Zajrzyj w głąb siebie

Pracownia Poznawczo-Behawioralna to miejsce, które zostało stworzone specjalnie dla Ciebie. Miejsce, w którym wszystkie działania ukierunkowane są na pomaganie, poprawianie jakości życia i wspieranie rozwoju.

Zajrzyj w głąb siebie

Pracownia Poznawczo-Behawioralna jest firmą, której celem jest dostarczanie wiedzy i umiejętności osobom zainteresowanym rozwojem osobistym oraz zawodowym, podnoszeniem swoich kompetencji, kwalifikacji oraz poziomu satysfakcji z codziennego funkcjonowania. Nasza oferta jest skierowanaZajrzyj w głąb siebie do osób pragnących rozwijać się i wzmacniać swoją efektywność oraz poczucie wartości poprzez znajomość własnego potencjału i poznanie sposobów jego efektywnego wykorzystywania. Prowadzimy treningi, szkolenia tematyczne oraz cykle warsztatów zapraszając do współpracy z nami specjalistów w danej dziedzinie. Nasi trenerzy od wielu lat prowadzą szkolenia z zakresu między innymi: coachingu, rozwoju osobistego, rozwoju zawodowego, seksuologii, psychodietetyki, psychoterapii poznawczo- behawioralnej, interwencji kryzysowej i każdorazowo są bardzo wysoko oceniani przez uczestników zarówno w obszarze stylu prowadzenia zajęć jak i przygotowania merytorycznego.

PRACOWNIA POZNAWCZO – BEHAWIORALNA
Ul. Słoneczna 36, Warszawa
tel.: 600-960-462
www.pracowniapb.pl
Email: szkolenia@pracowniapb.pl

Zajrzyj w głąb siebie
Maria Rotkiel - mgr psychologii, certyfikowany Terapeuta Poznawczo – Behawioralny  nr licencji 129, Specjalista Public Relations, doktorantka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na wydziale kulturoznawstwa. Specjalizacja: rozwój osobisty, doradztwo zawodowe (w tym doradztwo z zakresu kreowania wizerunku medialnego), mediacje i negocjacje, interwencja kryzysowa, terapia poznawczo – behawioralna (między innymi): zaburzeń nastroju, terapii par, uzależnień. Prowadzi praktykę psychoterapeutyczną oraz szkolenia i treningi psychoedukacyjne, coachingowe oraz PR – owe.   

Maria Rotkiel tel.: 604-454-874

Więcej informacji na www.mariarotkiel.pl.


Dodał(a): Marcelina Romańska , Czwartek 21.07.2011 (aktualizacja: 2011-08-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×