Czy wiesz jak tworzy się piękny i funkcjonalny laptop?

Zastanawiałaś się może jak powstają piękne laptopy? Mamy dla Ciebie odpowiedź zawartą w wideo.

MicrososftLaptopMK2017.jpg

Laptop to przedmiot naszego codziennego użytku. Zazwyczaj największą uwagę, jeśli chodzi o sprzęty przywiązujemy do ich funkcjonalności. Często mieścimy w komputerach nie tylko pracę, ale znaczną cześć naszego życia prywatnego. W postaci zapisków, zdjęć z podróży, wakacji czy wspólnych chwil. Jest jeszcze jedna cecha, na którą zwracamy uwagę wybierając dla siebie sprzęt - to design.

Czy zastanawiałaś się kiedyś jak tworzy się piękne laptopy? 

Firma Microsoft uchyliła przed nami rąbka tajemnicy i pokazała jak tworzy się elegancki sprzęt codziennego użytku. Microsoft Surface Laptop to nowoczesny laptop, który dzięki innowacjom firmy mieści się w damskiej torebce, jest bardzo lekki i wydajny w użytkowaniu. Z ciekawostek dodamy, że klawiaturę tego laptopa pokrywa Alcantara. Brzmi tajemniczo? Nic dziwnego! Materiał, który do tej pory znany był z wykończenia luksusowych samochodów.

Jego dużym atutem jest już sam proces tworzenia, który odbywa się z dbałością o każdy szczegół. Microsoft przygotował specjalne wideo, w którym możemy podpatrzeć jak powstają laptopy zaprojektowane w każdym detalu. Specjaliści firmy opowiadają o etapach konstruowania sprzętu oraz pokazują jak testuje się go pod kątem użytkowania. Tak, aby zapewnić kobietom maksimum wygody. Zobaczycie nawet w jaki sposób zostały dobrane do niego kolory. 

Poniżej prezentujemy krótkie wideo, które zaciekawi nie tylko te z was, które lubią nowinki techniczne.
Dodał(a): weronika jarek-radłowska , Wtorek 04.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • W łóżku z laptopem

    W łóżku z laptopem

    Zdarza Ci się zabierać laptop do łóżka? Przed snem chętnie korzystasz z komputera i to przez dłuższy czas? Uważaj! Może grozić Ci bezsenność! czytaj więcej