Wygraj bilety na koncert Marii Peszek!

Cenicie twórczość Marii Peszek? Jesteście ciekawi, czym prowokuje publiczność aktualnie na swoich koncertach? Czy też po prostu chcielibyście usłyszeć ją na żywo? My damy Wam taką możliwość!

Wygraj bilety na koncert Marii Peszek!

Wygraj bilety na koncert Marii Peszek!


Tej Artystki nie trzeba nikomu przedstawiać. Najpierw uwiodła nas płytą "Miasto mania", uzależniła albumem "Maria Awaria", aż w końcu wystawiła na próbę wraz z krążkiem "Jezus Maria Peszek". Na całe szczęście nie porzuciła!

22 listopada w warszawskiej Stodole odbędzie się koncert Marii Peszek, jest to dobra okazja do tego aby usłyszeć na żywo kawałki z ostatniej, dość kontrowersyjnej płyty "Jezus Maria Peszek - klimat jaki artystka tworzy podczas występu budzi naprawdę duże emocje. Delikatnie ujmując - skrajne. Warto przekonać się o tym na własnej skórze!

Dla śmiałków mamy do rozdania dwa pojedyncze bilety na koncert Marii Peszek, który odbędzie się 22 listopada 2013 w warszawskim Klubie Stodoła.

Co należy zrobić aby wygrać?

Odpowiedź na pytanie "Kim dla Ciebie jest Maria Peszek?" prosimy przesyłać na adres mailowy: milionkobiet@milionkobiet.pl, umieszczając w tytule maila "Koncert Marii Peszek". Osoba, której odpowiedź, będzie najbardziej poruszająca, otrzyma dwa pojedyncze bilety na to wydarzenie. Udział w konkursie mogą wziąć osoby, spełniające warunki regulaminu konkursowego.

Do zgłoszenia należy dołączyć swoje dane osobowe, adres korespondencyjny, wiek i nr telefonu kontaktowego.TUTAJ ZNAJDZIESZ REGULAMIN KONKURSU


Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 października 2013 roku.

Zapraszamy do słuchania najnowszego krążka Marii Peszek "Jezus Maria Peszek", może podziała inspirująco!

belka-mk-662-c73e942e2f9c0570eecefb03ab870ae3_9bbc6c.jpg


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 06.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×