O kobietach z kobietami

Poznaj siebie! Bądź dumna ze swojej kobiecości! Bądź szczęśliwa! Bądź spełniona! Zapraszamy na warsztaty dla kobiet z cyklu Femina Progress organizowane przez Marię Rotkiel i Pracownię Poznawczo – Behawioralną.

O kobietach z kobietami

Czy różnimy się od mężczyzn? Jeśli tak, to w czym jesteśmy "lepsze"? Jak wykorzystać kobiecy potencjał? O czym warto wiedzieć, aby w międzypłciowych relacjach mieć "przewagę"? Jak lepiej rozumieć mężczyzn, co zrobić, aby partner uznawał i szanował nasze potrzeby oraz oczekiwania w relacji? Jak rozwijać i poznawać własną seksualność? Jak budować oraz wzmacniać pozytywną samoocenę? Jak odnosić sukcesy zawodowe oraz prywatne? – na te, oraz wiele innych pytań, dotyczących aspektów kobiecości oraz różnic płciowych, odpowiemy podczas proponowanych warsztatów! Zapraszamy wszystkie kobiety chcące się uczyć i rozwijać swój indywidualny potencjał!

•    Rozwój i świadome wykorzystywanie kobiecych atutów
•    Wiedza na temat różnic płciowych
•    Poznawanie własnej seksualności
•    Poznanie i rozwijanie indywidualnego potencjału - samorealizacja
•    Budowanie i wzmacnianie własnej pozytywnej samooceny
•    Trening kompetencji społecznych oraz kompetencji w zakresie relacji osobistych i zawodowych - rozwój

Cykl składa się z 7 warsztatów psychoedukacyjnych:

Każdy warsztat jest zakończony sesją pt.: "Tao kobiety  – w poszukiwaniu kobiecej seksualności". Program opracowany przez Natalię Joannę Kraus. Godzinna sesja składająca się z ćwiczeń oddechowych pranayamy, asan jogi, ćwiczeń taoistycznych oraz relaksacji według Jacobsona i Schultza – wszystkie ćwiczenia dobrane pod kątem rozwijania świadomej kobiecości.

Zapraszamy do wzięcia udziału w całym cyklu (7 spotkań) lub w pojedynczych warsztatach. Oferta skierowana jest do kobiet pragnących rozwijać swój wewnętrzny potencjał, poznać techniki oraz strategie wykorzystywania swoich kompetencji oraz chcących nabyć psychologiczną wiedzę z zakresu różnic płciowych i kobiecej seksualności.  
Jeśli chcesz lepiej poznać siebie i dowiedzieć się, jak tę wiedzę w pełni wykorzystać to zapraszamy do udziału w naszych warsztatach!

Zapisy oraz szczegółowe informacje na temat warsztatów znajdziesz na stronie www.pracowniapb.pl

Zapraszamy na:

1. Warsztat  pt.: "Rozwój świadomej kobiecości" - potencjał intelektualny, emocjonalny i społeczny kobiet. Mity i fakty dotyczące różnic płciowych. W czym kobiety są "lepsze od mężczyzn?"  Jak efektywnie wykorzystywać swoje atuty? Poznaj siebie i naucz się, jak być kobietą pewną siebie i świadomą swoich zalet!
+ godzinna sesja jogi "Tao kobiety  – w poszukiwaniu kobiecej seksualności"
Termin: 01 października godz.: 10.00 – 16.00

2. Warsztat pt.: "Kobieta świadoma seksualnie"
- rozumienie kobiecej seksualności i własnych reakcji seksualnych, nauka obserwacji własnej seksualności i umiejętność reagowania na nią. Bariery, wstyd, poczucie winy ograniczające seksualność. Mity i fakty, błędne przekonania dotyczące kobiecej seksualności. Rozpoznanie własnych potrzeb i oczekiwań. Rewitalizacja seksualności w związku. Kobieca seksualność w kontekście relacji – potrzeby oraz erotyczny i emocjonalny potencjał kobiet. Jak czerpać satysfakcję z seksu i cieszyć się udanym życiem seksualnym w relacji?
+ godzinna sesja jogi "Tao kobiety  – w poszukiwaniu kobiecej seksualności"
Termin: 08 października godz.: 10.00 – 16.00


3. Warsztat pt.: "Planowanie ścieżki kariery zawodowej z uwzględnieniem wiedzy na temat własnego potencjału osobowościowego"
– jak poznać swoje mocne strony w obszarze zawodowym?  Jak motywować się do konstruktywnego działania? Jak planować własny rozwój – podnosić kompetencje zawodowe? Jak odnosić sukcesy zawodowe i czerpać z pracy satysfakcje?
+ godzinna sesja jogi "Tao kobiety  – w poszukiwaniu kobiecej seksualności"
Termin: 15 października godz.: 10.00 – 16.00

4. Warsztat pt.: "Inteligencja erotyczna"  - jak podtrzymać i pielęgnować erotykę i wzajemną fascynację w długoletniej relacji z partnerem? Jak utrzymać wzajemne zainteresowanie i przeciwdziałać rutynie w związku? Partnerstwo, a zachowanie granic w relacji.
+ godzinna sesja jogi "Tao kobiety  – w poszukiwaniu kobiecej seksualności"
Termin:  05 listopada godz.: 10.00 – 16.00

5. Warsztat pt.: "Komunikacja werbalna oraz niewerbalna w aspekcie płciowości"  - różnice płciowe w komunikacji między kobietami a mężczyznami. Werbalna przewaga kobiet – różnice płciowe w aspekcie kompetencji komunikacji werbalnej. Zasady komunikacji niewerbalnej – jak ją odczytywać? Niewerbalne komunikaty w obszarze "międzypłciowego porozumienia" – jak lepiej rozumieć to, co nie zostało powiedziane wprost słowami? Czego "mężczyźni nie rozumieją" – specyfika komunikacji kobiet, oraz jak lepiej rozumieć mężczyzn?
+ godzinna sesja jogi "Tao kobiety  – w poszukiwaniu kobiecej seksualności"
Termin: 19 listopada godz.: 10.00 – 16.00

6. Warsztat pt.: "Rozwój osobistego potencjału" – trening interpersonalny w zakresie poznania własnego potencjału – kompetencji oraz obszarów, które można zmienić. Poznanie siebie – swoich mocnych i słabszych stron - gwarancją sukcesu w relacjach! Kobiecy potencjał w kontekście relacji interpersonalnych – ćwiczenia oraz trening w zakresie aktualnych potrzeb i trudności uczestniczek szkolenia  – ćwiczenia, przykłady, autoanaliza.
+ godzinna sesja jogi "Tao kobiety  – w poszukiwaniu kobiecej seksualności"
Termin: 03 grudnia godz.: 10.00 – 16.00

7. Warsztat pt.: "Radzenie sobie ze stresem z elementami treningu asertywności oraz psychodietetyki" – poznanie technik oraz strategii radzenia sobie ze stresem. Trening asertywności. Kobiecy potencjał w zmaganiu się z codziennymi problemami i trudnościami – ćwiczenia, przykłady, autoanaliza. Psychodietetyka – holistyczne strategie dbania o kondycję i nastrój – żywieniowa profilaktyka stresu i zaburzeń nastroju!
+ godzinna sesja jogi "Tao kobiety  – w poszukiwaniu kobiecej seksualności"
Termin: 10 grudnia września godz.: 10.00 – 16.00

Warsztaty z cyklu Femina Progress prowadzi Maria Rotkiel wraz z zespołem:

Maria Rotkiel - mgr psychologii, certyfikowany Terapeuta Poznawczo – Behawioralny  nr licencji 129, Specjalista Public Relations, doktorantka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na wydziale kulturoznawstwa, ekspert w mediach. Specjalizacja: terapia par i rodzinna, rozwój osobisty, doradztwo zawodowe (w tym doradztwo z zakresu kreowania wizerunku medialnego), mediacje i negocjacje, interwencja kryzysowa, zaburzenia nastroju, uzależnienia. Prowadzi praktykę psychoterapeutyczną oraz szkolenia i treningi psychoedukacyjne, coachingowe oraz PR-owe.                                                     

O kobietach z kobietami

Więcej informacji na:
www.pracowniapb.pl


Przeczytaj również:

Uwaga praca!
Poznaj swój potencjał zawodowy


Dodał(a): Karolina Czaja , Poniedziałek 01.08.2011 (aktualizacja: 2011-08-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
paula2509
;p
Dodano: 2011-08-23 12:52:09 Zgłoś nadużycie
kobieta
Lubię To! ;D
Dodano: 2011-08-03 09:57:50 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×