UWAGA! KONKURS: Zakochane we Francji

Wygraj kobiecy bestseller!

662konkurs.jpg

Kochasz Francję i kolekcjonujesz wszystko, co z nią związane? A może dopiero chciałabyś zakochać się w tym pięknym kraju? Teraz masz okazję! W naszym konkursie do wygrania jest bowiem 6 egzemplarzy bestsellera - książki Marcii De Sanctis pt.: "100 miejsc we Fancji, które każda kobieta powinna odwiedzić"

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie? 

W tej eleganckiej książce, Marcia DeSanctis staje się twoją najmądrzejszą, najbardziej uroczą, hojną i odkrywczą przyjaciółką — twoją osobistą przewodniczką. Ta publikacja to prawdziwy skarb dla kobiet, które chcą blisko poznać ten kraj, od najbardziej powierzchownych, ale stylowych przyjemności (zakupy bielizny i perfum) poczynając, a na głębszych i pełnych niuansów poziomach kończąc. Nieważne czy podróżujesz do Francji samolotem, czy tylko w twojej wyobraźni – będziesz prawdziwie delektować się tą przejażdżką. Być może z kieliszkiem szampana w ręku lub z  filiżanką kawy. – Dani Shapiro o książce. 


Rozpisany na 100 rozdziałów list miłosny do Francji, a także podręcznik podpowiadający innym kobietom, w jaki sposób same mogą przeżyć tę miłosną przygodę... Wyborna inspiracja do przyszłych podróży. – „San Francisco Chronicle” o książce. 

francjakonkurs.jpg

Chcesz mieć w swojej bibliotece tę pozycję? Nic prostszego! Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie.

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć jedną z 6 książek?

1. Krótko odpowiedz na pytanie:

"Jak wyobrażasz sobie swój wymarzony weekend spędzony we Francji?"

2. Wyślij e-mail z odpowiedzią oraz twoim imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem pocztowym na adres: redakcja@milionkobiet.pl

Konkurs trwa od 02.09.2016r. do 07.09.2016r.

Laureautów konkursu ogłosimy na łamach naszego serwisu już 09.09.! 

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Powodzenia! Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 02.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×