Prowadzenie prezentacji

Przekazanie pracownikom wiedzy i narzędzi do ciągłego udoskonalania wizerunku własnego i firmy. Podnoszenie jakości publicznych wystąpień.

Prowadzenie prezentacji


Skrócony opis szkolenia: Przekazanie pracownikom wiedzy i narzędzi do ciągłego udoskonalania wizerunku własnego i firmy. Podnoszenie jakości publicznych wystąpień.

Adresaci szkolenia: Osoby pow.18-go roku. Zatrudnione na podst. umowy o pracę, umowy zlecenia lub umowy o dzieło. Zamieszkujące (zgodnie z dow.osob) woj. WIELKOPOLSKIE. Nie prowadzące działalności gospodarczej.

Forma przyjmowania zgłoszeń: Informacja na stronie www.gotowiwprzyszlosc.pl

Zgłoszenia należy składać do biura projektu:
Business Communication Group Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 8/507
64-920 Piła

Cel szkolenia: Uczestnicy szkolenia uzyskają wiedzę i umiejętności związane z analizą własnego wizerunku, wizerunku firmy, ze znaczeniem jakie niosą one dla pożądanego obrazu firmy w oczach klienta.

Opis metodyki szkolenia: W ramach szkolenia przewidziane są ćwiczenia indywidualne, praca w grupach, dyskusje oraz prezentacje na forum ogólnym. Będą również praktyczne ćwiczenia przed kamerą. Będą 3 grupy szkoleniowe po 10 uczestników. Szkolenie trwa 3 dni po 8 godzin dydaktycznych.

Kwalifikacjach po ukończeniu szkolenia Zdobycie umiejętności świadomej zmiany swojego wizerunku oraz dostosowanie wizerunku do potrzeb różnych klientów. Kreowanie wizerunku firmy wyróżniające się pozytywnie na tle pozostałych przedsiębiorstw. Uczestnicy po ukończeniu szkolenia otrzymują certyfikat ukończenia warsztatów.

Zakres usług wchodzących w szkolenie: W ramach zajęć uczestnicy nieodpłatnie, dodatkowo otrzymują materiały szkoleniowe i bufet kawowy. W przypadku, gdy w danym dniu zajęcia trwają 8 godzin dydaktycznych, organizatorzy przewidzieli również obiad.

Warunki ukończenia szkolenia: Uczestnik projektu zobligowany jest do udziału w co najmniej 80% godzin szkoleniowych oraz skorzystania z co najmniej 1 godziny doradztwa zawodowego

Cena szkolenia: Bezpłatne

Termin szkolenia: 27 maja 2011 - 29 maja 2011   

Czas trwania szkolenia: Dni 3 / godzin 24

Miejsce szkolenia: Piła (Więcej informacji na stronie: www.gotowiwprzyszlosc.pl)

Termin zgłoszeń upływa: 18 maja 2011

Kontakt w sprawie szkolenia: mgr Ewelina Badura , tel 673070160

Źródło: inwestycjawkadry.plDodał(a): Redakcja , Środa 04.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
 • Makijaż dnia: pawie oko

  Makijaż dnia: pawie oko

  Mocne, intensywne kolory w makijażu to najgorętsze trendy w tym sezonie! Dlatego już dziś zaszalej z najnowszymi propozycjami zmysłowych cieni do powiek. czytaj więcej

 • Inglot - tusz do rzęs

  Inglot - tusz do rzęs

  Nowe tusze pozwalają stworzyć makijaż podkreślający piękno Twoich oczu. Można dobierać je do koloru tęczówki lub traktować jako barwę kontrastującą z cieniem do powiek. Można nimi… czytaj więcej