Gwiazdy w sieci

Co najbardziej kochają w zakupach online? Oszczędność – czasu i pieniędzy, godziny otwarcia sklepów – całą dobę, oraz wybór towarów – nieograniczony.

Gwiazdy w sieci

JENNIFER ANISTON

Nie korzystam z Twittera, ani podobnych portali – to nie dla mnie. Jestem tradycjonalistką – wolę rozmowy telefoniczne i listy. Za to często robię zakupy online. Uwielbiam aukcje.

JULIA PIETRUCHA Gwiazdy w sieci

Wielokrotnie kupiłam online rzeczy tej samej jakości, co w realnych sklepach, ale dużo taniej. Moją ulubioną stroną jest apteka "Dbam o zdrowie": www.doz.pl/apteka – świetnie zaopatrzona, a przesyłkę odbieram w pobliskiej aptece, bez dodatkowych kosztów. Bardzo lubię też serwis www.gumtree.pl, który pełni również funkcję portalu społecznościowego – można nie tylko kupować, ale i się wymieniać. Allegro jest nieco ubogie w porównaniu z eBayem, ale zawsze udaje mi się coś wyszukać. Jeśli chodzi o muzykę i sprzęt elektroniczny, zdecydowanie wybieram Amazon. Szkoda, że w Polsce nie mamy odpowiednika amerykańskiego serwisu www.craigslist.com – tam można znaleźć wszystko!

AGNIE
SZKA POPIELEWICZ

Zakupy w InternGwiazdy w sieciecie robię bardzo często! To duża oszczędność czasu. Zamawiam m.in. wizytówki i różne gadżety. W sieci szukam też pomysłów na prezenty, jestem częstym klientem Allegro. Uaktywniam się przed Bożym Narodzeniem oraz wtedy, gdy organizuję jakieś imprezy.

VICTORIA BECKHAMGwiazdy w sieci

Nie zawsze mam czas na odwiedzanie butików, dlatego dużo kupuję w Internecie. Większość moich ubrań pochodzi ze sklepu net-a-porter.

DAVID BECKHAM

Będąc w Mediolanie, miałem bardzo dużo wolnego czasu. Znalazłem w Internecie model klocków Lego w kształcie Taj Mahal, więc go kupiłem i zacząłem składać.Tekst: Marita Górska

Źródło: JOY

Foto: BE&W

Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Piątek 21.10.2011 (aktualizacja: 2011-10-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
bananek56
Gdy będziemy robić zakupy przez internet warto zarejestrować się na stronie www.cash4free.pl. Dzięki niej dostaniemy zwrot gotówki za zrobienie zakupów :)
Dodano: 2014-08-31 07:10:10 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×