Kobiece rozmowy o budowaniu

Rusza Akademia Kobiet Budujących Silka Ytong. Pierwsze spotkanie już 30 maja, w środę, w Warszawie. Jak zaplanować budowę domu, na co zwracać uwagę przy przygotowaniu do tego ważnego, z punktu widzenia każdej rodziny projektu – to temat pierwszego spotkania w ramach cyklu.

Foto_SILKA_YTONG_cr.jpg

"Akademia Kobiet Budujących Silka Ytong" będzie miejscem kobiecych rozmów o budowaniu - swobodnie, bez kompleksów. Wykłady, a także kontakt z innymi kobietami, które budują bądź planują budowę domu, dostarczą wiedzę potrzebną do planowania i realizacji budowy, w tym rozmów z fachowcami. Wymiana doświadczeń pozwoli łatwiej pokonać wyzwania na budowie. Spotkanie skierowane jest do kobiet, bo jak wynika z badań, coraz częściej biorą one udział w całym procesie budowlanym.

Podczas spotkania ekspertka, Małgorzata Smogór, przedstawi elementy, które warto wziąć pod uwagę na tym etapie, poradzi, w jaki sposób poprowadzić cały proces powstawania nowego budynku, jak przewidzieć czekające inwestorów wyzwania.Nie zabraknie czasu na pytania i wymianę doświadczeń pomiędzy uczestniczkami spotkania. "Akademia Kobiet Budujących Silka Ytong" zaprasza 30 maja, w środę, na godz.18:00 do kawiarni Tarabuk przy ul. Browarnej 6 w Warszawie.

Spotkanie przewidziane jest na około 2 godziny – w pierwszej części wykład nt. "Planowanie budowy domu w praktyce" poprowadzi Małgorzata Smogór, ekspertka budowy Silka Ytong, w drugiej będzie czas na dyskusje, zadanie pytań, konsultacje z ekspertami. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja.

Zarejestruj się!

 Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Zostań dyktatorką mody

Miganie jest złotem

Manager wSPAniały


Dodał(a): Agnieszka Yilmaz , Poniedziałek 28.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×