Kobiecość i sukces

Kreowanie wizerunku dla kobiet. Szkolenie łączy w sobie pracę z wizażystką/stylistką oraz z trenerem biznesu/psychologiem/coachem.

Kobieta biznesu

Cena szkolenia: 824.10 zł za 1 osobę

Termin szkolenia: Od 2012-05-04 do 2012-05-04  

Miejsce szkolenia: Warszawa (sala szkoleniowa HUMAN SKILLS)

Typ szkolenia: Szkolenie otwarte

Termin zgłoszeń upływa: 2012-05-02 - Rekrutacja w toku

Kontakt w sprawie szkolenia: Iwona Firmanty , tel 222242196

Adresaci szkolenia: Kobiety zainteresowane rozwojem osobistym i świadomym wywieraniem wpływu na otoczenie poprzez wygląd i zachowanie.

Forma przyjmowania zgłoszeń: mail, telefon, fax

Cel szkolenia:

* Sensualna Kobieta Sukcesu to oryginalny projekt dedykowany każdej kobiecie.

* Głównym celem tego spotkania jest to abyś poczuła jak siła Twojej kobiecości zwiększa swoją moc.

* Podczas spotkania będziesz mogła uświadomić sobie, jaki jest wachlarz możliwości kreowania Twojego wizerunku oraz zadbania o sprawy związane z Twoją efektywnością życiową.

* W trakcie spotkania będzie dostępna dla Ciebie wizażystka i stylistka oraz uznana na rynku psycholog biznesu (założycielka firmy Iwona Firmanty).

Program szkolenia:

I MODUŁ – SENSUALNA KOBIETA SUKCESU

* Jaka jesteś i czym się różnisz od innych kobiet – indywidualne określenie Twojego stylu zachowań i przestawienie tricków mogących zwiększyć Twoje kompetencje. Test i omówienie.

* Przedstawienie praktycznych technik skutecznej autoprezentacji – ćwiczenie grupowe.
* Omówienie najważniejszych aspektów mowy ciała i budowania komunikatów niewerbalnych na przykładzie wystąpień uczestniczek.
* Praktyczne techniki efektywności osobistej i wyznaczania własnych celów – trener udostępni materiały szkoleniowe i zaproponuje najbardziej skuteczne techniki.
* Efektywne techniki radzenia sobie ze stresem i niszczącymi emocjami – trener udostępni materiały szkoleniowe i zaproponuje kilka praktycznych ćwiczeń.
* Jak mówić by nas rozumiano - techniki skutecznej komunikacji - trener powoła się na omówione wcześniej style zachowań i zasugeruje w jaki sposób mówić do wybranych typów osobowości aby zostać zrozumianym oraz otrzymać to na czym nam zależy.
* Przedstawienie najczęściej stosowanych technik wywierania wpływu – trener już w czasie całego szkolenia będzie powoływał się na konkretne przykłady manipulacji ze strony otoczenia ale tylko i wyłącznie w celu poznania zachowań neutralizujących owe techniki.

Trenerka udostępni Paniom najważniejsze materiały merytoryczne związane z powyżej wymienionymi treściami oraz zaproponuje kilka ćwiczeń.

II MODUŁ – WIZERUNEK SENSUALNEJ KOBIETY SUKCESU

* Kobieca siła jako świadoma umiejętność wykorzystywania kobiecych atutów – wizażystka i trenerka przedstawią przykłady przemyślanych stylizacji.
* Dress code – omówienie i prezentacja zasad ubioru oraz makijażu w wizerunku zawodowym i nie tylko (styl, elementy garderoby, kolorystyka, dodatki itp.)
* Wizaż – określenie kolorów podkreślających dany typ urody i przekazanie najważniejszych praktyk związanych z odpowiednim makijażem – dla każdej uczestniczki.

Opis metodyki szkolenia: Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane najważniejsze treści związane z danym modułem. 

Trener przede wszystkim będzie przekazywał praktyczną wiedzę do wykorzystania w życiu zawodowym i osobistym. Zostanie zrealizowane kilka ćwiczeń grupowych oraz indywidualnych. Uczestniczki otrzymają od prowadzącej testy, spis literatury uzupełniające oraz spis ćwiczeń do praktykowania po szkoleniu.

W części związanej z wizerunkiem wizażystka omówi typ sylwetki i urody każdej uczestniczki pokazując tricki poprawiające samopoczucie.

Zakres usług wchodzących w szkolenie:

* dobrany makijaż (wizażystka pracuje z kosmetykami najwyższej, jakości – Chanel, Dior, Este Lauder, Mist, Stagecolor, Peggy Sage, Victoria Secrets, MAC, Lancome, itp.);

* analiza kolorystyczna Twojego typu urody;

* analiza Twojego typu urody;

* prezentacja sztuczek kreatorów mody;

* zajęcia z psychologiem coachem kadry zarządzającej będącym ekspertem w mass mediach i zarówno założycielką firmy Iwoną Firmanty;

* w wybranym terminie dodatkowa usługa konsultacji dietetycznych.

Źródło: inwestycjawkadry.pl

Przeczytaj również:

Mistrzyni negocjacji

PIT i CIT bez tajemnic

Kobieta za barem


Dodał(a): Oliwia Siwińska , Poniedziałek 26.03.2012 (aktualizacja: 2012-03-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×