Znajdź pomysł na siebie!

Moi drodzy, na świecie istnieje wiele ciekawych zjawisk, jak i wiele ciekawych i fascynujących istot ludzkich. Mamy barwne parki, aleje, miasta pełne cudownych zabytków, lecz również istnieje wiele ciekawych osobowości. Można śmiało zaliczyć do nich i Was i Nas – doradców ezoterycznych. Każdy z nas jest powołany do czegoś innego, ale celem wspólnym wszelkich naszych działań powinno być czynienie dobra.

Znajdź pomysł na siebie

W palecie zawodów znaleźć można kucharkę, żołnierza, informatyka, księgową, psychologa, lekarza, policjanta, nauczyciela, artystę, pisarza, sprzedawców, a także wróżkę. I każdy z nas jest wyjątkowy. Pytanie tylko – czy robimy to co kochamy? Czy też robimy coś, bo musimy?

Pora zrobić bilans. Dla przykładu: przez kilka lat zawodowo pracowałam w Placówkach Państwowych, również w kilku prywatnych firmach, głównie wykonując prace biurowe, czy też prowadząc księgowość. Było nawet przyjemnie, ale czułam w środku jakieś wypalenie. Uznałam, że tracę czas i zdrowie, robiąc coś, co muszę, co nie daje mi spełnienia. Podsumowałam swoje życie i wróciłam do punktu wyjścia. Zdecydowałam – TU I TERAZ będę tym, kim jestem i nie pozwolę się temu wypalić! Za nic w świecie nie pozwolę, aby moje predyspozycje marnowały się za biurkiem. Po zakończeniu umowy nigdy nie pytałam o jej przedłużenie... Z każdej pracy odchodziłam z godnością i honorem, zostawiając po sobie dobrą opinię. Nie należy bowiem palić mostów. Twój były szef zawsze może spotkać Cię ponownie, choćby – jako Twój klient ;-) trzeba więc zostawić po sobie dobre wrażenie. Odchodząc nie czułam pretensji, ani rozczarowania, tylko pewnego rodzaju komfort, choć wiadomo - praca tamta dawała mi pensję. Uznałam wreszcie, że nie tylko kapitał jest tutaj ważny... liczę się jeszcze ja SAMA!
Mój pomysł na życie i na siebie stale rozwijał się. Do porad ezoterycznych dodawałam inne elementy, upiększałam i urozmaicałam swój kunszt. Uwielbiam pisać, dlatego też staram się nie marnować dodatkowych talentów. Łączę przyjemne z pożytecznym. Do tego trenuję taniec oraz zapisuję się na różnorodne kursy, warsztaty. Im więcej mam ciekawych zajęć i pasji, tym więcej odczuwam satysfakcji.

Robić coś dla siebie – czy to nie cudowne? Za chwilę to wszystko można uzupełnić, umocnić i i utrwalić poprzez  chociażby kontakt z ludźmi i angażowanie naszych predyspozycji, które posiadamy do stworzenia sobie samemu jakiegoś zaplecza, czy nawet stanowiska pracy. Połączmy wszystkie swoje talenty i możliwości i już dziś zacznijmy działać! Nie marnujmy ani jednego dnia na siedzenie przed telewizorem w kapciach i wyciągniętym sweterku. Tu i teraz zrób listę mocnych stron i talentów i zacznij to wszystko wdrażać w swoje życie. Nie prześpij życia! Masz coraz mniej czasu na realizację...

W końcu postanowiłam ujawnić otoczeniu, że jestem wróżką. Wcześniej nie było to możliwe, gdyż moja ówczesna praca zawodowa nakazywała mi nie afiszować się z dodatkowym wówczas zajęciem wróżki. W pewnych kręgach zawód wróżki mógł bowiem spotkać się z ostracyzmem, także z zawistnymi uwagami, a nawet zwolnieniem z pracy. Dopiero po latach ludzie zaczęli nabierać przekonania do wróżek (wolę określanie nas mianem doradcy życiowego). I tak, jak kiedyś nieliczni wiedzieli o moim istnieniu, tak teraz - wiedzą już chyba wszyscy, że jestem od 11 lat wróżką Julią Santi. Poczułam niesamowitą ulgę kochani. Obecnie jestem wróżką na etacie ;) zatrudnioną na fajnym portalu - WIZYTAuWROZKI. Teraz już oficjalnie robię to, co kocham i stale rodzi się u mnie jakiś nowy pomysł na życie, pomysł na siebie. Od niedawna pracuję również w charakterze doradcy ubioru, co daje mi wiele satysfakcji. A wierzcie mi, że i tę profesję można połączyć z ezoteryką (np. działanie koloru na pracodawcę, moc i magia koloru – ajurweda jako medycyna Indii, itd.). Tak właśnie wygląda moja historia samorealizacji, a jak wygląda Twoja?
Nie można zazdrościć innym, że mają super dom i fajne auto oraz piękne życie. Zazdrość to negatywna emocja, odsuwająca nas od realizacji naszych pragnień. Wielu ludzi zmarnowało swoje życie i talenty; siedzą teraz w domu. Wielu z Was nie pracuje, ale wyłudza ostatni grosz od partnera. Nie jest to naszą winą, że Tobie, czy Tobie, czy Pani X – nie udało się w życiu! Sam jesteś za nie odpowiedzialny i „jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz” - jak mawia polskie przysłowie. Jeśli czujesz się niezrealizowany, nie zazdrość tym, którzy realizują się tylko wstań z kanapy, zrzuć z siebie ten wymiętolony dres i działaj! Zacznij choćby od zmiany garderoby, a w dużej mierze ta chandra czy depresja minie, zapewniam! Przemyśl sobie to wszystko na spokojnie... bo to Ty sam jesteś jedynym oprawcą w swoim marnym życiu. Tak - dobrze widzisz "MARNYM" życiu, bo takim je czasami czynisz! Pokaż, że jest ono dla Ciebie więcej warte! Ty sam jesteś winien, że siedzisz w domu przy garnkach, zamiast grać super rolę w spektaklu czy piastować urząd Prezesa Firmy. My i tylko my wpływamy na nasze życie. Pokaż już dziś, że masz na nie swój własny pomysł!

WYKORZYSTYWANIE SWOJEGO POTENCJAŁU

Najważniejszym aspektem w wewnętrznej przemianie człowieka jest jego rozwój: składa się na to także, a może i przede wszystkim - jego własny pomysł na życie, pomysł na siebie. My, ezoterycy właśnie w ten sposób spełniamy swoją misję... to nasza praca, ale i pomysł na siebie... I pragniemy zarażać was, ludzi pozytywnym myśleniem, chcemy wykrzesać z Was energię do czynienia nad wyraz wysublimowanych, znakomitych i fascynujących działań - tak, abyście mogli spełniać się w życiu i robić coś dla siebie, a nie - siedzieć przed komputerem i zazdrościć innym.

Każdy z nas ma swoje miejsce na ziemi i rolę do spełnienia (nazywam to potocznie "misją").

Wielu z Was nie potrafi lub nie chce "osiągnąć czegoś w życiu". Wygodniej jest siedzieć na miejscu i nic nie robić, nie działać, marudzić i narzekać i użalać się nad sobą, prawda? A sam telefon do wróżki po poradę – nie załatwia sprawy... Co z tego, że wróżka da na tacy pakiet cennych wskazówek, zachęci do afirmacji czy zmobilizuje pokrzepiającą poradą. Nie wystarczy posłuchać wróżki i kart. Musi tutaj także zostać włożone Wasze serce, ale i praca nad sobą, aby pewne prognozy spełniały się. Nic nie robiąc – nic nie dostaniesz... Kochani, lata lecą, nieubłaganie płynie czas, niejedno z Was ma teraz poczucie, że coś cennego straciło... że nie zrobiliście nic dla siebie. Stajecie w kuchni przy kuchence i wstawiacie ziemniaki... czujecie pustkę? Czy taką wizję życia miałaś dla siebie? Żyć wokół męża/żony lub dzieci? A gdzie w tym wszystkim jesteś TY? Okropnie, skończyć nie zrobiwszy nic dla siebie – nieprawdaż?

Zastanów się, kim chciałeś być będąc dzieckiem? Czy coś z tych planów pozostało? Jeśli nie, przemyśl, co mógłbyś robić fascynującego, bazując na tym – co autentycznie potrafisz najlepiej.

Jesteś odważny i lubisz śpiewać? Zanotuj to! Może za rok zgłosić się do programu X Factor lub Mam Talent? Śmiało! Potrafisz wyszywać obrusy, też super! Zrób coś sam i spróbuj to sprzedać ;) Masz niebywałe poczucie humoru? Spróbuj swoich sił jako komik!

A jeśli nie wiesz, jak wykorzystać swój potencjał i jakie drzemią w Tobie ukryte talenty, ich wydobycie powierz zaufanej wróżce. My w ten właśnie sposób – robimy to, co kochamy – mogąc Wam pomagać i wspierać Was w waszych dążeniach... Pomagać Wam inaczej spojrzeć na świat i na samych siebie.

Tyle w Was wyjątkowości kochani! Nie zmarnujcie tego! Już dziś zróbcie listę Waszych marzeń, możliwości i planów na najbliższy rok. Wymieńcie garderobę i udajcie się do fryzjera! Pora wziąć Wasze cudowne życie w swoje ręce!

 Pamiętajcie: Dla tych, którzy nic robią, przeznaczone jest NIC.

Na koniec afirmacja dla Ciebie:

"Ja, (podaj tu własne imię) wiodę udane życie. Tu i teraz zmieniam złe nawyki myślowe na dobre. Ja, (imię) usuwam w cień wszystkie moje troski. Ich miejsce zajmuje radość i pozytywne myślenie. Tu i teraz kwitnę. Tu i teraz żyję pełna szczęścia! Ja, (imię) dbam o siebie i swój wygląd oraz o wartości duchowe. Dbam o charakter, sprawiam, że jest dobry i mocny. Kroczę śmiało przez życie. Wszystko co robię, czynię to w trosce o siebie i moich bliskich. Dbam o moich bliskich, ale myślę również o sobie. Jestem dla siebie cenna. Tu i teraz robię inspirujące rzeczy dla siebie. Bo jestem wyjątkowa. Ja (imię), chcę więcej od życia i dlatego wkładam tu i teraz całe serce i zaangażowanie w naprawę mojej egzystencji. Tu i teraz jestem szczęśliwa."

Tarot, Oczyszczanie energii, Tłumaczenie snów, Rytuały miłosne, Afirmacje i inne porady.
Wróżka Julia-Santi
Zadzwoń: 700 688 347
Opłata za minutę połączenia to 4.26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.SANTI. treść pytania do eksperta
pod numer 74068   Koszt SMS to 4.92 zł brutto
Pełny profil Wróżki znajdziesz tutaj
.

Dodał(a): Karolina Kawecka , Środa 11.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×