, że można na nich polegać.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się też, co mówi o Tobie twój podpis!

 • Zielony -  to odprężenie. Ten kolor ubrań noszą ludzie, którzy są zmęczeni obowiązkami i problemami. Chcą dzięki niemu doładować swoją energię, rozjaśnić szarą codzienność. Kolor ten niesie harmonię, dlatego polecany jest dla osób zestresowanych.


 • Niebieski -  to kolor intelektu i sukcesu. W tym kolorze mają ubrania ludzie dążący do osiągnięcia sukcesu, otwarci na zmiany i wszelkie nowości. Ci ludzie chcą być oryginalni, wyjątkowi; działają na rzecz innych i chcą być doceniani.


 • Kolor granatowy - to dla osób lubiących sprawować kontrolę nad tym, co się wokół nich dzieje. Są pedantyczni i zdystansowani wobec otoczenia. Są to ludzie nadający się w 100% na szefa.


 • Fioletowy - noszą go osoby lubiące tajemnice i rzeczy niezwykłe. Są oni ciekawi życia; nuży ich codzienność. Ten kolor to zwrot w stronę duchowości, dlatego symbolizuje religijność.


 • Szary - kolor dla ludzi, którzy nie chcą odkryć swojego wnętrza. Ukrywają coś, o czym chcieliby zapomnieć. Ten kolor daje im poczucie bezpieczeństwa i przekonanie, że nikt nie dotrze do ich wnętrza.

Przeczytaj horoskop miłosny na październik i przekonaj się, co Cię czeka!

 • Srebrny - osoby noszące w tym kolorze ubrania są bardzo wrażliwe, najważniejsze są dla nich uczucia. Są dobrymi przyjaciółmi; zawsze gotowe do pomocy. Ich wrażliwość powoduje, że nie zawsze potrafią panować nad emocjami.


 • Złoty - to bogactwo, dostatek. Ludzie noszący w tym kolorze ubrania najbardziej cenią sobie wartości wymierne. Tu nie tylko chodzi o pieniądze, ale również o sławę, sukces, awans, to co dodaje danej osobie ważności i prestiżu. To osoby dumne, konkretne i praktyczne.


 • Czarny - to kolor wyciszenia, oderwania się od tego co nas zraniło. Ten kolor mówi również o tęsknocie za miłością. Osoby noszące ubrania w tym kolorze są tajemnicze a jednocześnie magiczne; często o zdolnościach artystycznych. Jest to też kolor elegancji nadający się na każdą uroczystość.


Zapraszam na wróżbę z kartami Tarota!
Tarocistka ANEZ
Wyślij SMS o treści: TC.ANEZ. treść pytania do eksperta
pod numer 73068   Koszt SMS to 3.69 zł  brutto
Chat z wróżką na stronie: 1.99 zł/min
TUTAJ zobacz profil Wróżki

Foto: FameFlynet


Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Środa 10.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
a czerwony??
Dodano: 2012-10-10 10:33:35 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×