Sprawdź, co cię czeka w listopadzie!

Horoskop ogólny na listopad, na podstawie kart E. Selleny przygotowany przez wróżkę Stellinę.

Sprawdź,co cię czeka w listopadzie!

Sprawdź, co cię czeka w listopadzie!BARAN

Listopad może przynieść Wam szereg ograniczeń, możecie poczuć się uwięzieni i zamknięci poprzez warunki zewnętrzne oraz przez najbliższe Waszym sercom osoby. Nieprawdą jest jednak to, że ktoś może narzucić Wam jakieś ograniczenia, jesteście jednostkami wolnymi i niezależnymi i nikt nie ma prawa ograniczać Was w czymkolwiek. Dlatego miesiąc ten, to czas refleksji i zastanowienia się, czy warto tkwić w starych układach. Może trzeba zerwać pewne więzi, bez żalu i emocji, uzyskując tym samym aprobatę otoczenia i samoakceptację?

BYK

Czeka Was bardzo dobry miesiąc. Myślę, że to dobry czas na podejmowanie wszelkich działań związanych z załatwianiem spraw urzędowych, zmianami pracy, podwyżek, przeprowadzania ważnych rozmów z partnerami życiowymi lub osobami, które mają zdolności decyzyjne. Jednym słowem siła i moc stoi przy Was, zatem nie powinniście się niczego obawiać, lecz ruszać do przodu. Nie wykluczone, że uda Wam się dobrze zdać przewidziane egzaminy lub kursy. Jednym słowem załatwienie jakichkolwiek spraw przebiegnie bez trudu.

BLIŹNIĘTA

W tym miesiącu będą mogły dokonać wielu wyborów i jakiekolwiek one nie byłyby, będą dobre. Przyszedł czas, aby rozwiązać pewne stare i nie przynoszące satysfakcji układy. Nie bójcie się zmian, zawsze trudno podjąć o nich decyzję, ale będą to dobre i słuszne dla Was przedsięwzięcia. Świat zaskoczy  niespodziankami przygotowanymi przez los, wielu z Was odczuje raptem dobrodziejstwo skierowania swoich kroków, na wybraną przez siebie drogę.

RAK 

Listopad będzie dla Was spektakularnym sukcesem. Spełnią się plany i marzenia. Zostaniecie dostrzeżeni przez otaczające Was środowisko i okażecie się bardzo ekspresyjni i twórczy. Ci, którzy marzyli o zdobyciu partnera, partnerki swoich marzeń, teraz będą mieli ku temu najlepsze możliwości. Podpiszecie też korzystne kontrakty i umowy. Możliwe wyjścia  do teatru i na podobne  temu imprezy towarzyskie.

LEW

Ten miesiąc może być dla Was trudny, gdyż nastrajać będzie raczej pesymistycznie. Niektórzy z Was mogą poczuć zniechęcenie i rozczarowanie życiem. Dlatego musicie przygotować się na to, że listopad nie przyniesie spektakularnych zysków finansowych. Musicie przeczekać ten trudny czas, poszukać sobie stosownego zajęcia. Wskazane zapisanie się na siłownię lub na aerobik, dobrze zająć się regeneracją swojego zdrowia. Będziecie mieć możliwość na utrzymanie dobrych relacji z osobą, która z żalem w sercu odeszła kiedyś z Waszego życia.

PANNA

W tym miesiącu możecie osiągnąć sukces. Dla niektórych z Was w listopadzie będzie ważna praca i kariera, a dla niektórych uczucia. Każde z Was dostanie aktualnie to, o czym marzy. Przesadą chyba będzie powiedzenie, że spełnić się mogą wszystkie marzenia i życzenia, ale kto wie, życie jest tak magiczne i bajkowe. Dlatego panny mogą przygotować się na same dobre rzeczy, podpisanie dobrych kontraktów, zadowolenie z pracy, odnowa miłości w starych związkach, dla samotnych miesiąc ten oznacza poznanie nowych partnerów.

WAGA

Wspaniały miesiąc powinien być i dla zodiakalnych wag. Niektóre wagi w tym miesiącu doświadczą wielu uczuć i pomocy, ze strony partnera życiowego. Może być i tak, że zerwane związki, mogą zostać odbudowane z obopólną korzyścią. Okaże się, że jesteście partnerami zapisanymi w gwiazdach i żadne przeciwności losu, nie mogą Was rozdzielić, zwłaszcza, że oboje pragniecie tego samego. Także w sferze zawodowej i finansowej, bez wielkich wzlotów ale i bez upadków. Możecie poczuć pewną stabilizację i zakotwiczenie się w pewnych układach, które też są dla Was bardzo korzystne.

SKORPION

Jeszcze chwila, jeszcze moment, a niektóre z Was zrozumieją, że bieg wydarzeń jest zależny od Was samych. Zobaczycie raptem, jak ważnymi i niezwykłymi postaciami jesteście, jak dobrze wpływacie na otoczenie. To powinno stać się pierwszym impulsem do pozbycia się kompleksów. Stąd idąc dalej, zrozumiecie, że pewne ograniczenia nie leżą w świecie zewnętrznym, lecz w Was samych. Wasze wewnętrzne klateczki nie pozwalają na bieg wydarzeń. Zrozumienie tych spraw przyczyni się do polepszenia jakości Waszego życia.

Dowiedz się, jaki kolor ma korzystne działanie dla Twojego znaku zodiaku.STRZELEC

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że trzeba będzie naruszyć jakieś swoje, zgromadzone na czarną godzinę zasoby. Mogą one służyć do powiększenia Waszych finansów, ale i do rozwiania pewnych, dręczących Was wątpliwości. Być może otrzymacie jakąś bardzo korzystną propozycję, jednak z tymi „korzystnymi” propozycjami bywa różnie i właściwie jakakolwiek by ona nie była, to przed podjęciem ostatecznej decyzji pójdźcie po radę co z tym fantem zrobić do osoby, której ufacie.

KOZIOROŻEC   

Miłe koziorożce, jeśli jakaś Wasza mam nadzieję, że mała tylko część, znajduje się w impasie i nie wie skąd uzyskać ratunek, to niechaj się nie martwi. Zdarzy się coś, co wyswobodzi Was z trudności, ratunek przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony. Może to być jakaś myśl, która jak kometa na bezkresie nieba przeleci przez Wasz umysł. Może to ogłoszenie w gazecie  lub wiadomość ustna, zasłyszana lub przyniesiona do Waszego domu. Jednym słowem powinniście uzyskać wyzwolenie od kłopotu, który jest w danej chwili dla Was bardzo istotnym i palącym problemem.

WODNIK 

Zodiakalnym wodnikom w tym miesiącu jest pisany nowy etap życia. Oczywiście w jak najlepszym tego słowa znaczeniu. Gdyż spełniać się mogą jakieś Wasze marzenia odnośnie podróży, dalekiej, do innego kraju. Zmiany mieszkania, przeprowadzki lub uzyskania nowej pracy, także wspólnego zamieszkania z ukochaną osobą, wybrania i zadeklarowania miłości lub usłyszenia tej deklaracji. Dziać się powinno wiele i jeśli zdarzą się jakieś zawirowania, to i tak  powinno wyjść Wam to na dobre. Mogą to być zwykłe zawirowania związane ze ślubami, przygotowaniami do nich, lub czekaniem na urodzenie się dziecka. Mogą to być także czekające na Was umowy o pracę lub o współpracę.

RYBY

Miesiąc listopad dla wielu ryb może przynieść dużo mrozu, a nawet burz śniegowych. Prawdopodobnie dokonacie retrospekcji swojego życia i przywołacie dawne wspomnienia, które nie były dla Was dobre. Zastanowicie się dlaczego tak się stało i wyciągniecie odpowiednie wnioski. Być może dojdziecie do ładu ze sobą i postanowicie nie bać się uczuć, otworzycie swoje serca na nową miłość. Natomiast jeśli chcecie przedsięwziąć nowe plany biznesowe, to zastanówcie się i lepiej jeszcze raz wszystko przemyślcie, dajcie sobie czas na ich realizację.


Rytuały miłosne, Skrypty runiczne, Odblokowanie czakr, Oczyszczanie energetyczne i inne porady.

Wróżka Stellina
Wyślij SMS o treści: TC.STELLINA. treść pytania do eksperta
pod numer 73068   Koszt SMS to 3.69 zł brutto
Chat z wróżką na stronie 1.99 zł/min brutto

Pełny profil wrózki znajdziesz tutaj!

Foto: Thinkstock


Dodał(a): Bogumiła Grassmann , Poniedziałek 05.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×