Warsztat z autoprezentacji

Warsztat pozwoli na zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu: podnoszenia jakości swojej autoprezentacji, odkrywania i korzystania z unikalnego, indywidualnego stylu autoprezentacji, savoir-vivre i etykiety.

Warsztat z autoprezentacji

Adresaci szkolenia: Warsztat skierowany jest do osób, które: często występują przed publicznością, mają bezpośredni kontakt z klientami, często kontaktują się z partnerami biznesowymi, nie uczestniczyły wcześniej w projekcie Collegium Civitas Edukacja przez Całe Życie.

Program warsztatu obejmuje zagadnienia: trening skuteczności osobistej, prezencja i styl, kultura osobista, savoir-vivre towarzyski, etykieta biznesu Opis metodyki szkolenia Program kursu obejmuje 20 godzin zajęć warsztatowych Kwalifikacjach po ukończeniu szkolenia Uzyskanie certyfikatu. Warunki ukończenia szkolenia Warunkiem uzyskania certyfikatu będzie uczestnictwo w zajęciach.  

Cena szkolenia: Bezpłatne
Termin szkolenia: 12-13 czerwca 2011
Miejsce szkolenia: Warszawa (Collegium Civitas)

Termin zgłoszeń: do 23 maja 2011
Kontakt w sprawie szkolenia: igor.belczewski@collegium.edu.pl

Źródło: www.inwestycjawkadry.pl

Przeczytaj również:

Jak dobrze wypaść na zebraniu służbowym

Jak zrobić dobre wrażenie w 10 sekundDodał(a): Redakcja , Wtorek 19.04.2011 (aktualizacja: 2011-11-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
olcha
Często warsztaty z autoprezentacji odbywają się w Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania, prowadzi to specjalista, a na koniec jest praca przy kamerze, po czym możemy zobaczyć jak się prezentujemy. Świetna sprawa zobaczyć siebie w takiej sytuacji, potem analizuje to ekspert i mówi, co ewentualnie powinnićmy zmienić we własnej wypowiedzi. http://www.wskiz.edu/index.php?option=com_content&task=view&id=2689&Itemid=415
Dodano: 2011-07-07 20:29:20 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×