Zwiększ swoją efektywność

Zarządzanie czasem i efektywność osobista- warsztaty praktyczne.

zarzadzanie czasem


Cena szkolenia:
1648.00 zł za 1 osobę

Termin szkolenia: Od 2012-05-09 do 2012-05-10

Czas trwania szkolenia: Dni 2 / godzin 16

Miejsce szkolenia:  Warszawa

Typ szkolenia: Szkolenie otwarte

Termin zgłoszeń upływa: 2012-05-09 - Rekrutacja w toku

Kontakt w sprawie szkolenia:  Marta Kowalska, tel. 613070149, m.kowalska@iist.pl

Opcja i tryb szkolenia:  Stacjonarne / Środek tygodnia

Minimalna ilość uczestników: 6 os.

Maksymalna ilość uczestników: 15 os.

Zakwaterowanie: nie

Wyżywienie: tak

Materiały dydaktyczne: tak

Adresaci szkolenia:

- osoby, którym zależy na zdobyciu umiejętności zarządzania czasem i planowania własnej pracy;

- menedżerowie wszystkich szczebli;

- osoby dążące do zwiększenia własnej efektywności w pracy zawodowej.

Forma przyjmowania zgłoszeń:

Należy wypełnić formularz zgłoszenia : http://www.iist.pl/pl/zgloszenie-na-szkolenie lub wydrukować kartę zgłoszenia a następnie po jej uzupełnieniu odesłać faksem (61 666 15 66) lub mailem na adres biuro@iist.pl

Na podstawie przesłanych informacji skontaktujemy się z Państwem aby potwierdzić Państwa uczestnictwo w wybranym wydarzeniu
oraz przekazać pozostałe informacje organizacyjne. 

Cel szkolenia:

Zrozumienie przez uczestników szkolenia roli, jaką w procesie efektywnej pracy odgrywają procedury zarządzania czasem. Poznanie technik kontrolowania i planowania czasu oraz zdobycie umiejętności praktycznego ich wykorzystania.

Zaletą organizowanych przez Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST szkoleń w formie otwartej jest możliwość spotkania i wymiany doświadczeń z przedstawicielami różnorodnych firm i instytucji realizujących podobne projekty w bliskim dla uczestników środowisku. Szkolenia otwarte to szansa, by spojrzeć na własny styl pracy z odmiennej perspektywy, by doskonalić się przez pryzmat osób pracujących w innych organizacjach.
Aby zadbać o najwyższą efektywność naszych szkoleń, grupy liczą maksymalnie do 16 osób.

Grupa docelowa:

-osoby, którym zależy na zdobyciu umiejętności zarządzania czasem i planowania własnej pracy;

-menedżerowie wszystkich szczebli;

-osoby dążące do zwiększenia własnej efektywności w pracy zawodowej.

 Program szkolenia:

Główną zasadą Międzynarodowego Instytutu Szkoleń Specjalistycznych IIST jest zrozumienie i audyt potrzeb szkoleniowych Uczestników naszych warsztatów. Przed każdym szkoleniem otwartym kontaktujemy się z Państwem aby poznać Państwa oczekiwania i dotychczasowe doświadczenia w zakresie obejmującym program zajęć. Z tego względu zależy nam na tym, by przedstawiony przez nas poniżej program szkolenia traktowali Państwo jedynie poglądowo i informacyjnie. Na podstawie zebranych od Uczestników informacji każdy program szkolenia otwartego zostaje zmodyfikowany aby szkolenie było dla Państwa jak najbardziej efektywne oraz spełniło Państwa oczekiwania.

1. Najważniejsze zasady zarządzania czasem.

2. Ustalanie priorytetów - model Eisenhowera.

3. Grafik dnia - planowanie według priorytetów.

4. Złodzieje czasu i przerywacze pracy.

5. Style zachowania w zarządzaniu czasem.

6. Narzędzia pomocne w zarządzaniu czasem.

7. Krótkoterminowe i długoterminowe plany działania oraz konsekwencja w ich realizacji.

8. Priorytety - czym są i jakie mają znaczenie?

9. Zasady określania priorytetów, hierarchizacja zadań w zarządzaniu własnym czasem.

10. Kontrola przebiegu prac y i wyników.

11. Delegowanie zadań.

12. Zachowania asertywne

Metody pracy:

Metody pracy jakie stosujemy podczas szkolenia to przede wszystkim aktywny warsztat pozwalający na zdobycie praktycznych umiejętności, case study oraz elementy wykładu. Dzięki takiej formie dodatkowo wzbogaconej o pracę indywidualną i w małych grupach przekazujemy uczestnikom wiedzę pozwalającą na kompetentną realizację zadań, z którymi spotykają się w swojej pracy zawodowej.

Wykładowcy:

Zespół Międzynarodowego Instytutu Szkoleń Specjalistycznych IIST to nasza największa wartość. Jako eksperci traktujemy nasze cele bardzo poważnie i dokładamy wszelkich starań, aby je realizować na najwyższym poziomie. Dysponujemy międzynarodową kadrą wybitnych specjalistów, trenerów biznesu, prawników, inżynierów i techników, którzy pozostając do Państwa dyspozycji pracują z pasją i pełnym zaangażowaniem wykorzystując światowe standardy i rozwiązania.

Dedykowany trener:

Ekspert Międzynarodowego Instytutu Szkoleń Specjalistycznych IIST, specjalizuje się w coachingu, treningach menedżerskich oraz rozwijaniu kompetencji negocjacyjnych. Z powodzeniem łączy bogate doświadczenie zawodowe związane z Corporate Human Resources oraz osiąga sukcesy w opracowywaniu i realizacji szkoleń dostosowanych do specyficznych potrzeb danej grupy odbiorców. Współpracuje z korporacjami mającymi szeroki zasięg działania oraz ogromny udział w rynku (przedsiębiorstwa globalne i krajowe). Tak intensywna realizacja projektów pomaga mu idealnie wykorzystywać praktyczną wiedzę i skutecznie przekazywać ją podczas programów szkoleniowych. Jego specjalnością są szkolenia coachingowe, programy związane z zarządzaniem i przywództwem, zarządzaniem wydajnością, negocjacjami biznesowymi, rekrutacją umiejętności społecznych i stylami radzenia sobie ze stresem.

Zasady uczestnictwa:

Koszt uczestnictwa: 1340zł netto (+ 23% Vat)
Dla jednostek budżetowych finansujących udział w szkoleniu w minimum 70% lub w całości ze środków publicznych stawka podatku VAT = zw.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w szkoleniu/kursie prowadzonym przez Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST należy wypełnić formularz zgłoszenia a następnie po jego uzupełnieniu odesłać faksem (61 666 15 66) lub mailem ( biuro@iist.pl)
Na podstawie przesłanych informacji skontaktujemy się z Państwem aby potwierdzić Państwa uczestnictwo w wybranym wydarzeniu oraz przekazać pozostałe informacje organizacyjne.

Kontakt:

Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych
ul. Grottgera 16/1
60-758 Poznań
tel.(061) 307 01 49
fax. (061) 666 15 66
e-mail biuro@iist.pl

Metody pracy jakie stosujemy podczas szkolenia to przede wszystkim aktywny warsztat pozwalający na zdobycie praktycznych umiejętności, case study oraz elementy wykładu. Dzięki takiej formie dodatkowo wzbogaconej o pracę indywidualną i w małych grupach przekazujemy uczestnikom wiedzę pozwalającą na kompetentną realizację zadań,    z którymi spotykają się w swojej pracy zawodowej.

Czas trwania szkolenia: 2 dni (16h);

Ramy czasowe: 10.00-18.00 (program przewiduje 2 przerwy kawowe oraz lunch);

Materiały szkoleniowe dla każdego uczestnika: skrypt;

Każdy z uczestników otrzymuje imienny certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia;

ZASADY UCZESTNICTWA:

Koszt uczestnictwa: 1340zł netto (+ 23% Vat)

Dla jednostek budżetowych finansujących udział w szkoleniu w minimum 70% lub w całości ze środków publicznych stawka podatku VAT = zw.

Źródło: inwestycjawkadry.pl

Przeczytaj również:

Przemawiaj bez stresu

Zdrowa duchem i ciałem

Zostań sprzedawcą doskonałym
Dodał(a): Karolina Kawecka , Środa 18.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×