Wybieramy Najbardziej Męski Fan Page w Polsce!

Ruszył wielki konkurs portalu MilionKobiet.pl i magazynu Cosmopolitan! Wspólnie z Wami wybierzemy Najbardziej Męski Fan Page w Polsce! Już dziś przyłącz się do naszej zabawy!


Wybieramy Najbardziej Męski Fan Page w Polsce!

Co kobiety robią na Facebooku? Nie tylko plotkują i wymieniają się przepisami kulinarnymi. Lubią też oglądać ciacha, czyli zdjęcia seksownych facetów!


Czas poznać prawdziwą siłę fanów! Oto wybory, które wyłonią Najbardziej Męski Fan Page w Polsce!Głosowanie potrwa od 24.07.2012 do 26.08.2012

Właściciel zwycięskiego Fan Page'a, który zdobędzie największą liczbę głosów od  Użytkowników, otrzyma telefon Samsung Wave 3.

Samsung Wave 3

Wartość nagrody: 1299 zł brutto, laureat wpłaca podatek w wysokości 10% od wartości nagrody, czyli 130 zł brutto.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie będzie umieszczenie na swoim Fan Page'u logotypu akcji z linkiem: http://www.milionkobiet.pl/konkurs-joy,14,wybieramy-najbardziej-meski-fan-page-w-polsce,1.html zaraz po przyjęciu nominacji.


Logotyp zostanie wysłany przez redakcję portalu.

koles z plansza i logo miliona i cosmo.jpg


Właściciele nominowanych Fan Page'y są proszeni o wrzucanie co najmniej 3 razy w tygodniu posta na swojego Fan Page'a z linkiem do konkursu: http://www.milionkobiet.pl/konkurs-joy,14,wybieramy-najbardziej-meski-fan-page-w-polsce,1.htmlbaton najbardziej meski fanpage.jpg

Tutaj znajdziesz regulamin konkursu!

Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Wtorek 24.07.2012 (aktualizacja: 2012-08-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×