Wygraj bilety na koncert Ani Dąbrowskiej!

Z początkiem grudnia Stodoła zostanie otulona łagodnością, za sprawą magicznych brzmień i oczarowujących tekstów, które zaprezentuje Ania Dąbrowska. Jeśli chcecie doświadczyć tego na własnej skórze, weźcie udział w naszym konkursie i zgarnijcie bilety!

Wygraj bilety na koncert Ani Dąbrowskiej!

Wygraj bilety na koncert Ani Dąbrowskiej!


Ania niewątpliwie należy do najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Jest nie tylko wokalistką, ale także producentką, kompozytorką i autorką tekstów, które pisze również dla innych Artystów. Ania ma na koncie osiem Fryderyków oraz wiele innych nagród i wyróżnień, a wszystkie z pięciu wydanych do tej pory krążków uzyskały status Platynowej Płyty. Łączna sprzedaż albumów Ani przekroczyła 200 000 egzemplarzy, dzięki czemu w podsumowaniu 10-ciolecia przygotowanym przez Związek Producentów Audio Video dotyczącym najchętniej kupowanych płyt minionej dekady, Artystka uplasowała się na 3 miejscu. Krążek zatytułowany "Ania Movie", będący zbiorem nowych aranżacji przebojów znanych ze świata filmowego, był najczęściej kupowanym polskim albumem w 2010 roku. Najnowsza płyta Ani, "Bawię się świetnie", została okrzyknięta przez krytyków najlepszym krążkiem w dorobku Artystki.

Już od 10 lat Ania Dąbrowska oczarowuje polską publikę swoją nietuzinkową barwą głosu i wyróżniającym się na tle innych wykonawców poziomem warstwy tekstowej.

Jeśli chcecie uczcić okrągłą rocznicę debiutu fonograficznego Ani Dąbrowskiej, wyśmienitą ku temu okazją będzie koncert w warszawskiej Stodole, który odbędzie się 1 grudnia 2013r.

Mamy dla Was dwa pojedyncze bilety!!!

Co należy zrobić aby wygrać?Odpowiedź na pytanie "Która płyta Ani Dąbrowskiej podoba Ci się najbardziej i dlaczego?" prosimy przesyłać na adres mailowy: milionkobiet@milionkobiet.pl, umieszczając w tytule maila "Koncert Ani Dąbrowskiej". Autor najciekawszej odpowiedzi, otrzyma dwa pojedyncze bilety na to wydarzenie. Udział w konkursie mogą wziąć jedynie osoby, spełniające warunki regulaminu konkursowego.

REGULAMIN KONKURSU

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 28.11.2013r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 29.11.2013r. Bilety będą do odbioru w dniu koncertu na miejscu wydarzenia, czyli w Centralnym Klubie Studentów Politechniki Warszawskiej "STODOŁA" przy ul. Batorego 10 w Warszawa.

Powodzenia!


belka-mk-662-c73e942e2f9c0570eecefb03ab870ae3_9bbc6c.jpg

Zapraszamy do słuchania największych hitów Ani Dąbrowskiej!


Źródło/Foto: MilionKobiet.pl/Mat. prasowe


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 25.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×