Kobiecy Krąg w SKWERze

Kobiecy krąg to cykl spotkań dedykowanych wszystkim kobietom. Ich celem ma być stworzenie platformy, podczas której uczestniczki będą wymieniać swoje doświadczenia, źródła wiedzy, zgłębiać interesujące je tematy.

kobiecy krąg

Warsztaty są przygotowywane z myślą o kobietach, które chcą odkryć/wykorzystać swój wewnętrzny potencjał, zyskać pewność siebie, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, uwierzyć w możliwość realizacji swoich pragnień. Każde spotkanie będzie trwać około godziny i będzie się składać z dwóch części:

- część dyskusyjna: rozmowa prowadzącej z Panią Ładą Drozdą (psycholog, coach, zaproszona, aby podzielić się z nami swoimi przemyśleniami na temiat ŻRÓDEŁ WEWNĘTRZNEJ RÓWNOWAGI - przemyśleniami związanymi z jej zawodowymi doświadczeniami, ale i z tymi życiowymi)

- część pielęgnacyjno-duchowa: spotkania prowadzone przez stylistów, fryzjerów, wizażystów, warsztaty jogi, ajurwedy, feng shui itp. (możliwość konsultacji ze specjalistami).

TEMAT spotkania 26.05: ŹRÓDŁA WEWNĘTRZNEJ RÓWNOWAGI

Wewnętrzna równowaga - czyli nastawienie do życia i dyscyplina myśli, to wszystko, co wpływa na naszą satysfakcję z życia i radość każdego dnia. Czerpaną z najmniejszych wydarzeń. Umiejętność zachowania równowagi i czerpania, brania - na równi z dawaniem. Czyli nasza wewnętrzna EKOLOGIA. Wątek EKO pojawi się również w pielęgnacyjno - duchowej części spotkania.

PIERWSZE SPOTKANIA W KOBIECYM KRĘGU JUŻ ZA NAMI!  Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania!

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie.

plakaty.jpgDodał(a): Emilia Czaczkowska , Piątek 25.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×