Runy pomocne w odchudzaniu

Lato nadeszło, a to oznacza cieplejszą pogodę i mniej ubrania na sobie. Jeśli masz kompleksy i chcesz zrzucić zbędne kilogramy to podpowiem Ci kilka fajnych sposobów.

Runy pomocne w odchudzaniuRuny pomocne w odchudzaniu


Oczywiście przede wszystkim dobrze dobrana dieta i ćwiczenia pomogą w pozbyciu się tuszy, ale można też wzmacniać się np. skryptami runicznymi.

Jeśli planujesz pójść na siłownię, zacząć aktywniej żyć - jazda na rowerze, na rolkach, bieganie - tu bardzo dobrze byłoby wzmocnić się runami Kenaz + Algiz + Jera. Skrypt ten przede wszystkim poprawia naszą kondycję fizyczną.

Dla Pań w szczególności proponuję fajny skrypcik na schudnięcie: Isa + Ingwaz + Wunjo + Ansuz i Algiz. Bardzo fajnym skryptem na pozbycie się nadmiaru kilogramów jest również skrypt składający się z run: Raido + Tiwaz + Sowilo i Dagaz.

Sprawdzonym sposobem oczyszczenia organizmu i przygotowania go do kuracji odchudzających jest picie niegazowanej wody lub soku z marchwi (i nic innego!) w dzień pełni księżyca - najbliższa pełnia będzie miała miejsce 2 sierpnia. W ten dzień kompletne nic nie jemy i tylko pijemy wodę lub sok z marchwi. Kuracje można powtarzać w każdą pełnię księżyca.

Życzę szybkiego tracenia tłuszczyku i dobrego samopoczucia.


Tarocistka Monika

Tel: 700 788 365
Opłata za minutę połączenia to 4.26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.MONIKA. treść pytania do eksperta
pod numer 72068 Koszt SMS to 2.46 zł brutto

Dodał(a): Katarzyna Kowalewska , Poniedziałek 30.07.2012 (aktualizacja: 2012-08-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Malinka
Runy są pomocne nie tylko w odchudzaniu, ale także w innych aspektach. Coś o tym wiem :) nie nalezy jednak dać się wpuścić w maliny! Czasem niewiele trzeba, aby się nie sparzyć i ogołocić portfela :) Np. Eva hl... Dziwna ideologia przypisana całkiem zwykłym przedmiotom! Jedyne co w nich niezwykłego to ceny! Najpierw radzę posprawdzac i poszukac informacji, zanim się cokolwiek kupi: http://eva-hl.pl/
Dodano: 2017-03-08 18:27:00 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×