Za barem

Kursy barmańskie to w ok. 90 procentach ćwiczenia praktyczne. Każdy uczestnik, który ukończy kurs barmański, jest doskonale przygotowany do pracy w najlepszych lokalach w Polsce.

Kurs barmański

Cena szkolenia: 650.00 zł za 1 osobę

Termin szkolenia: 31.01.2012 - 03.02.2012   

Czas trwania szkolenia: 4 dni / 30 godzin

Miejsce szkolenia: Sopot

Typ szkolenia: Szkolenie otwarte

Termin zgłoszeń upływa: 30.01.2012 - Rekrutacja w toku

Kontakt w sprawie szkolenia: tel 126171882, biuro@szkolabarmanow.pl

Opcja i tryb szkolenia: Stacjonarne / Środek tygodnia

Adresaci szkolenia: Szkolenie jest kierowane do osób, które do tej pory nie pracowały jako barman lub mają  niewielkie doświadczenie w pracy w gastronomii. 

Cel szkolenia: Profesjonalne wykształcenie pracowników punktów gastronomicznych każdego typu.

Program szkolenia:

Kurs Barman I stopnia obejmuje m.in. takie zagadnienia jak: towaroznawstwo alkoholowe, miksologia, psychologia klienta,  sztuka barmańska.

Dokładny program zajęć znajduje się na stronie szkolabarmanow.pl.

Opis metodyki szkolenia: Zajęcia w 90 % to przede wszystkim praktyka. Kursanci szkolą swoje umiejętności za oryginalnymi barami w prawdziwych, na co dzień funkcjonujących lokalach. Dzięki temu po odbyciu szkolenia barmańskiego kursanci bez najmniejszego problemu potrafią szybko i efektownie posługiwać się każdym typem shakera, bezbłędnie wykonać i przystroić kilkadziesiąt drinków. Ukończywszy szkolenie barmańskie kursant będzie umiał rozpoznać i opisać kilkadziesiąt rodzajów alkoholi.

Kwalifikacje po ukończeniu szkolenia: Kurs Barman I stopnia kończy się egzaminem, na podstawie którego kursanci otrzymują Certyfikat Barmana I stopnia w języku polskim i angielskim. Ukończenie kursu pozwala na wykownywanie zawodu a także prowadzenie lokalu gastronomicznego typu barowego.

Zakres usług wchodzących w szkolenie: Szkolenie jest cyklicznie organizowane. Istnieje możliwość dostosowania programu i innych warunków szkolenia do potrzeb i zamówienia klienta. 

Źródło: inwestycjawkadry.pl

Przeczytaj również:

Negocjuj ceny i kupuj śmiało!

Zostań menadżerką hotelu 


Dodał(a): Magdalena Milewska , Poniedziałek 02.01.2012 (aktualizacja: 2011-12-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×