Z jaką runą na egzamin?

Jeśli wybieramy się na egzamin, musimy załatwić jakąś trudną sprawę w urzędzie, poszukujemy miłości, pragniemy mieć potomstwo i w wielu innych przypadkach warto wesprzeć się danym znakiem runicznym.

Z jaką runą na egzamin, a z jaką na ślub?

Z jaką runą na egzamin a z jaką na ślub?

Słowo runa oznacza tajemnicę. Runy to bardzo stary magiczny alfabet zwany futhargiem. Jednak nie są to zwykłe litery alfabetu, a symbole za pomocą których możemy odczytać przyszłość, oraz energia ich kształtu ma niemalże moc sprawczą i mogą również one pomóc nam w trudnych sytuacjach życiowych w postaci odpowiednio przygotowanych talizmanów czy też amuletów. Istnieje wiele skryptów runicznych, czyli kilka odpowiednich run napisanych w rzędzie, jednakże czasem warto wybrać na talizman jedną runę i jej powierzyć swą prośbę o pomoc.
Sposobów jest kilka: możemy wizualizować, wyobrażać sobie dany znak w przeciągu dnia, narysować na nadgarstku a także na karteczce czy kamyczku i nosić przy sobie lub położyć w widocznym miejscu np w sypialni gdy staramy się o dziecko. Ważnym elementem tej magii jest energia kształtu danej runy, ale także nasza intencja, dlatego powinniśmy daną runę zainicjować, poprosić aby nam pomogła w danej sprawie.

Jaki znak runiczny, na jaką okazję ?

We wszystkich sprawach urzędowych, czy sądowych warto mieć przy sobie runę Algiz, jest to runa ochronna i wesprze nas swą energią nawet w najtrudniejszych sprawach do załatwienia. Możemy zawsze ją mieć przy sobie gdy potrzebujemy ochrony, wiary w siebie i wewnętrznej siły.

Jeśli zdajemy egzaminy przyda się nam energia runy Ansuz, przede wszystkim przy egzaminach ustnych oraz wszelkich wystąpieniach publicznych. Otworzy ona naszą czakrę gardła i pozwoli ładnie się wysławiać, oraz będziemy umieli łatwo wypowiadać nasze myśli. Staniemy się kreatywni i pomysłowi. Tą runą możemy się otaczać nie tylko podczas egzaminu, ale także w trakcie nauki - wpłynie jej energia na naszą koncentrację i szybkość uczenia się. Także jest ona polecana wszystkim artystom poszukującym weny twórczej.

Jeśli pragniemy by nasza rodzina się powiększyła i pojawiło się na świecie niemowlę, oraz oczekujemy bezpieczeństwa i miłości, możemy poprosić runę Berkano o pomoc. Warto jej znak mieć również podczas porodu, jej energia pomoże by przebiegł on spokojnie i bez komplikacji.

Natomiast gdy pragniemy odnaleźć naszą drugą połówkę, oraz aby nasze życie seksualne było udane, zachęcam zaprzyjaźnić się z runą Gebo.

Jeśli mamy problemy ze zdrowiem i posiadamy słabą odporność, możemy otoczyć się opieką runy Uruz, wzmacnia bowiem ona nasz system immunologiczny oraz przyspiesza proces regeneracji organizmu po chorobie.

Na przypływ gotówki przyda się energia runy Fehu, której znak możemy namalować sobie w portfelu, jednak pamiętając że jej energia da nam możliwość zarobienia pieniędzy naszą pracą, a nie że spadną nam one z nieba.

Zachęcam do otaczania się pomocą energii znaków runicznych, pamiętajmy by nie żądać od nich cudów, a poprosić o pomoc. Podziękujmy im, że są z nami w trudnych momentach, że możemy skorzystać i poczuć ich pozytywną energię.Tarot, Numerologia -indywidualny diament numerologiczny i inne porady.
Wróżka Michalina
Wyślij SMS o treści: TC.MICHALINA. treść pytania do eksperta
pod numer 73068   Koszt SMS to 3.69 zł brutto
Telefon Callback/ na stronie  2.99 zł/min brutto
Zobacz profil Wróżki tutaj!

Dodał(a): Katarzyna Kowalewska , Czwartek 09.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
karolina5265
Jeśli egzamin to może nam pomóc hordenina. Jest to zioło, które pomaga w koncentracji i sprawia, że mamy dużo energii. Według mnie idealna opcja przed egzaminem.
Dodano: 2018-03-06 23:15:58 Zgłoś nadużycie
Malinka
Runy, ezoteryka, magia, kadzidła, rytuały ze świecami... Wszystko ładnie i pięknie, ale jeśli korzystamy z usług fachowców, a produkty kupujemy z głową, nie wydając majątku... W tym miejscu chcę przestrzec przed Eva HL!!! Dziwne ideologie, poczytajcie, porównajcie... A te ceny! Wszystko dla ludzi, ale z głową! Więcej: http://eva-hl.pl/
Dodano: 2017-03-08 18:36:42 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×