UWAGA KONKURS: "Bądź jak Audrey Hepburn"!

Mamy dla Ciebie kolejną zabawę, w której do wygrania są ekstra nagrody!

mk_konkursaudrey.jpg

Uwielbiasz filmy z Audrey Hepburn? Fascynują Cię klimaty vintage? A może jesteś fanką klasycznego stylu tej wielkiej gwiazdy? To świetnie! Tym razem mamy bowiem nie lada gratkę dla fanek Audrey Hepburn i nie tylko! Jeśli lubisz ciekawą literaturę kobiecą, ten konkurs z całą pewnością jest również dla Ciebie! A może znasz kogoś, kto uwielbia filmy z Audrey lub jest miłośnikiem stylu vintage? Nagroda w naszym konkursie będzie świetnym prezentem dla tej osoby! 


Wkrocz do świata blichtru 

Marzysz o tym, aby choć na chwilę wyrwać się z otaczającej Cię, szarej rzeczywistości? To nic trudnego! Zapraszamy Cię do wejścia w klimat nowojorskiego blichtru, gdzie wkroczysz w pełen wdzięku, ale i tajemnic socjety Manhattanu, wielki świat glamour! A to wszystko dzięki książce Mitchella Kriegmana "Być jak Audrey Hepburn".O książce 

Ta pozycja to wprost idealna powieść dla fanek Audrey Hepburn oraz dla każdej kobiety, która pragnie choć na chwilę wyrwać się z codziennej, przytłaczającej rzeczywistości!

„To książka dla każdej kobiety, która wierzy w magiczną moc doskonałej sukni. Kriegman stworzył pełną uroku baśniową opowieść, która została napisana tak sprawnie, że każda kobieta ją czytająca bez trudu wczuje się w przeżycia młodej Lisbeth. Być jak Audrey Hepburn z pewnością zyska uznanie szerokiej publiczności” – Julie Cross, bestsellerowa autorka "Burzy".

audreuh600.jpg

Być jak Audrey Hepburn, Wydawnictwo kobiece 


Naszą recenzję tej książki przeczytasz tutajKONKURS: "Bądź jak Audrey Hepburn"

 Co można wygrać? 

Do wygrania są 3 egzemplarze książki Mitchella Kriegmana "Być jak Audrey Hepburn"! 

Co trzeba zrobić, by wygrać?

Aby zgarnąć książkę należy odpowiedzieć na pytanie: Którą ze sławnych kreacji Audrey Hepburn najchętniej byś przymierzyła i dlaczego? 

Na odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem i numerem telefonu czekamy pod adresem mailowym: redakcja@milionkobiet.pl 

Konkurs trwa od: 08.12. do 15.12. Laureatki ogłosimy w serwisie 16.12.

Powodzenia!

Regulamin zabawy znajdziesz tutaj

zdjęcia: materiały prasowe  


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 08.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×