Wygraj książkę na lato!

Zapraszamy Cię do udziału w konkursie, w którym do wygrania są książki Prószyńskiego i S-ki, idealne do wakacyjnej walizki lub na weekend!

Wygraj książkę na lato!
Wygraj książkę na lato!


W naszym konkursie możesz wygrać książki Prószyńskiego i S-ki: "Słońce za zakrętem" Magdaleny Giedrojć, "Serce tygrysicy" Aisling Juanjuan Shen, "Wieczór panieński" Izabeli Pietrzyk, "Szczęśliwa przystań" Jill Shalvis. Łącznie do rozdania mamy 20 książek, po 5 z każdego tytułu.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Jaka książka, którą ostatnio czytałaś zrobiła na Tobie największe wrażenie i dlaczego? (maksymalny limit słów to 50)Zgłoszenia należy wysyłać na adres: milionkobiet@milionkobiet.pl. W temacie maila prosimy dopisać: "Wygraj książkę na lato!".

Do odpowiedzi prosimy dołączyć swoje imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz adres korespondencyjny.  

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu MilionKobiet.pl.

Rejestracja w serwisie MilionKobiet.pl.

Proszynski.logo.jpg
Na zgłoszenia czekamy do 10.08.2012 do godziny 12:00.

Tutaj znajdziesz regulamin konkursu.


"Serce tygrysicy" -  Aisling Juanjuan Shen

Bezkompromisowa, odważna i szczera historia chińskiej emigrantki, która marzy o ucieczce do lepszego świata.
 Pochodząca z rodziny niepiśmiennych rolników, Shen jako pierwsza z wioski dostaje się do kolegium nauczycielskiego, którego absolwentom rząd zapewnia dożywotnią posadę. Zesłana do wioski niewiele większej niż ta, w której się urodziła, Shen walczy z samotnością, sypiając z przygodnie poznanymi mężczyznami. Dzieli tym samym los matki, która dla korzyści materialnych uwikłała się w wieloletni romans pod nosem zobojętniałego na wszystko męża. Aborcja przeprowadzona w koszmarnych warunkach, walka o dach nad głową, moralne poświęcenia, których wymaga się (szczególnie od kobiet) w skorumpowanym świecie chińskiego biznesu, to tylko niektóre z prób, na jakie została wystawiona Shen. Czy uda jej się wygrać nierówną walkę z losem?

"Szczęśliwa przystań" - Jill Shalvis

Dwóch mężczyzn to o jednego za dużo... Tara ma tysiące powodów, by nie wracać do małego miasteczka Lucky Harbor w stanie Waszyngton. Jednak kiedy jej życie rozpada się na kawałki, każde miejsce z dala od jej niespełnionych marzeń i byłego męża będzie dobre. Tara postanawia więc pomóc swoim dwóm siostrom w renowacji, otwarciu i prowadzeniu małego hotelu. Wreszcie może wziąć sprawy we własne ręce i wymyślić nowy plan na życie. Lecz pewien opalony, zielonooki żeglarz ma swoje własne plany, w których Tara jest główną bohaterką. A kiedy jej były mąż zechce ją ponownie zdobyć, okaże się, że troje to tłum, nad którym Tara nie ma kontroli – zwłaszcza gdy nagle wychodzi na jaw jej najgłębszy sekret. Teraz Tara musi stawić czoło swojej przeszłości i odkryć, czego tak naprawdę chce. Jeśli będzie miała szczęście, odnajdzie wszystko, czego pragnie jej serce.


"Wieczór panieński" - Izabela Pietrzyk

Facetów, którzy chętnie "wpadną na kawę", nie brakuje. Ale potrzebny jest ktoś na stałe!  Renata, Izabela i Dorota, czyli nie całkiem poważne przyjaciółki, które są w całkiem poważnym wieku, jadą do Krakowa, gdzie ma się odbyć tytułowa impreza – wieczór panieński. Organizuje go mieszkająca tam koleżanka, która właśnie odkryła, że życie zaczyna się po czterdziestce, bo tyle mniej więcej lat potrzebuje kobieta na odnalezienie normalnego i godnego siebie partnera. Pełne beztroskiej radości "dziewczynki" wsiadają do pociągu, nie podejrzewając, że podróż będzie brzemienna w skutki. Już na miejscu okazuje się, że Renia zgubiła w podróży portfel wraz z dokumentami. Szczęśliwie, niedługo potem, znalazł go nieznajomy, który wracał do domu nocnym pociągiem. Dostarczył zgubę znajomej Renaty, która twierdzi, że facet jest przystojny, a ponad to deklaruje chęć bliższego zapoznania się z Renią. Jej ładne zdjęcie w dowodzie ponoć go zauroczyło... Cała sprawa wydaje się podejrzana, ale ciekawość randki w ciemno przeważa szalę. Co z tego wyniknie?

"Słońce za zakrętem" - Magdalena Giedrojć

To miała być prosta droga – ślub, wspólny dom, kariera, potem pewnie gromadka dzieci i wakacje na tropikalnych wyspach. Kiedy do spełnienia pozostał mały krok, przewrotny los sprawił, że jej życie się zamknęło. Wtedy spotkała pierwszego z nich. Potem pojawili się następni. Zanim się obejrzała, była w centrum zupełnie nowego świata. Wokół niej zaroiło się od psów, kotów, żab i motyli. I przyjaciół. Niespodziewanych tak jak uśmiech, który znowu pojawił się na jej twarzy. Razem zaczną budować przyszłość, razem nadadzą wszystkiemu nowy sens. Ku zaskoczeniu Beaty okazało się bowiem, że z dala od głównej drogi dzieją się rzeczy, o których jeszcze kilka miesięcy wcześniej nikomu nawet się nie śniło. Ale to dopiero początek historii, która zaprowadzi ją do magicznego pieca w magicznej kawiarni, miauczącego złodzieja kanapek i nadziei.


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Piątek 27.07.2012 (aktualizacja: 2012-08-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Carolla11
„Samotność w sieci” L. Wiśniewskiego – porywająca historia w niesamowity sposób wyrażająca potrzebę każdego człowieka – bliskości oraz potrzebę kochania. Wiśniewski w mistrzowski sposób opisuje historię kobiety i mężczyzny nawiązujących znajomość w internetowym zgiełku. Podczas rozmów poznają się odkrywając przed sobą swoje serca i dusze w efekcie czego budzi się miłość.
Dodano: 2012-08-05 21:03:18 Zgłoś nadużycie
milusiaelunia
zapowiada się ciekawie :)
Dodano: 2012-08-04 13:42:51 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×