Martini wstrząśnięte, nie mieszane

Kurs barmański I stopnia. Stawiamy tu na praktyczną naukę zawodu. Kursy barmańskie to w ok.. 90 procentach ćwiczenia praktyczne. Każdy uczestnik, który ukończy kurs barmański, jest doskonale przygotowany do pracy w najlepszych lokalach w Polsce.

Martini wstrząśnięte, nie mieszane

Skrócony opis szkolenia: Kurs barmański I stopnia. Stawiamy tu na praktyczną naukę zawodu. Kursy barmańskie to w ok.. 90 procentach ćwiczenia praktyczne. Każdy uczestnik, który ukończy kurs barmański, jest doskonale przygotowany do pracy w najlepszych lokalach w Polsce. 

Opis terminu szkolenia: Dokładny harmonogram szkolenia na naszej stronie www.szkolabarmanow.pl.

Adresaci szkolenia: Szkolenie skierowane jest do osób , które do tej pory nie pracowały jako barman lub mają niewielkie doświadczenie w tym zakresie.

Forma przyjmowania zgłoszeń: Zapisy przyjmujemy telefonicznie , przez email lub formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Cel szkolenia: Profesjonalne wykształecenie pracowników punktów gastronomicznych każdego typu.

Program szkolenia: Kurs Barman I stopnia obejmuje m.in. takie zagadnienia jak: towaroznawstwo alkoholowe , miksologia, psychologia klienta, sztuka barmańska. Dokładny program zajęć znajduje się na naszej stronie www.szkolabarmanow.pl

Opis metodyki szkolenia: Zajęcia w 90 % to przede wszystkim praktyka. Kursanci szkolą swoje umiejętności za orginalnymi barami w prawdziwych , na codzień funkcjonujących lokalach. Dzięki temu po odbyciu szkolenia barmańskiego kursanci bez najmniejszego problemu potrafią szybko i efektownie posługiwać się każdym typem shakera, bezbłędnie wykonać i przystroić kilkadziesiąt drinków. Ukończywszy szkolenie barmańskie kursant będzie umiał rozpoznać i opisać kilkadziesiąt rodzajów alkoholi.

Kwalifikacjach po ukończeniu szkolenia: Kurs Barman I stopnia kończy się egzaminem, na podstawie którego kursanci otrzymują Certyfikat Barmana I stopnia w języku polskim i angielskim. Ukończenie kursu pozwala na wykonywanie zawodu a także prowadzenie lokalu gastronomicznego typu barowego.

Zakres usług wchodzących w szkolenie: Przedstawiamy tutaj szkolenie przez nas cyklicznie organizowane. Istnieje możliwość dostosowania programu i innych warunków szkolenia do potrzeb i zamówienia klienta.

Cena szkolenia: 590.00 zł za 1 osobę

Termin szkolenia: Od 2011-07-02 do 2011-07-10

Czas trwania szkolenia: Dni 4 / godzin 30

Miejsce szkolenia: Łódź (Klub Kokoo)

Typ szkolenia: Szkolenie otwarte

Termin zgłoszeń upływa: 2011-07-02 - Rekrutacja w toku

Kontakt w sprawie szkolenia: tel 126171882 , biuro@szkolabarmanow.pl

Opcja i tryb szkolenia: Stacjonarne / Środek tygodnia

Źródło: inwestycjawkadry.pl

Przeczytaj również:

Najlepsze sposoby na szukanie pracy

Keep smiling po polsku

Instruktorka fintess- zawód z pasją


Dodał(a): Ola Wójcik , Wtorek 07.06.2011 (aktualizacja: 2011-06-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
kebab
praca barmana jest super, wiem bo pracowalam jako barmanaka i to bez żadnego kursu niestety, a bardzo chciałabym takowy ukończyc
Dodano: 2011-06-10 07:09:56 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×