Czas to pieniądz

Coaching zarządzania sobą w czasie Dla Klientów, którzy ciągle są w pośpiechu. Dla tych którzy czują, że nie mają czasu na Coaching. Dla tych, których pochłaniają bieżące sprawy i którzy ciągle mają cały świat na głowie.

zarządzanie

Cena szkolenia: 111.00 zł za 1 osobę

Termin szkolenia: Od 2012-06-06 do 2012-06-06 (Możliwość uzgodnienia innego terminu)

Czas trwania szkolenia: godzin 2

Miejsce szkolenia: Warszawa (Możliwy dojazd do klienta. Do uzgodnienia.)

Typ szkolenia: Szkolenie otwarte

Termin zgłoszeń upływa: 2012-06-06 - Rekrutacja w toku

Kontakt w sprawie szkolenia: Tomasz Szustakiewicz , tel 608078257

Opcja i tryb szkolenia: Stacjonarne / Po godzinach

Minimalna ilość uczestników:  1 os.

Maksymalna ilość uczestników:  1 os.

Zakwaterowanie: nie

Wyżywienie:  nie

Materiały dydaktyczne:  nie

Opis szkolenia: Dla Klientów, którzy ciągle są w pośpiechu. Dla tych którzy czują, że nie mają czasu na Coaching. Dla tych, których pochłaniają bieżące sprawy i którzy ciągle mają cały świat na głowie. Doba nie rozszerzy się na kolejne godziny. Wszyscy mamy ich 24.

Opis terminu szkolenia: Do uzgodnienia.

Adresaci szkolenia: Osoby pragnące doskonalić swój system planowania i wydajniej wykorzystywać czas.

Forma przyjmowania zgłoszeń: Kontakt telefoniczny: 608078257 lub e-mail: t.szustakiewicz@openminder.pl

Cel szkolenia: Rozwój kompetencji zarządzania sobą w czasie.

Program szkolenia:

Identyfikacja obszarów do rozwoju w zakresie Zarządzania Sobą w Czasie.

Wytyczenie celów.

Rozwój w kierunku optymalizacji wykorzystania czasu.

Opis metodyki szkolenia: Coaching to seria spotkań Coacha i Klienta. Klient przychodzi na sesję z celem lub wypracowuje go podczas pracy coachingowej. Podczas kolejnych spotkań praca coachingowa skupia się na osiągnięciu założonego celu. Coach poprzez pytania, uważne słuchanie i odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń coachingowych towarzyszy Klientowi w drodze do najlepszych rozwiązań. Dzięki coachingowi klient ma szansę usłyszeć pytania, których sam by sobie nie zadał. Poszerza to jego perspektywę i powoduje zwiększenie obszaru możliwości działania. Zakres usług wchodzących w szkolenie Podczas Coachingu jest możliwość dodatkowo płatnego skorzystania z Diagnostyki.

Na początku procesu coachingowego warto przeprowadzić badania, które dadzą klientowi dużą wiedzę o aktualnej sytuacji. Wyniki takich badań są doskonałym punktem wyjściowym coachingu. Raporty Extended DISC lub Ocena 360 stopni pozwala zidentyfikować mocne strony klienta jak i obszary do rozwoju. Narzędzia te są także źródłem przydatnych odkryć na temat własnych tendencji w zachowaniu.

Analiza Indywidualna opisuje naturalny styl zachowania pracownika, styl komunikacji, sposób podejmowania decyzji, mocne strony, wskazuje czynniki motywujące daną osobę oraz potencjalne obszary do pracy nad sobą.
Analiza Pary Pracowników została zaprojektowana, aby dostarczać informacje, które pozwolą na lepszą komunikację dwóch osób, co znacznie poprawi efektywność ich współpracy.

Analiza Zespołu dostarcza praktyczną informację pozwalającą na zwiększenie efektywności współpracującej grupy. Stanowi także bezpieczne tło dla produktywnej dyskusji na temat zaobserwowanych dysfunkcji. Analiza ta dostarcza zarówno ogólny obraz zespołu, jak i szczegółowe informacje, które umożliwiają podejmowanie dużo pewniejszych decyzji.

Ocena 360 stopni

Narzędzie to pozwala na szersze spojrzenie na styl zachowania i kompetencje pracownika. Dzięki szerokiemu badaniu klient otrzymuje informacje wynikające z:

- Samooceny

- Oceny przełożonych

- Oceny współpracowników

- Oceny podwładnych

Każda z powyższych ocen dotyczy 97 obszarów kompetencyjnych z grup:

Rozumienie biznesu, Zarządzanie zmianą, Rzetelność, Nastawienie na wyniki, Planowanie i organizacja, Skuteczne kierowanie, Motywowanie, Rozwijanie innych, Partnerskie relacje, Budowanie relacji, Praca zespołowa, Komunikacja, Pasja, Równowaga wewnętrzna, Samoświadomość i gotowość do rozwoju.

Źródło: inwestycjawkadry.pl

Przeczytaj również:

Zadbaj o piękne dłonie

W służbie urody

Coaching w pozycji lotosuDodał(a): Karolina Kawecka , Czwartek 17.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×