take it on together - razem jesteśmy silniejsze

Masz przyjaciółkę z którą wspólnie motywujecie się do aktywności fizycznej? Wspólnie biegacie, jeździcie na rowerze lub uprawiacie inny sport? Wyślij nam zdjęcie, na którym pokażesz, w jaki sposób aktywnie spędzasz czas ze swoją przyjaciółką i wygraj atrakcyjne nagrody!


Ania Werblińska - kapitan polskiej narodowej drużyny siatkówki

Ania Werblińska - kapitan polskiej narodowej drużyny siatkówki


Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać do redakcji zdjęcia, które będą przedstawiały aktywność fizyczną Twoją oraz Twojej przyjaciółki. Pokaż nam, jak wspólnie biegacie, pływacie, tańczycie energetyczną zumbę lub macie zupełnie inny pomysł na aktywność fizyczną!

Zdjęcia należy wysyłać na adres: milionkobiet@milionkobiet.pl. W temacie maila wpisz: "take it on together – razem jesteśmy silniejsze".

Uczestniczka Konkursu może wysłać tylko jedno zgłoszenie (zawierające jedno lub większą liczbę zdjęć).

Do zgłoszenia należy dołączyć swoje dane osobowe, adres korespondencyjny, wiek oraz oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem i jego akceptacji, zgodę na przetwarzanie danych osobowych i publikację wizerunku poprzez zamieszczenie w e-mailu następujących klauzul:


Oświadczam, iż zapoznałam się i akceptuję regulaminu Konkursu "take it on together – razem jesteśmy silniejsze". Wyrażam zgodę dla Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wilczej 50/52 na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z realizacją konkursu oraz dostarczeniem nagrody. W przypadku wygrania w konkursie, na publikację moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska oraz wizerunku na stronie internetowej www.milionkobiet.pl.

torba adidas

Spośród wszystkich nadesłanych stylizacji, Jury wybierze 6 najciekawszych, które zostaną pokazane na portalu MilionKobiet.pl. Wyślij zdjęcie i wygraj torbę adidas dla siebie i swojej przyjaciólki!

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu MilionKobiet.pl.

Rejestracja w serwisie MilionKobiet.pl.


Na zgłoszenia czekamy do 9 września 2012.

Tutaj znajdziesz regulamin konkursu.


Dołącz do adidas women all sports team, weź udział w treningach z ambasadorami adidas i wygraj wyjazd na adidas Training Academy w Brazylii. Więcej informacji znajdziesz na: adidas.pl i Facebooku!


KLIKNIJ I ZOBACZ WYNIKI!

PerformanceWomen_logo_BWp.jpg


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Wtorek 21.08.2012 (aktualizacja: 2012-09-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (6)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
moniaczek04
Wyniki już są, znajdziecie je tu: http://www.milionkobiet.pl/wyniki-konkursow/wyniki-konkursu-take-it-on-together-razem-jestesmy-silniejsze,10627,1,a.html

:)
:)
:)
:)
:)
:)
Dodano: 2012-09-12 15:04:53 Zgłoś nadużycie
Soleil
ja tez wysłałam:) a kiedy będą wyniki?:) czekam z przyjaciółką z niecierpliwością:)
Dodano: 2012-09-10 09:41:55 Zgłoś nadużycie
300561
ja już wysłałam,może się uda?
Dodano: 2012-09-07 21:13:44 Zgłoś nadużycie
MilionKobiet
Katarzyna87 - niestety, na zdjęciu muszą być dwie przyjaciółki... :
Dodano: 2012-08-29 15:11:43 Zgłoś nadużycie
Katarzyna87
Jak najbardziej aktywnie ale mój wysiłek (siłownia, jazda na rowerze, biegi przełajowe) odbywają sie w towarzystwie przeciwnej płci (czyt. Panów). Czy zamiast przyjaciółki może byc zdjęcie z przyjacielem?
Dodano: 2012-08-28 22:13:48 Zgłoś nadużycie
Soleil
SUUUUPER!!!!!!!!!!!!!! ja już wysłałam:) czekamy z przyjaciółką na wyniki:)
Dodano: 2012-08-28 14:27:53 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×