Wygraj bilety na koncert Backstreet Boys

Legendarny boysband Backstreet Boys wystąpi po raz drugi w Polsce! Chcecie to zobaczyć? Weźcie udział w naszym konkursie!

Wygraj bilety na koncert Backstreet Boys

Wygraj bilety na koncert Backstreet Boys

Ostatnia wizyta uroczych chłopaków z Backstreet Boys, do których wzdychała niejedna z nas jako nastolatka, została zapamiętana jako wielki sukces. 23 lutego w Warszawie zespół dał fenomenalny koncert. Ci którzy nie mieli okazji zobaczyć na żywo chłopaków po latach, albo nie starczyło dla nich biletów, mamy dobre wieści!

Nicholas "Nick" Carter, Brian "B-Rock" Littrell, Howard "Howie" Dorough, Alexander "AJ" McLean, Kevin "Kev" Richardson - wystąpią w Polsce już 27 lipca 2014 roku w Ergo Arenie mieszczącej się na granicy Gdańska i Sopotu.

Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie muzyczne!!!

KONKURS

Jeśli to właśnie Ty chcesz zdobyć jedno z 3 podwójnych biletów na koncert Backstreet Boys, który odbędzie się 27 lipca 2014 roku w Ergo Arenie, wystarczy, że odpowiesz na jedno pytanie: "Którego z członków Backstreet Boys lubisz najbardziej i dlaczego?". Odpowiedzi proszę wysyłać na adres mailowy: milionkobiet@milionkobiet.pl w tytule maila wpisując "Backstreet Boys w Ergo Arenie". W treści maila proszę załączyć następujące informacje: imię, nazwisko, adres korespondencyjny oraz nr telefonu kontaktowego. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16.07.2014r. Listę laureatów ogłosimy 17.07.2014r. Bilety zostaną wysłane drogą pocztową, dlatego uprzejmie prosimy o załączenie adresu korespondencyjnego.

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją - REGULAMINU KONKURSOWEGO


CZEKAMY NA WASZE ZGŁOSZENIA!

Dodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 08.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×