Niezapomniana przygoda z okazji Dnia Matki – konkurs!

Zabierz mamę do Berlina na koncert Justina Timberlake’a! Zobacz szczegóły!

Niezapomniana przygoda z okazji Dnia Matki – konkurs!

Niezapomniana przygoda z okazji Dnia Matki – konkurs!


Już powoli nadchodzi jeden z najpiękniejszych dni w roku – Dzień Matki, który obchodzimy 26. maja. Ta data przypomina każdemu o wspaniałej i niepowtarzalnej więzi, jaką jest relacja Mamy i jej dziecka. Od najmłodszych lat to właśnie Matka staje się autorytetem w życiu dziecka i prowadzi go przez kolejne etapy poznawania świata. Każda Mama to wyjątkowa osoba. Uczy swoją pociechę stawiać pierwsze kroki, opatruje rozbite kolana, wyciera łzy po niejednym rozczarowaniu i motywuje, by iść do przodu mimo różnych przeciwności losu.

W dzisiejszym świecie, gdy tempo życia jest coraz szybsze, ciężko znaleźć okazję, aby znów spędzić ze swoją Mamą tyle czasu, co w latach dzieciństwa. Trudno jest także wymyślić dobry prezent, który pozwoliłby odpowiednio świętować tę okoliczność.

Klub zakupowy Limango przygotował na tę okazję specjalny konkurs, w którym do wygrania jest niepowtarzalny wyjazd na koncert Justina Timberlake’a do Berlina dla dwóch osób. Koncert odbędzie się w dniu 6.05.2014, a Limango zapewni zakwaterowanie oraz zwrot kosztów podróży. Jedyne, co należy zrobić, to napisać, dlaczego chce się wyjechać na ten koncert wraz ze swoją Mamą. Odpowiedzi można zamieszczać TUTAJ. Oceniana będzie kreatywność prac.

Nagroda w konkursie to idealny prezent-niespodzianka dla każdej Matki, dający możliwość spędzenia weekendu marzeń ze swoim dzieckiem i wybrania się na niezapomniany koncert. Takie dwa dni to świetna zabawa zarówno dla Mamy, jak i dla jej często dorosłej już pociechy, a także okazja do przywołania wielu wspomnień, kiedy to właśnie Matka uczyła swoje dziecko, czym jest muzyka i jak ją odbierać.

Limango.pl to internetowy klub zakupowy dla kobiet i młodych rodzin, w którym mogą kupować wyłącznie zarejestrowani członkowie. W ofercie znaleźć można produkty renomowanych marek - czasami nawet do 80% taniej. Firma organizuje kampanie sprzedażowe dla swoich klientów, trwające od 2 do 5 dni w ścisłej współpracy ze znanymi markami z całej Europy. Celem Limango jest stworzenie miejsca, gdzie wyjątkowe produkty będzie można kupić bezpiecznie i wygodnie oraz w atrakcyjnych cenach.


Źródło/Foto: Mat. prasoweDodał(a): Magdalena Tokarczyk , Wtorek 13.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×