Jak pokroić tort, by dłużej był świeży? Poznajcie bardzo prosty sposób

Oto bardzo prosty sposób krojenia tortu, który pomoże zachować jego świeżość. Taki trik przyda się każdemu, zobaczcie sami.

krojenie tortu.jpg

Jak pokroić tort, by dłużej był świeży? Poznajcie bardzo prosty sposób

Przydatne i proste triki z pewnością warto znać, gdyż ułatwiają nam życie, często pozwalają także zaoszczędzić czas i dłużej cieszyć się świeżością różnych produktów.

Tort, to pyszny deser, który co jakiś czas pojawia się w każdym domu. W końcu każde urodziny, imieniny, znacząca rocznica, czy ważne rodzinne wydarzenie warto uczcić pysznym i pięknie udekorowanym tortem. 

Zobacz też: WIRUJĄCY ANIMOWANY TORT HITEM INTERNETU! - SAMI ZOBACZCIE DLACZEGO

Jednak kiedy kroimy tort w tradycyjny sposób zostaje kawałek, który ciężko jest uchronić przed tym, by pozostał świeży i nie wysychał. Na szczęście istnieje prosty sposób, który raz na zawsze pomoże pozbyć się tego problemu.

 

Kiedy chcemy, by tort dłużej pozostał świeży należy przekroić go przez całą długość wycinając kawałek o takiej grubości, jaką tylko chcemy. Potem wystarczy jedynie złączyć dwie połówki, by tort nadal pozostał świeży.

Zobacz też: NAGIE TORTY NA WESELE SĄ HITEM SEZONU - ZOBACZCIE PIĘKNE INSPIRACJE

Jeśli będziemy chcieli ukroić kolejny kawałek należy wykonać tę samą czynność jednak pod kątem prostym do poprzedniego cięcia. To pozwoli zachować naszemu deserowi świeżość na znacznie dłużej niż do tej pory! 

Zobaczcie sami. 


Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 23.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar

Zobacz również

×