Wygraj zestaw produktów IsaDora

Wiosna to idealny czas, aby odmienić swój look. Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są zestawy lakierów i pędzelek do artystycznego zdobienia paznokci.


Candice_8584_NaiArt_PR_small.jpg

Artystyczny manicure znowu w modzie! Paski, cętki, gwiazdki i inne niepowtarzalne wzory teraz w łatwy i szybki sposób można stworzyć używając pędzelka Nail Art Brush marki IsaDora. Potrzebne będą jeszcze tylko lakiery do paznokci IsaDora Wonder Nail i Graffiti Nails oraz nieograniczona wyobraźnia.

NaiArt_Nails.jpg

W naszym konkursie możesz wygrać zestawy produktów do paznokci IsaDora.  W skład zestawu wchodzi: pędzelek Nail Art Brush, 2 lakiery IsaDora Wonder Nail oraz 2 pękające lakiery IsaDora Graffiti Nails. Łącznie do rozdania mamy 10 zestawów produktów marki IsaDora.

ID Trend Nails 704.jpgIsaDora WonNaiWidBru_702.jpgGraNai_804.jpgGraffiti Nails 801.jpg">NaiArtBru_open.jpg

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest Twój ulubiony motyw, którym chętnie ozdabiasz paznokcie? (maksymalny limit słów to 50)Zgłoszenia należy wysyłać na adres: milionkobiet@milionkobiet.pl. W temacie maila prosimy dopisać: "IsaDora".

Do odpowiedzi prosimy dołączyć swoje imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz adres korespondencyjny.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu MilionKobiet.pl.

Rejestracja w serwisie MilionKobiet.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 11.04.2012 roku.

Tutaj znajdziesz regulamin konkursu.


KLIKNIJ I ZOBACZ WYNIKI!
Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Środa 28.03.2012 (aktualizacja: 2012-04-11)
Ocena:

Zobacz również

×