"Księga ukrytych pragnień"

Zapraszamy Cię do udziału w konkursie, w którym do wygrania są książki Megan Hart "Trzy oblicza pożądania", idealne na nadchodzące długie, jesienne wieczory!


W naszym konkursie możesz wygrać jedną z 15 książek Megan Hart "Trzy oblicza pożądania".

trzy_oblicza_pozadania8cm_opaskaww.jpgAby wziąć udział w konkursie należy krótko odpowiedzieć na pytanie: Jakie pokusy towarzyszą Ci na co dzień: słodycze, romanse, zakupy, a może coś całkiem innego? (maksymalny limit słów to 50). Zgłoszenia należy wysyłać na adres: milionkobiet@milionkobiet.pl. W temacie maila prosimy dopisać: "Księga ukrytych pragnień".


15 najciekawszych odpowiedzi zostanie nagrodzone!

Do odpowiedzi prosimy dołączyć swoje imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz adres korespondencyjny.  

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu MilionKobiet.pl.

Rejestracja w serwisie MilionKobiet.pl.


Na zgłoszenia czekamy do 14.11.2012 do godziny 24:00.

Tutaj znajdziesz regulamin konkursu!


Megan Hart "Trzy oblicza pożądania"


Nigdy nie zdradziłam męża. Nie miałam też żadnych powodów, by podejrzewać, że on mnie zdradził. A teraz zapraszaliśmy obcą osobę do naszego łóżka. Musiałabym być stuknięta, żeby nie czuć niepokoju.

Intrygująca historia i odważne erotyczne sceny. 3 października miała premierę najgorętsza książka roku „Trzy oblicza pożądania” Megan Hart.

"Trzy oblicza pożądania” wpisują się w panującą obecnie modę na powieści erotyczne dla kobiet. Anne ma kochającego męża Jamesa, piękny dom nad jeziorem i na pozór prowadzi beztroskie życie. Chociaż kocha męża, czuje że w ich związku czegoś brakuje. Niespodziewana wizyta Alexa, dawnego przyjaciela Jamesa, sprawia, że wszystko nagle się zmienia. Powstaje erotyczny trójkąt, w którym namiętności i pożądanie zwyciężają nad zdrowym rozsądkiem…  Co przyniesie układ, który połączył tę trójkę?

Megan Hart odważnie opisuje mocne erotyczne sceny, ale nigdy nie przekracza granicy dobrego smaku.

Megan Hart to jedna z najbardziej dojrzałych i utalentowanych pisarek współczesnej literatury erotycznej. Doceniona przez wpływowy New York Times – znalazła się na ich liście bestsellerowych autorów. Napisała ponad 30 książek, które cieszą się popularnością na całym świecie. Tworzy przede wszystkim romanse i erotyki, ale także horrory, książki fantasy i science-fiction.

Wydawca książek Mira publikuje ok. 50 tytułów rocznie. Są to książki autorstwa zarówno najbardziej poczytnych autorów, których nazwiska są obecne na liście bestsellerów amerykańskiego dziennika New York Times, jak i obiecujących debiutantów. Nakładem Miry często ukazują się pozycje wydawane po raz pierwszy w Polsce. Wśród gatunków literackich można znaleźć adresowane do kobiet powieści sensacyjno-kryminalne, obyczajowe, historyczne, romanse, thrillery czy literaturę określaną jako paranormal. W ofercie wydawcy znalazły się m.in. takie bestsellery jak: "Dotyk zła", "Zło konieczne" i "Śmiertelne napięcie" Alex Kavy, "Krzyk ciszy"i "Dogonić rozwiane marzenia" Elizabeth Flock, "Bez skrupułów" i "Osaczona" TessGerritsen, "Komu zaufać?" Nory Roberts, "Wybranka bogów" P.C. Cast czy "Dotknąć prawdy" Antoinette van Heugten. Mira należy do koncernu Harlequin, wydawcy literatury kobiecej, obecnego na polskim rynku od 1991 roku.
Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 31.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (6)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
kasias
Wygrałam, cieszę się bardzo i Dziękuję;)
Dodano: 2012-11-21 20:58:11 Zgłoś nadużycie
codzienna
Jestem ciekawa tej ksiązki:-)
Dodano: 2012-11-13 08:14:57 Zgłoś nadużycie
Anonim
vpHheF , plxtuflqlsqf, [link=http://ccebstvmzgtf.com/]ccebstvmzgtf[/link], http://jxebzcosfdoj.com/
Dodano: 2012-11-11 02:37:46 Zgłoś nadużycie
Anonim
QyX2ze swiuvcvljpee
Dodano: 2012-11-10 14:47:23 Zgłoś nadużycie
Anonim
I love reading these articles baescue they're short but informative.
Dodano: 2012-11-09 21:05:12 Zgłoś nadużycie
milusiaelunia
pożądanie wyzwala i zniewala :)
Dodano: 2012-11-07 20:15:39 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×