Robert Lewandowski - zodiakalny Lew

Robert Lewandowski urodzony 21.08.1988, to zodiakalny Lew ale z ostatniej dekady. Cechy prawdziwego Lwa zostały poprzez to złagodzone i duży wpływ na jego osobowość ma zodiak Panny. Zarówno jeden, jak i drugi znak pozwala odgrywać istotną rolę w społeczeństwie. Na ogół znak ten jest atrakcyjny pod względem urody, ma postawę pełną godności oraz wielką pewność siebie. Dzięki wielkiej ambicji, dumie i walorom towarzyskim potrafią dominować w otoczeniu.

Robert Lewandowski

Zachowanie się Lwa zależy w dużym stopniu od nastroju w danej chwili. Nieraz jest miły, uprzejmy, a przynajmniej znośny, a kiedy indziej, bez specjalnego powodu, bywa arogancki. Do zalet Lwa można zaliczyć: prawdomówność, otwartość, szczerość i uczciwość. Mimo swojej wyniosłości Lwy bywają naiwne, nieraz nawet bardzo.

W podświadomości Roberta Lewandowskiego jest liczba 21 czyli  są to cechy dane w dniu urodzenia i rzutujące na odbiór jego osoby przez innych ludzi. Jest osobą towarzyską i komunikatywną z fascynującą osobowością. Lubi ludzi i lubi kontakty z nimi. Z drugiej jednak strony może go to irytować i czasami potrafi być złośliwy. Liczbą rozwoju jest jedenaście, a to silny charakter i zmysł walki. Do tego duża żywotność oraz sztuka szybkiego regenerowania sił. Tej liczbie przypisywane są także choleryczne skłonności i bezkompromisowość!

Planetą Lwa jest Słońce. Ludzie pod jego wpływem to indywidualności, mający zdolność do pełnej koncentracji, oraz wykorzystania talentów i możliwości. Człowiek urodzony pod wpływem Słońca ma umiejętność syntetycznego ujmowania zjawisk, właściwej oceny zdarzeń i ludzi; cechuje go umiłowanie ideałów, szlachetność, siła woli i poczucie własnej wartości. Jednak ostania dekada jest pod dodatkowym wpływem Plutona. Niestety ta planeta może uwydatnić negatywne cechy charakteru, jak: uparte dążenie do celu, mniejsze liczenie się ze zdaniem innych (żeby nie powiedzieć wcale). Nasuwa mi się przykład bardzo silnego przywódcy z tej dekady - Napoleona! Te cechy mogą się nasilać miedzy 22-40 rokiem życia, z dużym naciskiem na wiek dojrzały! Dzięki błyskotliwości umysłu i przedsiębiorczości tacy ludzie  potrafią wykorzystać każdą okazję, dającą im szansę awansu lub sukcesu.

Jako podwójny ogień zodiakalny i numerologiczny pan Robert może być bardzo impulsywny i zmienny w nastoju. Jednak złość szybko przechodzi, gdyż nie tłumi emocji a częściej wybucha. Stawia sobie konkretny cel i do niego dąży. Nie ma zbyt dużo rozbieżności w portrecie numerologicznym i zodiaku. Jednak jest jedna cecha wspólna: może szybko się zniechęcić, jeżeli Fortuna przestanie mu sprzyjać; wtedy zazwyczaj ujawniają się cechy dramatyczne i aktorskie.

Jako Pan Lew sportowiec czuje się pewnie i sam o sobie ma bardzo dobre zdanie. Można zobaczyć to w jego oczach, kiedy pokonuje kolejną poprzeczkę. Uwielbia publiczne wystąpienia. Może wtedy z góry obejrzeć cały teren i wyłowić pojedyncze sztuki, które jeszcze nie zapisały się do jego fan klubu. Na takich ludziach mu najbardziej zależy.
W życiu uczuciowym zaborczy i konserwatywny, szczególnie gdy chodzi o partnera! Bardzo uczuciowy, jednak na krótką metę! Jest zazdrosny o swoją partnerkę, i to z dwóch powodów: po pierwsze - okazywanie względów przez jego partnerkę innym mężczyznom uraża jego dumę, po drugie - obawia się, że ktoś inny może być od niego lepszy.

Odczuwa nieustanną potrzebę dominacji, błyszczenia i bycia podziwianym przez otoczenie. W przeciwnym wypadku będzie nieszczęśliwy, zgorzkniały i złośliwy. Jest przekonany o swojej nieomylności, autorytecie, a w rzeczywistości jest naiwnym egocentrykiem. Jednak przyświeca mu bardzo pozytywna cecha, a mianowicie poczucie sprawiedliwości! Na tym punkcie każdy Lew jest bardzo wyczulony, a pan Robert Lewandowski szczególnie!

Obecnie w szóstym roku osobistym, siódmym własnym ma bardzo dobry i sprzyjający okres na pokazanie swoich możliwości i umiejętności. Musi jednak się spieszyć, gdyż od 28 czerwca wchodzi w okres napięcia przedurodzinowego i wtedy może już być nieco gorzej w każdej dziedzinie życia, a zawodowej szczególnie.

Wezwanie główne świadczy o słabszym zdrowiu, szczególnie po 53 roku życia. Wtedy sprawy krążeniowe i stawowe mogą dać o sobie dotkliwie znać. Mogą też wystąpić skłonności do tycia poprzez umiłowanie tradycyjnego żywienia;)
Odradzam też legalizowanie związku przed 30-tką, gdyż w mojej ocenie może on skończyć się rozwodem! Dla pana Roberta wskazany bardziej wolny związek.Karty, runy, horoskop indywidualny, bliskie relacje, wróżby miłosne i inne porady.
Wróżka Karo
Zadzwoń: 700 688 343
Opłata za minutę połączenia to 4.92zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.KARO. treść pytania do eksperta
pod numer 73068  Koszt SMS to 3.69 zł brutto
Pełny  profil Wróżki znajdziesz tutaj.


Dodał(a): Karolina Kawecka , Wtorek 19.06.2012 (aktualizacja: 2012-06-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
teni
kocham go!!!!!!!:):):)
Dodano: 2012-06-19 15:10:15 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×