Konkurs na stylizację sezonu - IV edycja

Interesujesz się modą? Uwielbiasz projektować lub zestawiać ze sobą różne ubrania? Chciałabyś zaprezentować się na łamach magazynu HOT moda&shopping? Prześlij swoje zdjęcie i poddaj swoje stylizacje ocenie Marcina Paprockiego!

stylizacja sezonu

Wybierz jeden z tematów podanych poniżej i zaproponuj wymyśloną przez siebie stylizację. Możesz przygotować po jednej stylizacji na każdy z 2 tematów!

1. szorty

2. białe rurki

Aby wziąć udział w akcji należy zrobić zdjęcie całej swojej sylwetki w stworzonej przez siebie stylizacji i wysłać wraz z opisem marek poszczególnych części garderoby.

Zdjęcia należy wysyłać na adres: redakcja@hotmoda.pl. W temacie maila wpisz: "Stylizacja sezonu".

Najlepsze propozycje, wybrane przez Marcina Paprockiego zostaną opublikowane w magazynie HOT!

Do zgłoszenia należy dołączyć swoje dane osobowe, adres korespondencyjny, wiek oraz oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem i jego akceptacji, zgodę na przetwarzanie danych osobowych i publikację wizerunku poprzez zamieszczenie w e-mailu następujących klauzul:


Oświadczam, iż zapoznałam się i akceptuję regulaminu Konkursu „Konkurs na stylizację sezonu”. Wyrażam zgodę dla Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wilczej 50/52 na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z realizacją konkursu oraz dostarczeniem nagrody. W przypadku wygrania w konkursie, na publikację moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska oraz wizerunku na stronie internetowej www.milionkobiet.pl i w magazynie Hot Moda&Shopping.

HOT Nagroda!    

Autorka najciekawszej stylizacji otrzyma nagrodę niespodziankę.


Tutaj znajdziesz regulamin konkursu!
Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Środa 09.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×