11 znaków, które wskazują na to, że właśnie spotkałaś swoją najlepszą przyjaciółkę cz.2

Jeśli nie obce Ci są żenujące czaty w pracy, żarty, których nikt nie rozumie oraz ukrywanie syndromu dnia wczorajszego to znaczy, że trafiłaś na bratnią duszę! Zobacz, jakie zalety ma biurowa przyjaźń.

iStock_80244351_SMALL (1).jpg

ŻARTY, KTÓRYCH NIKT NIE ROZUMIE

Tak się właśnie dzieje, kiedy spędza się każdą wolną chwilę z drugą osobą. Wyobraź to sobie. Każdego dnia jesteś w pracy 8 godzin dziennie. Od poniedziałku do piątku. W gruncie rzeczy wychodzi na to, że większą część swojego życia poświęcasz pracy. Taka rzeczywistość staje się przygnębiająca, ale nie wtedy, kiedy masz kogoś, kto cierpi z tego powodu razem z Tobą i dzielicie się tym koszmarem we dwójkę.

NIESTOSOWNE CZATY

Jednym z niewielu sposobów, aby przetrwać od 9 do 17 jest czat online. Niekończący się strumień wysoce niestosownych komentarzy, gifów i bezsensownych plotek przynosi ogromną ulgę. Jeśli Twój szef miałby szansę przejrzeć losowo te wiadomości, z pewnością obydwie miałybyście kłopoty i kilka ciekawych powodów do tłumaczenia.

CI SAMI WROGOWIE

Wiesz, że jedna z Twoich współpracownic miałaby ogromną radość z uczynienia z Twojego życia piekła, więc Twoja najlepsza przyjaciółka z pracy też nie może na nią patrzeć! Prawda, że czerpiecie ogromną przyjemność z tej wspólnej niechęci do jednej osoby? Poza tym, że macie o czym plotkować to jest to również sposób na śmianie się ze swojego nieszczęścia.

PAKIET

Wszyscy w biurze wiedzą, że należy Was traktować jak paczkę. Jesteście automatycznie powiązane, więc nikt nie próbuje robić planów bez jednej z Was lub mówić o was źle w towarzystwie przyjaciółki.

WAŻNY POWÓD

Wszyscy wiemy, że dni w pracy lubią czasem nieznośnie się przeciągać. Dzięki najlepszej przyjaciółce z pracy przynajmniej masz kogoś, na kogo widok możesz się cieszyć każdego ranka. Kogoś, kto wie, że wolałabyś spędzić ten dzień z psem w łóżku, oglądając ulubione seriale.

PRZERWA NA OBIAD

Nie musisz szukać kompana do spędzenia długiej przerwy, ponieważ oczywiste jest, że codziennie jecie razem obiad. Jesteście otwarte na spędzanie czasu z innymi ludźmi, ale prawdziwe zadowolenie odczuwacie dopiero wtedy, gdy ich nie ma.

CHOROBY

Kiedy jedna z Was jest chora i z tego powodu nie pojawia się w pracy, czujecie się niekompletne. Dni stają się długie i nie do wytrzymania. Może to dobry powód, aby wziąć pół dnia wolnego i iść zobaczyć, jak ona się miewa?

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 14.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×