Zostań stylistką JOYa! - konkurs

Marzysz o wystylizowaniu pokazu mody i sesji zdjęciowej dla JOYa? Prześlij do redakcji zdjęcia swoich stylizacji i zacznij karierę!

zostan stylistka  glowne.jpg

Zostań stylistką JOYa! - konkurs

Stylizujesz: siebie lub koleżankę. Wybierasz: styl (np. casual, glam, street), ubrania i dodatki. Kierujesz się: aktualnymi trendami i swoją wyobraźnią! Wysyłasz do nas swoje propozycje. My wybieramy 30 kandydatek na stylistki i pytamy o zdanie Czytelniczki JOYa. One wybiorą pięć, których stylizacje najbardziej im się podobają. To głosowanie odbędzie się na portalu milionkobiet.pl, w terminie 21 stycznia do 8 lutego 2013 r. Spośród 5 finalistek wybierzemy Stylistkę JOYa.


Trzy najlepsze zdjęcia swoich stylizacji wyślij na adres: stylistka@joy.pl do 10 stycznia 2013 roku. Twoje zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania oraz adres mailowy i numer telefonu, a także oświadczenie, wzór znajdziesz poniżej (ważne!). Jeśli wystylizowałaś koleżankę i to ona jest na zdjęciu, podaj jej imię i nazwisko. Ona również powinna przysłać nam oświadczenie.Jakie zdjęcia zrobić? Najlepiej różne ujęcia sylwetki – w plenerze albo we wnętrzu. W tym drugim przypadku postaraj się, żeby tło było jasne oraz jednolite. Zdjęcia muszą spełniać podstawowe wymagania techniczne – powinny być dobrze oświetlone, ostre i zrobione aparatem o matrycy nie mniejszej niż 5 mln pikseli. Zalecany format dla przysyłanych do redakcji zdjęć to jpg. 

obrazek.jpg

Do zgłoszenia powinnaś dołączyć oświadczenie następującej treści:
Oświadczam, że zapoznałam się i akceptuję regulamin konkursu „Zostań stylistką JOya”. Wyrażam zgodę dla Hearst-Marquard publishing Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wilczej 50/52 na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z realizacją konkursu oraz dostarczeniem nagrody, a także na publikację mojego imienia i nazwiska oraz wizerunku na stronie internetowej milionkobiet.pl i w magazynie JOY. Uwaga: jeśli wystylizujesz swoją koleżankę, ona również powinna przysłać nam mailem powyższe oświadczenie.

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, potrzebna będzie jeszcze zgoda twoich rodziców lub opiekunów. Jej wzór jest dostępny na stronie: milionkobiet.pl/zgoda. Skan podpisanego oświadczenia wyślij w załączniku razem ze zgłoszeniem.

NAGRODY DLA PIĘCIU FINALISTEK

- Bony na zakupy w sklepach New Yorker o wartości 200zł
- Zestaw kosmetyków AVON

NAGRODA GŁÓWNA

- Stylizacja sesji mody do kwietniowego numeru JOYa (pod okiem naszego działu mody)
- Stylizacja pokazu mody w ramach V półfinału Fashion Designer Awards (w kwietniu 2013 w Złotych Tarasach w Warszawie)

PARTNERZY AKCJI

logo new yorker dress for the moment.jpg

Uwielbiasz bawić się modą? To, co jest ci potrzebne do nowych stylizacji, znajdziesz w sklepach New Yorker! Od butów, przez sukienki, kurtki, torebki, aż po naszyjniki i kolczyki. Będziesz mieć pewność, że każda z wybranych przez ciebie rzeczy jest naprawdę trendy. Projektanci marki wiedzą, co w modzie piszczy!


logo avonu.jpg


Dopełnieniem każdej stylizacji jest perfekcyjny makijaż. Seria kosmetyków do makijażu ColorTrend marki Avon nabiera nowych barw! Odmienione formuły, mocno nasycone kolory i szeroka paleta odcieni – to wszystko gwarantuje, że codzienny make-up zamieni się w inspirującą zabawę kolorami. I zrobisz makijaż na każdą okazję!

nagroda.jpg


REGULAMIN KONKURSUDodał(a): Redakcja , Środa 21.11.2012 (aktualizacja: 2012-12-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
xpaula
kiedy będą wyniki?
Dodano: 2013-01-21 14:16:17 Zgłoś nadużycie
nela
a można wystylizować faceta? czy musi być dziewczyna?
Dodano: 2012-11-22 18:16:57 Zgłoś nadużycie
Anonim
maile nie dochodzą:(
Dodano: 2012-11-22 14:51:34 Zgłoś nadużycie
Anonim
wyslane
Dodano: 2012-11-22 14:48:54 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×