Miłość zimową porą

Przedstawiamy horoskop partnerski dla każdego znaku zodiaku przygotowany przez wróżkę Anielicę.

horoskop partnerski


KOZIOROŻEC

Atmosfera związku może ulec pogorszeniu, dlatego trzeba będzie się postarać o lepsze relacje z partnerem. Warto dużo rozmawiać i nie tłumić w sobie uczuć, gdyż partner będzie się czuć odtrącony.
Wszystko jednak się ułoży.

WODNIK

U samotnych Wodników będzie okazja do romansów, natomiast w stałych związkach możliwe "skoki w bok".  Lepiej mieć oczy szeroko otwarte na siebie oraz partnera. Dobrze się zastanowić, zanim zrobi się coś, czego długie miesiące będzie się żałować.

RYBY


Rodzinny, wspaniały, ciepły klimat. Można tylko Wam pozazdrościć. Szczęście będzie Rybom sprzyjać, a radość wypełni każdą chwilę. Mała uwaga, by nie przenosić spraw zawodowych do sypiali. To jedynie może zakłócić pozytywną energię, która jest między Wami.

BARAN


Swoim ognistym temperamentem możecie przytłoczyć partnera, który będzie potrzebował chwili oddechu. Cierpliwość i wyrozumiałość będzie tym razem potrzebna do podtrzymania związku. Między Wami jest jednak tak silne przyciąganie, że długo bez siebie nie wytrzymacie.

BYK

Lepiej trzymać język za zębami, aby nie powiedzieć o parę słów za dużo. Zaplanowany wspólny wyjazd z racji Waszej kłótni nie dojdzie do skutku. Sytuacja w związku na ostrzu noża i potrzeba dużo dobrych chęci oraz czasu, by to wszystko się unormowało. Wasza przyszłość w Waszych rękach. Pamiętaj na każdym kroku, że miłość się pielęgnuje.

BLIŹNIĘTA

Poradzicie sobie z każdym problemem. Mogą pojawić się jakieś zawieszenia w relacji z partnerem z czego pojawi się tęsknota. Jednak warto wiedzieć, że uczucie jest i to silne. Wasz związek przejdzie transformację, po czym będzie już tylko lepiej.

RAK

Czas, by zdjąć różowe okulary i przyjrzeć się jak Wasz związek wygląda naprawdę. Prawda i rzeczywistość może okazać się bolesna, ale po co żyć w zakłamaniu oszukując siebie i partnera. Przyszedł czas na szczerą rozmowę, a może nawet i rozstanie. Trzeba uświadomić sobie, że nie można mieć nikogo na własność. Każdy potrzebuje wolności.

LEW

Cudownie... nareszcie zasłużony, wspólny odpoczynek. Możliwy udany wyjazd zagraniczny, gdzie będziecie oddawać się samym przyjemnościom. Relaks, oświadczyny, ślub - to wszystko u Was, drogie Lwy. Miłość będzie kwitła. Tak trzymać.

PANNA

Partner może mieć pretensję, że za mało czasu mu poświęcacie. Czuje się osamotniony i może nawet poprosić o zerwanie kontaktów z innymi osobami… Jest mocno zazdrosny, do tego stopnia, ze potem żałuje swego zachowania. Wystarczy przekonać go, iż osoby z zewnątrz nie mają żadnego wpływu na to, co dzieje się między Wami.

WAGA

Postaraj się, aby nie wkradła się do Was nuda. Warto więcej dać od siebie, by jeszcze więcej otrzymać. Może tak wziąć wspólną kąpiel, bądź wybrać się na romantyczną kolację lub spacer? To z pewnością mile zaskoczy partnera i wpłynie bardzo pozytywnie na Waszą dalszą przyszłość.

SKORPION

Macie siłę ciągłego odradzania się, stąd zaczniecie właściwie od zera - znowu. Pokonacie każdą kłodę pod nogami, a wewnętrzna siła będzie Was prowadzić do celu. Pojawią się plany dotyczące Waszego ślubu. Szczęście i los Wam sprzyja. Otwieracie się na nowe, a to, co stare zostawiacie za sobą.

STRZELEC

Nie samą pracą człowiek żyje. Czas zrobić sobie przerwę i skupić się na swoim związku oraz partnerze. Każdy potrzebuje czułości, miłości, chce kochać i być kochanym. Samo jednak nic się nie zadzieje.
Okazuj partnerowi uczucia, nie żałuj, on tego potrzebuje i odwdzięczy Ci się tym samym.Karty Anielskie, kontakt ze zmarłymi, rytuały na miłość i inne porady.
Wróżka Anielica
Zadzwoń: 700 788 341
Opłata za minutę połączenia to 4. 92 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.ANIELICA. treść pytania do eksperta
pod numer 74068. Koszt SMS to 4. 92 zł brutto
Pełny profil Wróżki znajdziesz tutaj.
Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Piątek 27.01.2012 (aktualizacja: 2012-01-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Lighter
Coś nie bardzo ten horoskop ;/
Dodano: 2012-02-17 12:54:19 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×