Te zodiakalne pary tworzą najtrwalsze związki. Jesteście wśród nich?

Jak stworzyć idealny związek? Okazuje się, że wszystko jest zapisane w gwiazdach!

idealnapara.jpg

Zastanawiasz się, dlaczego to właśnie w jego towarzystwie czujesz się najlepiej? Jesteś pewna, że to właśnie z nim chcesz spędzić resztę życia? Twoja pewność nie bierze się znikąd! Możliwe, że tworzycie jedną z najsilniejszych zodiakalnych par, a Wasze szczęście jest zapisane w gwiazdach. Oto 6 par, które najlepiej do siebie pasują:

Lew i skorpion 

To połączenie dwóch silnych osobowości, podchodzących do życia z ogromną pasją. Lew jest pozytywnie nastawiony do świata, a jego ambicja sprawia, że cały czas wyznacza sobie nowe cele. Trudno nadążyć za jego nowymi pomysłami, jednak skorpion doskonale je rozumie. Związek lwa i skorpiona to wymarzona relacja, w której nikt nikogo nie ogranicza.

Wodnik i ryby

Wodniki cały czas mają głowę w chmurach. Innym znakom trudno jest zrozumieć ich złożone emocje, zwłaszcza że zazwyczaj je skrywają. Mimo że wodniki są bardzo towarzyskie i najlepiej czują się w gronie przyjaciół, nie każdemu pozwalają na bliską relację. Ryby są do nich bardzo podobne, dlatego te dwa znaki rozumieją się bez słów! 

Strzelec i koziorożec 

Strzelce uwielbiają być wolne i swobodne. Możliwość samodzielnego decydowania o sobie jest dla nich najważniejsza. Koziorożce są ogromnym wsparciem dla strzelców- doskonale rozumieją ich potrzeby i nie zamykają w "złotej klatce". Strzelce chodzą własnymi drogami, co dla koziorożców jest ciekawe i inspirujące. 

Waga i panna

Panny kochają pomagać innym- jest to dla nich głównym życiowym celem. Wagi mają podobne priorytety, a przy okazji nie wykorzystują bezinteresowności innych. To najbardziej szlachetna para, jaką można sobie wyobrazić!

BARAN I BYK

Baran jest zazwyczaj pełen emocji- często wybucha i zdarza mu się powiedzieć coś, czego szybko żałuje. Byki są podobne do baranów, jednak wcale nie zwiastuje to kłopotów! Mimo że baran i byk bardzo często się kłócą, w ich związku króluje namiętność.

Bliźnięta i Rak

Obydwa znaki kierują się w życiu sercem, zamiast rozumem. W ich związku jest dużo emocji, ale dla partnera potrafią zrobić wszystko. Są bardzo zaangażowane, a szczęście rodzinne jest dla nich najważniejsze. 

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Niedziela 24.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (6)

Awatar
Anonim
zgadza sie ona strzelec on koziorzec, nikt nam nie dawal szans a we wrzesniu obchodzilismy 30 rocznice slubu
Dodano: 2017-10-06 20:15:08 Zgłoś nadużycie
Anonim
kłamstwo
Dodano: 2017-10-03 19:28:50 Zgłoś nadużycie
Anonim
Co za nieuk to wymyślił ? W ezoteryce, w "uczuciowej" skali Younga 5-cio punktowej, aż 5+ daje parze: On Ryby, Ona Rak
Dodano: 2017-07-13 17:06:25 Zgłoś nadużycie
Anonim
Totalne bzdury, nic się nie zgadza
Dodano: 2017-07-11 13:18:13 Zgłoś nadużycie
Anonim
ale pierdoły !
Dodano: 2017-07-09 09:55:39 Zgłoś nadużycie
Anonim
Bzdury
Dodano: 2017-07-04 19:04:30 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×