Zobacz, co zmieni się w Twoich sprawach sercowych!

Otwórz swoje serce i przeczytaj tygodniowy horoskop miłosny!

Zobacz, co zmieni się w Twoich sprawach sercowych!

Zobacz, co zmieni się w Twoich sprawach sercowych!Baran - Poznasz kogoś, kto na dobre zawróci Ci w głowie. Pamiętaj tylko, nie wchodź dwa razy do tej samej rzeki. Uważaj na fałszywych przyjaciół, będziesz miał dużo czasu, wykorzystaj go; bywaj wszędzie tam, gdzie można kogoś poznać: klub, kawiarnia, dyskoteka, ale i basen i siłownia.

Byk- Krewni będą próbowali zeswatać Cię, ale wypatrzona przez nich partia nie przypadnie Ci do gustu i się im sprzeciwisz. Masz wielkie plany i co ważniejsze możesz je zrealizować. Z powodzeniem pokonasz wszystkie przeszkody i zakochasz się. Uwierz w swoje siły i możliwości.

Bliźnięta - Podążaj za głosem serca. Pod koniec stycznia możesz spodziewać  się dużego przypływu uczuć. Zdecyduj się czego Ty chcesz ? Czas najwyższy obudzić się ze snu zimowego i podjąć decyzję. Wybranek nie będzie w nieskończoność na Ciebie czekał.

Rak- Mniej szczęścia będą miały teraz zamężne i żonate Raki. Niektóre z Was nawiążą romans raczej dla zabicia czasu. Choć bardzo będziecie pragnąć, aby wszystko wróciło do normy życie okaże się nie takie proste... Zainwestuj  w jakiś fajny kurs, dobrze Ci to zrobi. A uczucia wyprostują się w marcu.

Kliknij i zobacz horoskop finansowy na 2013!

Lew - Do spraw sercowych podejdziesz teraz bardzo racjonalnie. Możesz nawet krzywym okiem patrzeć na świeżo zakochanych. Bądź ostrożna nie wybredna, daj szansę losowi. Ktoś zacznie Cię usilnie adorować, ale od Ciebie zależy czy podejmiesz  działania i czy to zauważysz.

Panna - Twoje serce może znowu mocniej zabije. Samotne Panny na przełomie miesiąca poznają kogoś nowego. Jeśli masz ukochanego mężczyznę to Twój dom stanie się miejscem Waszych spotkań. Poznacie swoje niezaspokojone tęsknoty. Wolne osoby czeka ekscytujące spotkanie z nieznajomym.

Waga - Miłość Cię uskrzydli i da nową szansę na związek. Więc nie zaszkodzi losowi trochę pomóc. Dlatego z pewnością pozostaniesz wierna swojemu stałemu partnerowi. A słuchając o zdradach będziesz myślała, że to w ogóle Ciebie nie dotyczy.

Skorpion - Twój związek może znaleźć się na ostrym zakręcie. Zjadać będą Cię nerwy i samotność, nie pozwól by do tego doszło. Bardzo możliwe, że dojdziecie do zgodnego wniosku. Osoby wolne, pamiętajcie- by kogoś poznać nie można uciekać przed miłością i towarzystwem innych ludzi.

Strzelec - Przed Tobą prawdziwe trzęsienie ziemi. Zagmatwane sprawy sercowe teraz się wyjaśnią, zdasz sobie sprawę, że Twój partner nie jest tym za kogo go uważałeś przez tyle lat. Minie zauroczenie a Ty zaczniesz być bardziej wymagający.

Koziorożec -  Szczęście się do Ciebie uśmiechnie w sprawach miłosnych. Zechcesz być z kimś na stałe. Twoim wybranym może okazać się kolega z pracy; połączy Was niezwykła więź. Nie pozwól by coś błahego to popsuło. W stałych związkach monotonia.

Kliknij i przeczytaj o partnerze zbyt blisko związanym z rodzicami!

Wodnik - W miłości czeka Cię sielanka, a jeśli zapragniesz mocnych wrażeń, to masz jak w banku mocną burzę. Twoją mocną stroną będzie zdrowy rozsądek. Jeśli Wasz związek nie jest tylko kaprysem, z powodzeniem pokonacie wszystkie przeszkody. W stałych związkach widać dużo czułości i wspólnych planów.

Ryba - Nie dziw się jeśli Twój partner Cię rzuci. Bo Twoje grzeszki mogą wyjść na jaw. To jednak nie będzie koniec waszego związku; on wróci po kilku dniach. Po prostu czeka Was wspólne życie… On da Ci jeszcze jedną szansę. Pamiętaj, by Wasze uczucia nie zeszły na drugi plan.


Zapraszam do kontaktu! Wróżby z kartami Tarota i inne
Tarocistka Agnes
Zadzwoń: 700 688 336
Opłata za minutę połączenia to 4.26 zł brutto
Wyślij SMS o treści: TC.AGNES. treść pytania do eksperta
Pełny profil Wróżki znajdziesz tutaj: wizytauwrozki.pl

Foto: ThinkstockDodał(a): Joanna Szczepan , Poniedziałek 04.02.2013 (aktualizacja: 2013-02-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×