Wygraj książkę Susan Wiggs

Zapraszamy Cię do udziału w konkursie, w którym do wygrania są książki Susan Wiggs "A między nami ocean…", idealne na nadchodzące długie, jesienne wieczory!


W naszym konkursie możesz wygrać jedną z 15 książek Susan Wiggs "A między nami ocean…" Książkę rekomenduje sama Nora Roberts: "Wielowątkowa, do głębi poruszająca opowieść o trudnych życiowych wyborach."

Wygraj książkę Susan WiggsAby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Czy zgodziłabyś się na prośbę partnera zostać "kurą domową" i zrezygnować z kariery zawodowej? Zgłoszenia należy wysyłać na adres: milionkobiet@milionkobiet.pl. W temacie maila prosimy dopisać: "Wygraj książkę Susan Wiggs".

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy i opublikujemy na łamach portalu MilionKobiet.pl!

Do odpowiedzi prosimy dołączyć swoje imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz adres korespondencyjny.  

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu MilionKobiet.pl.

Rejestracja w serwisie MilionKobiet.pl.


Na zgłoszenia czekamy do 09.09.2012 do godziny 24:00.

Tutaj znajdziesz regulamin konkursu.

Kliknij i zobacz wyniki!

Susan Wiggs "A między nami ocean…"


Wydawać by się mogło, że Grace Bennett ma wszystko – troje wspaniałych dzieci, przystojnego męża i wygodny dom. Pod pięknym obrazkiem kryje się jednak szara rzeczywistość.Małżeństwo Grace od dawna pozbawione jest pasji i zrozumienia. Jej mąż Steve, ambitny oficer marynarki, pnie się po szczeblach kariery i nie zauważa, że coraz bardziej oddala się od bliskich.

Samotna i sfrustrowana Grace czuje, że potrzebuje prawdziwej odmiany. Gdy niespodziewanie poznaje tajemnicę z przeszłości Steve’a, uświadamia sobie, że już zbyt wiele poświęciła dla ich związku. Odtąd chce czerpać z życia pełnymi garściami. Koniec małżeństwa Bennettów wydaje się przesądzony…

Niespodziewanie na Grace spada wiadomość o wybuchu na lotniskowcu Steve’a. Koszmarne godziny niepewności, spędzone w oczekiwaniu na jakiekolwiek wieści, uświadamiają jej, że tak naprawdę nigdy nie przestała kochać męża. Czy jednak dostaną szansę, by zacząć od nowa?

W swojej najnowszej powieści Susan Wiggsprzedstawia historięGrace, dla której kryzys małżeński i znużenie rutyną codzienności stają się impulsem do zmian. To wielowątkowa współczesna opowieść o miłości, przyjaźni, wybaczaniu, trudnych wyborach i walce o szczęście.

Susan Wiggs zaczęła pisać książki, kiedy była małym dzieckiem. Były to historyjki rysunkowe o dziewczynce, której przydarzają się różne przerażające przygody. Do dzisiaj, jak sama twierdzi, mniej więcej o tym są jej książki. "Publisher’s Weekly" podkreśla jej wyjątkowy styl pisarski, dzięki któremu bohaterowie, ich emocje i relacje są pokazane w ciekawy sposób na tle zwykłej codzienności. A wszystko to zaprawione humorem i życiową mądrością. Wiggs trzykrotnie została wyróżniona nagrodą RITA Award oraz FavouriteBook of the Year przyznawaną przez Romance Writers of America. Jej książki regularnie trafiają na listy bestsellerów i zdobywają najlepsze recenzje. Jej powieści zostały przetłumaczone na 13 języków i wydane w 20 krajach.

Wydawca książek Mira publikuje ok. 50 tytułów rocznie. Są to książki autorstwa zarówno najbardziej poczytnych autorów, których nazwiska są obecne na liście bestsellerów amerykańskiego dziennika "New York Times", jak i obiecujących debiutantów. Nakładem Miry często ukazują się pozycje wydawane po raz pierwszy w Polsce. Wśród gatunków literackich można znaleźć adresowane do kobiet powieści sensacyjno-kryminalne, obyczajowe, historyczne, romanse, thrillery czy literaturę określaną jako paranormal. W ofercie wydawcy znalazły się m.in. takie bestsellery jak: "Dotyk zła", "Czarny Piątek" i "Kolekcjoner" Alex Kavy, "Krzyk ciszy" i "Dogonić rozwiane marzenia" Elizabeth Flock, "Bez skrupułów" i "Labirynt Kłamstw" TessGerritsen, "Przeznaczenie" i "Niebieski diament" Nory Roberts, czy "Dotknąć prawdy" Antoinette van Heugten. Mira należy do koncernu Harlequin, wydawcy literatury kobiecej, obecnego na polskim rynku od 1991 roku.

Fot.: MiraDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Poniedziałek 27.08.2012 (aktualizacja: 2012-09-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
No te konkursy to chyba jakas sciema... Do mnie tez nagroda nie dotarla i nie odpisuja na e-maile :(
Dodano: 2012-10-25 07:53:31 Zgłoś nadużycie
Anonim
Czy którakolwiek z laureatek dostała już nagrodę? Wielokrotnie próbowałam skontaktować się z redakcją droga mejlową, ale nie odpowiadają. Czuję, że moja nagroda przepadła...
Dodano: 2012-10-23 18:43:08 Zgłoś nadużycie
Anonim
Pani Sylwio, odpowiedz nalezy wyslac mailem. ;)
Ja przeczytalam juz te ksiazke i szczerze polecam,drogie Panie zawalczcie o nia, bo na prawde warto. Pozdrawiam,K. ;)
Dodano: 2012-09-06 23:17:19 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×