KONKURS! LIKE MOTHER & LIKE DAUGHTER!

Dowiedz się, co zrobić, by wygrać dla siebie i Mamy udział w wyjątkowych warsztatach „Like Mother & Like Daughter”!

konkurs.jpg

Wczoraj obchodzony był w Polsce Dzień Matki, a każda na z nas na pewno starała się uprzyjemnić Mamie Jej dzień. A co powiesz na to, aby celebrowanie tego święta nie skończyło się na wczorajszym dniu? Proponujemy Ci kolejny - cały dzień spędzony wspólnie z Mamą na warsztatach Like Mother & Like Daughter oraz pełnej stylizacji przeprowadzonej przez profesjonalistów! Wygraj wstęp na warsztaty w naszym konkursie!


Już 11 czerwca w nowo otwartym Concept Store Yes na ulicy Mokotowskiej w Warszawie zwyciężczynie będą miały możliwość przenieść się do świata najnowszych trendów. Na spotkaniu pojawią się także sławne matki i ich córki. Głównym punktem spotkania będą warsztaty rozwojowe, które poprowadzi przedstawiciel szkoły kształtowania relacji międzyludzkich Friedemanna Schulza von Thun, Janusz Kozakoszczak.

Oprócz tego w programie jest przewidziany interaktywny panel z udziałem ekspertów. Za panel dotyczący pielęgnacji będzie odpowiedzialna klinika Le Spa. W planie znajdziemy też spotkanie ze stylistkami Harper's Bazaar Polska, które odpowiedzą na pytanie „Czy mama i córka mogą mieć wspólną garderobę/biżuterię?”, a także metamorfozy, lekcja makijażu oraz porady, jak dostosować pielęgnację do wieku i potrzeb skóry.


KONKURS

Co należy zrobić, aby wziąć udział w naszym konkursie? 

Wystarczy, że prześlesz wasze wspólne zdjęcie (mama i córka) wraz z odpowiedzią na pytanie:

Dlaczego kochasz swoją mamę?


Pracę prześlij na adres: dzienmatki@marquard.pl

Na zgłoszenia czekamy do: 05.06.2016.

3 najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniem dla matki i córki na warsztaty Like Mother & Like Daughter oraz biżuterią marki YES o wartości 1000 złotych!


Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ.

POWODZENIA!

konkurs-like-mother-like-daughter_5745b58a.jpeg

Zobacz też: 



Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 27.05.2016 (aktualizacja: 2016-06-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×