Mężczyzna "IDEALNY"

Co to znaczy prawdziwy mężczyzna? Czy to wam się też kojarzy z owymi pełnokrwistymi samcami pachnącymi końmi, dobrymi cygarami i wodą kolońską? Mój znajomy stwierdził, że on nie jest prawdziwym mężczyzną, bo nie wymaga od swojej kobiety, aby mu sprzątała i gotowała. Ostatecznie mogą sprzątać razem. Nie lubi grilla z kolegami. Nie lubi piwa i oglądania meczów. W ogóle nie lubi telewizji chociaż telewizor ma. Pozwala jej prowadzić swój nowy samochód.

ieał mężczyzny

Mówiąc o mężczyznach, nieraz podkreśla się, ze mężczyźni są z innej planety, bo pochodzą z Marsa a kobiety z Wenus. Oczywiście są to takie potoczne stwierdzenia, które wzięły się z określeń astrologii. Czy rzeczywiście tak jest?

Na pewno mężczyźni różnią się od kobiet nie tylko swoja budową ciała i wyglądem zewnętrznym, ale także tym, w jaki sposób spostrzegają świat, w jaki sposób mówią, myślą i tak dalej. To mężczyźni już od dawna piastują najwyższe stanowiska w państwie, rzadko kiedy kobiety dochodzą do takich stanowisk np. stanowiska polityczne.

To mężczyźni są preferowani w wykonywaniu niektórych zawodów jak np. górnik, kominiarz, spawacz, ślusarz, strażak, policjant, informatyk. To oni mają wyższe pensje niż kobiety, chociaż pracują na tych samych stanowiskach. To oni są do tej pory głównymi żywicielami rodziny, chociaż w tym względzie się już dużo zmieniło. Tradycyjne role męskie nie mogą być zastąpione przez żadną kobietę. Taka jest prawda.  

Jaki jest idealny mężczyzna i jak go widzą kobiety?

Obraz idealnego mężczyzny w oczach kobiet Zdaniem kobiet idealny mężczyzna to taki, który potrafi zadbać w odpowiedni sposób o byt jej i byt rodziny. Współczesne kobiety uważają, że taki mężczyzna powinien być przede wszystkim bogaty. Ma mieć dom, samochód najwyższej klasy, mnóstwo pieniędzy na swoim koncie. Co do wyglądu faceta tutaj zdania są podzielone, gdyż wiadomo, każda kobieta ma na ten temat swoje odrębne zdanie. Jedna chce, żeby to był blondyn, inna zaakceptuje tylko bruneta, jeszcze inna pragnie, żeby jej mężczyzna miał czarne włosy. Niektóre kobiety wolą mężczyzn szczupłych, niektóre dobrze umięśnionych, takich co to korzystają z siłowni.

Jedno jest pewne, mężczyzna powinien być przystojny i to tak przystojny, żeby wszystkie inne kobiety nam go zazdrościły. Później dopiero gdzieś tam na dalszy plan schodzą jego dalsze zalety, czyli dobry charakter, opiekuńczość wobec kobiety, inteligencja itd. Kobiety oczekują także od mężczyzny tego, żeby był po prostu męski, i oczekują spełnienia swoich potrzeb seksualnych.

Rada wróżki Santi:

Nie łudźmy się, że istnieje ideał mężczyzny, ponieważ jest to pojęcie względne. Dla jednej kobiety "X" mężczyzna będzie jak 7 cudów świata, inna - nawet na niego nie spojrzy... To samo dotyczy pewnych cech osobowościowych... Dla Pani Zosi spełniający oczekiwania mężczyzna to pan z mieszkaniem i samochodem, a dla Pani Krystyny - będzie to po prostu czuły partner, który ma przynajmniej pracę.

Dlatego pojęcie "ideał" nie jest stosowne i zbyt wymowne. Moje kochane! Tak na prawdę nie szukajcie "faceta idealnego", bo takiego nie ma... Nie szukajcie "IDEALNEGO", tylko dziękujcie niebiosom, jeśli przynajmniej ześlą Wam - faceta "NORMALNEGO"... Bo mężczyzna NORMALNY to największy skarb...

Tarot, oczyszczanie energii, tłumaczenie snów, afirmacje i inne porady.
Wróżka Julia-Santi
Zadzwoń: 700 688 347
Opłata za minutę połączenia to 4.26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.SANTI. treść pytania do eksperta
pod numer 74068. Koszt SMS to 4.92 zł brutto
Pełny profil Wróżki znajdziesz tutaj!Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Wtorek 24.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×