Oczyszczanie i uzdrawianie relacji

Każdy z nas miewa konflikty w relacjach. Czy to partnerskich, zawodowych czy rodzinnych. Pojawiają się zawsze wtedy, kiedy kierujemy się głęboko zakorzenionymi zasadami, własnymi przekonaniami czy wewnętrznymi konfliktami. Są jak mantra powtarzana w kółko, czasem jak cichy głos wibrujący nam w głowie. Te nieuświadomione problemy mogą być przyczyną blokad do osiągnięcia przez nas szczęścia. Reiki może pomóc oczyścić te blokady i ostatecznie uzdrowić konflikt w relacji poprzez uzdrowienie samego siebie.

Oczyszczanie i uzdrawianie relacji

Oczyszczanie i uzdrawianie relacjiReiki jako uniwersalna energia życiowa, może być używana w każdym przypadku kiedy chcemy coś uzdrowić, oczyścić  czy przywrócić  równowagę. Ta siła dociera do korzeni i oczyszcza poprzez rozpuszczenie wzorców energetycznych, którymi się  kierujemy na co dzień, a które to są nam zbędne w życiu. Tak więc Reiki oczyszcza nam ścieżkę do przyjścia nowej, pozytywnej energii.

Możemy oczyścić relacje wszelkiego rodzaju, lecz najpierw musimy oczyścić siebie, bo to my jesteśmy przyczyną tego, co się wokół nas dzieje. Nasze  myśli  tworzą energię i przyciągają do nas ludzi, sytuacje, które pasują do naszego wzorca.

Pierwszym krokiem jest przyznanie się, że to nie sytuacje, czy ludzie niszczą  nasze życie. Trzeba wziąć pełną odpowiedzialność  za swoje wybory i decyzje, "posprzątać" stare i niepotrzebne rzeczy, które nie sprawdziły się w relacji. Trzeba zaakceptować to, co jest i iść do przodu nie szukając winy. Następnie możemy rozpocząć proces oczyszczania.

Robiąc zabiegi Reiki samemu sobie, bądź korzystając z pomocy Mistrza Reiki, rozpuszczamy stare wzorce i blokady. Uświadomienie pozwala na szybsze i skuteczniejsze działanie Reiki, równoważenie czakr a tym samym równoważenie umysłu, ciała i duszy.   

Wróżba z Runami i inne ezoteryczne porady
Ezorunistka
Wyślij SMS o treści: TC.EZORUN. treść pytania do eksperta
pod numer 71068. Koszt SMS to 1.23 zł  brutto.
Chat z wróżką na stronie: 1.99 zł/min.
Pełny profil Wróżki znajdziesz tutaj!Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Wtorek 28.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.