Naucz się przekonywać innych

Podniesienie kompetencji pracowników zatrudnionych w MMŚP w województwie mazowiecki na stanowiskach sprzedażowych oraz obsłudze klienta w zakresie zwiększenia skuteczności pozyskania oraz utrzymania klientów.

Naucz się przekonywać innych

Cena szkolenia: Bezpłatne

Termin szkolenia: Od 2012.01.14 do 2012.01.15 (Możliwość uzgodnienia innego terminu)

Czas trwania szkolenia: Dni 2 / godzin 16

Miejsce szkolenia: Warszawa (Wyższa Szkoła Zarządzania i Prawa)

Typ szkolenia: Szkolenie otwarte

Dofinansowanie: Unia Europejska   

Tytuł projektu: Kompetencje sprzedażowe

Termin zgłoszeń upływa: 2012.01.02 - Rekrutacja w toku

Kontakt w sprawie szkolenia: Biuro Projektów , tel 225391978 , projekt2@chodkowska.edu.pl

Opcja i tryb szkolenia: Stacjonarne / Weekendowe

Minimalna ilość uczestników: 20 os.

Maksymalna ilość uczestników: 20 os.

Zakwaterowanie: nie

Wyżywienie: tak

Materiały dydaktyczne: tak

Skrócony opis szkolenia: Podniesienie kompetencji pracowników zatrudnionych w MMŚP w województwie mazowiecki na stanowiskach sprzedażowych oraz obsłudze klienta w zakresie zwiększenia skuteczności pozyskania oraz utrzymania klientów.

Adresaci szkolenia: Uczestnikami Projektu mogą być osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej świadczące pracę na terenie woj. mazowieckiego na stanowiskach sprzedażowych w mikro, małych lub średnich przedsiębiorstwach z branży handlowej, pośredni

Forma przyjmowania zgłoszeń: Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną lub listowną. Więcej informacji na stronie www.kompetencje-sprzedazowe.chodkowska.edu.pl

Cel szkolenia: Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej świadczący pracę na terenie woj. mazowieckiego na stanowiskach sprzedażowych w mikro, małych lub średnich przedsiębiorstwach z branży handlowej, pośrednictwa finansowego, usług ubezpieczeniowych, obsługi i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Program szkolenia: Szkolenie Sztuka perswazji stanowi jedno z trzech szkoleń organizowanych w systemie zjazdów weekendowych w ramach Projektu ”Kompetencje Sprzedażowe”. Proponowane szkolenie z jednej strony uczy rozpoznawać podatność perswazyjną u poszczególnych ludzi, z drugiej pozwala wypracować najczęściej stosowane argumenty skuteczne w sztuce przekonywania.

Kolejne szkolenie wybierane jest z poniżej listy na podstawie indywidualnych preferencji:

- Komunikacja i asertywność w sprzedaży
- Sztuka telemarketingu
- Sztuka negocjacji
- Psychologia sprzedaży
- Obsługa klienta

Trzecie szkolenie: Wykorzystanie narzędzi internetowych jest obowiązkowe w ramach Projektu ”Kompetencje sprzedażowe”.

Dodatkowo dla uczestniczek Projektu jednodniowe warsztaty o tematyce:
- Asertywność dla Kobiet

Kolejne terminy szkolenia Sztuka perswazji oraz daty pozostałych szkoleń dostępne w zakładce harmonogram na stronie www.kompetencje-sprzedażowe.chodkowska.edu.pl .

Opis metodyki szkolenia: 80% każdego szkolenia/warsztatu zajmują zajęcia praktyczne. Zajęcia te będą obejmować prace w podgrupach zadaniowych, rozwój studium przypadków, prezentacje najciekawszych doświadczeń i problemów pracy zawodowej oraz sposobów ich rozwiązywania, dyskusje moderowane.

Kwalifikacje po ukończeniu szkolenia: Uczestnicy szkolenia po jego zakończeniu podniosą swoją wiedzę i umiejętności w zakresie sprzedaży oraz obsługi klienta, jak również umiejętności w zakresie w zakresie zwiększenia skuteczności pozyskania oraz utrzymania klientów.

Zakres usług wchodzących w szkolenie: Uczestnicy szkolenia po jego zakończeniu podniosą swoją wiedzę i umiejętności w zakresie sprzedaży oraz obsługi klienta, jak również umiejętności w zakresie w zakresie zwiększenia skuteczności pozyskania oraz utrzymania klientów.

Warunki ukończenia szkolenia: Udział w co najmniej 80 % liczby godzin zajęć w ramach poszczególnych szkoleń oraz 80 % w ramach innych działań planowanych w Projekcie.

Źródło: inwestycjawkadry.pl

Przeczytaj również:

Aktywne warszawianki

Testy psychologiczne

Trening kreatywności


Dodał(a): Ola Rostkowska , Wtorek 16.08.2011 (aktualizacja: 2011-08-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Natalka93
Fajne takie szkolenie. W tym roku mam zamiar wybrać się także na Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017. Wiem, że z tych wykładow wyniosę wiele, a do tego osobiście dowiem się, kto jest najmocniejszy w biznesie ;)
Dodano: 2017-10-04 15:30:30 Zgłoś nadużycie
Jolanta0000
przekonuj innych i pamiętaj, ze każdy jest inny... http://no--flash.blogspot.com/
Dodano: 2012-01-23 19:34:31 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×