Oto najgorsze typy partnerów! Według znaku zodiaku

Wciąż nie możesz trafić na odpowiedniego mężczyznę? Być może pewne wzorce, którymi podświadomie się kierujesz, powinny zostać zmienione. Przede wszystkim warto kierować się sygnałami ostrzegawczymi. Niektóre z nich daje nam astrologia.

iStock-613557584.jpg

Baran

Nieustraszony znak zodiaku. Może być naprawdę pociągający ze względu na zamiłowanie do przygód i życia na krawędzi. Niestety, biorąc pod uwagę fakt chęci stworzenia długoterminowego związku, może to być nieco frustrujące i irytujące. Oczywiście, wszystkie lubimy wyzwania, ale zodiakalny Baran najprawdopodobniej nieustanne będzie w trybie ucieczki przed kobietą. To znaczy, że zaufanie i poczucie bezpieczeństwa mogą nigdy nie nadejść. Najprawdopodobniej nie chcesz tworzyć otwartego związku, dlatego poszukaj kogoś, kto da Ci poczucie bliskości. Mężczyzny, u którego boku nigdy nie będziesz musiała zgadywać, czy z Tobą jest, czy nie. 


Byk

Mężczyzna spod tego znaku zodiaku, najprawdopodobniej ma problem z określeniem tego, kim naprawdę jest. Jeśli jesteś kobietą silną i niezależną, potrzebujesz mężczyzny twardo stąpającego po ziemi. Mężczyzny, który nigdy nie pozwoli Ci upaść. Byki to życzliwi i kochający partnerzy. Niestety  od swoich partnerek często wymagają zawstydzająco dużo uwagi i opieki. 


Bliźnięta

Wszystko, czego potrzebujesz w związku to zdrowa komunikacja i otwarty, szczery mężczyzna. Zodiakalny Byk to intrygujący potencjalny partner. Niestety po upływie pewnego czasu może okazać się, że jego tajemnica nigdy nie zostanie wyjawiona, a to na dłuższą metę może być denerwujące, ale przede wszystkim nudne. Potrzebujesz partnera, który jest w tym samym stopniu inteligentny, otwarty i uczciwy, co Ty.


Lew

Mężczyzna spod tego znaku zodiaku będzie cechował się niewyobrażalnie wielkim ego. Jego pewność siebie i poczucie własnej wartości mogą być uwodzicielskie, jednak problem polega na rywalizacji. Zodiakalny Lew w przyszłości może odczuwać chęć konkurowania z Tobą. Na każdej płaszczyźnie codziennego życia. Szukaj partnera, który będzie wystarczająco pewny, aby trwać przy Tobie bez chęci przyćmienia Twojej osoby.


Skorpion

Wszystkie lubimy komplementy i pochlebstwa. To one podnoszą nas na duchu i niekiedy dodają pewności siebie. Wszystkie też nie tolerujemy kłamstwa. Chyba nie chciałabyś spotykać się z mężczyzną, który wciąż prawi Ci komplementy bez pokrycia, tylko po to, aby Cię zdobyć? Namiętny i zmysłowy partner, który komplementuje Cię we właściwym czasie, będzie dla Ciebie najlepszym partnerem na życie. 


Zdjęcie: iStock

Źródło: yourtango 


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 14.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×